Nenozīmīgas leitas, kas var kaitēt jūsu kredīta vēsturei

Jūsu vīrs vēlas justies kā drošā atpūtas un kārtības ostā, un zināt, ka viņš jums liek likties laimīgai. Tad viņš varēs zināt, ka jūs domājat par viņu un gādājat par viņa vajadzībām. Kā tad lai tieku vaļā no šiem kredītiem?. Kad viņš sasniedz orgasmu, klusi ievaidieties, lai viņu pamudinātu, un ar to ir jābūt pilnīgi pietiekami, lai apliecinātu, ka viņš jūs ir apmierinājis. Mēdz teikt, ka dzīvē nejaušību nav. ESIET GATAVA Pirms viņa ierašanās piecpadsmit minūtes sagatavojieties, lai viņš varētu atpūsties. Kādu laiku gatavoju publikāciju par musulmaņa sievas pienākumiem - noteikumiem, kuru pamatā ir sievas paklausība un pazemība vīram.

: ‘Jautājumi deputātu kandidātiem’ « Tautas Forums

. UZKLAUSIET VIŅU Jums ir jāzina divpadsmit svarīgas leitas, ko ar viņu pārrunāt, taču brīdis, kad viņš pārrodas mājās, nav tam piemērots. NEAPGRŪTINIET VIŅU AR SAVĀM SŪDZĪBĀM UN PROBLĒMĀM Gādājiet, lai viņš justos ērti. JA JŪSU VĪRS PIEDĀVĀ KOPOTIES Jums pazemīgi jāpiekrīt, paturot prātā, ka vīrieša bauda ir daudz svarīgāka par sievietes baudu. Jebkurā gadījumā rīkojieties saskaņā ar viņa vēlmēm un nekādā gadījumā nepieprasiet no viņa intīmas attiecības un nepavediniet viņu uz tām. Pēc grūtās dienas viņam ir vajadzīgs iepriecinājums, un jūsu ziņā ir panākt un gādāt, lai viņš to saņemtu. Piedāvājiet viņam atlaisties atzveltnes krēslā vai gultā. Centieties viņam neapnikt ar savām runām, jo sieviešu intereses salīdzinājumā ar vīriešu interesēm ir nenozīmīgas. KAD VIŅŠ VAKARĀ ATGRIEŽAS Jau laikus sagatavojieties, lai viņu gaidītu garda maltīte. Neuzdodiet nekādus jautājumus un nekad neapstrīdiet viņa uzskatus vai godīgumu. Nenozīmīgas leitas, kas var kaitēt jūsu kredīta vēsturei. NEKAD NEPĀRMETIET, JA VIŅŠ PĀRRODAS VĒLU Vai dodas vakariņās vai uz citām vietām bez jūsu pavadības. Jūs esat salaulātas Dieva un cilvēku priekšā. Viņš ir pavadījis savu dienu kopā ar raizēs un darbos nogrimušiem cilvēkiem.

JŪSU INTĪMĀS ATTIECĪBAS AR VĪRU Ir svarīgi, lai jūs atcerētos savu laulības zvērestu un it īpaši savu pienākumu paklausīt vīram. MiniCredit AS. Runājiet klusi un mierīgi. JUMS VIENMĒR IR JĀPIECEĻAS PIRMAJAI No rīta piecelieties brītiņu agrāk par vīru. Tāpēc mani īpaši pārsteidza un lika pasmaidīt teksts, kuram uzdūros, lasot Katrīnas Pankolas grāmatu "Bruņurupuču lēnais valsis". Mudiniet bērnus uzvesties klusi. Mudiniet viņu nodoties kādam iemīļotam vaļaspriekam un izrādiet interesi par to, neradot iespaidu, ka jaucaties viņa darīšanās. MAKSIMĀLI IEROBEŽOJIET TROKŠŅUS Gādājiet, lai viņa ierašanās brīdī nebūtu dzirdamas veļas mazgājamās mašīnas, veļas žāvētāja vai putekļu sūcēja troksnis. Gādājot par viņa ērtībām, jūs katrā ziņā gūsiet arī milzīgu personisku gandarījumu. Tiklīdz jūs abi būsiet aizgājuši uz guļamistabu, esiet gatava nekavējoties likties gultā. Nenozīmīgas leitas, kas var kaitēt jūsu kredīta vēsturei. gadā publicētās katoliskās mājsaimniecības rokasgrāmatas sievietēm. Ļaujiet viņam runāt pirmajam, atcerieties, ka viņa sarunas temati ir daudz svarīgāki par to, ko vēlaties stāstīt jūs. No jauna uzkrāsojieties, iesieniet matos lenti un gādājiet, lai jūs būtu svaigas un patīkamas. Liela dzīve – mazi izdevumi. Jūsu vīrs droši vien ātri iemigs; sakārtojieties, atsvaidzinieties, lieciet lietā nakts krēmu un matu kopšanas līdzekļus. Sagaidiet viņu ar dedzīgu smaidu un izrādiet savu patieso vēlēšanos sagādāt viņam prieku. Ja viņš vēlas nekavējoties likties gulēt, jums jādara tāpat.

Par sievas pienākumiem. - Psiholoģija - Sieviešu klubs

. JA JŪSU VĪRS PIEDĀVĀ VEIKT KĀDU RETĀK SASTOPAMU DARBĪBU Izrādiet paklausību un pazemību, tomēr ar klusēšanu lieciet noprast savu aizrautības trūkumu. Tad jūs varēsiet iedzert savu tasi tējas, kamēr viņš vēl nav pamodies. Jūsu pienākums ir būt sava uzdevuma augstumos

Komentāri