Nepaiet ilgs laiks, un no

Ļoti bieži mūsu dzīvēs gadās neplānoti maksājumi, kurus mēs gribot vai negribot nespējam ieplānot budžetā. Maks un Kellija beidzot ir tikuši vaļā no vieniem sliktajiem kaimiņiem - studentu brālības, taču nepaiet ilgs laiks, kad klusajā piepilsētā parādās nākamie pretendenti uz 'slikto kaimiņu' titulu. Un šoreiz. Nākamajā reizē, kad būs neplānoti izdevumi, nebūs daudz jādomā, no kā aizlienēties naudu, jo jums nevajadzēs aizņemties – varēsiet paņemt no savas iekrātās naudas summas. Tomēr cilvēkiem, kuri pēc katras mazākās nepieciešamības grib sasist šo krājkasi, labāk noguldīt naudu tur, kur nagi neniez paņemt. Mēs neesam viszinoši, nevaram zināt, kad un cik nauda būs nepieciešama, tāpēc labāk nodrošināties, un daudz labāk ir retu reizi krietnu vai ne tik krietnu naudas summu izņemt no krājumiem, nevis aizņemties. Interesanti veidi, kā ietaupīt naudu krājkontam. Nepaiet necik ilgs laiks, kad no jauna veikalu skatlogos rēgojas izkārtnes "Sezonas izpārdošana". Lieliem trekniem burtiem un tādās krāsās, ka acī kož. Taču tev galvā tikai viena doma – jau atkal jāmaina garderobe. Dāvanas, izlaidumi, saplīsusi tehnika, pēkšņi nestrādājoša mašīna vai ārsta apmeklējumi.

Horoskopa zīmju neuzticības iemesli – Dieviete

. Laiks, kad kokaīnu un heroīnu lietoja pret klepu. Narkotiku atkarība ir viena no mūsdienu pasaules slimībām un nepaiet ne diena, kad ziņās nevarētu lasīt par narkotiku ietekmi uz cilvēkiem un pat par jaunu nelegālo vielu radīšanu. Krāt naudu beigās, izrādās, nav tik grūti, nav jāēd tikai plikas maizes šķēles, ar to var aprast, un beigu beigās labums ir tikai jums pašiem. Ik mēnesi vai nedēļu var nolikt piecus eiro, desmit, piecpadsmit, tik, cik uzskatāt par nepieciešamu. Maks un Kellija beidzot ir tikuši vaļā no vieniem sliktajiem kaimiņiem - studentu brālības, taču nepaiet ilgs laiks, kad klusajā piepilsētā parādās nākamie pretendenti uz 'slikto kaimiņu' titulu. Un šoreiz. tās ir studentes. Meklējot glābiņu, kā tikt g. Kur mūsdienās vērts ieguldīt savu naudu?. Kredīts no 18 gadiem ar darba vietu.

- Veikaliņš / Kupelītes / Apavi nopietniem soļiem

.

Skatoties savu mīļāko televīzijas pārraidi, mēs pamanām reklāmas par izdevīgiem aizdevumiem, arī klausoties radio. Nepaiet ilgs laiks, un no draugu puses var dzirdēt: „Es paņēmu kredītu, lai nomaksātu savu dzīvokli!” Un drīz vien pats vārds „aizņēmums” liek nodrebēt. Ikdienas gaitās ejot, tie pāris eiro nemaz nedominēs pār visu budžetu, un tīri labi varēsiet dzīvot tāpat kā iepriekš. Maks un Kellija beidzot ir tikuši vaļā no vieniem sliktajiem kaimiņiem - studentu brālības, taču nepaiet ilgs laiks, kad klusajā piepilsētā parādās nākamie pretendenti uz 'slikto. Tiem nav obligāti jāstāv kādā bankas noguldījumu kontā.

Kāpēc jāveido rezerves krājumi? -

. Nepaiet ilgs laiks, un no. Varbūt pēc kāda laika no iekrātās naudas būs vēlme nopirkt jaunu kleitu vai uzvalku, vai grāmatu. Krājumi var stāvēt kādā krājkasē, makā, zeķē, jebkur

Komentāri