Nekustamā īpašuma iegāde pašnodarbinātajiem un uzņēmējiem

Iegādājoties nekustamo īpašumu vai veicot darbības, kuru rezultātā notiek īpašnieka maiņa, tas obligāti jāieraksta zemesgrāmatā. Ar visu nodevu veidu un apmēru vari iepazīties šeit, savukārt šeit vari ērti aprēķināt tieši tavam darījumam piemērojamo nodevu apmēru. Raksta tapšanā izmantota informācija no Valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas mājaslapas. Biežākās studentu kredītu kļūdas. Nekustamā īpašuma iegāde pašnodarbinātajiem un uzņēmējiem.

Īrēt vai pirkt nekustamo īpašumu?

..

Nekustamā īpašuma vērtēšana: Vērtēšana, Nekustamais īpašums.

.

Hipotekārais kredīts | Privātpersonām | Banka Citadele

. Ar zemesgrāmatām saistītās nodevas Lai zemesgrāmatā ierakstītu nekustamo īpašumu, tev būs jāapmaksā iepriekš noteiktas valsts un kancelejas nodevas. Zemesgrāmatā būs jāiesniedz bankas papildus sagatavots eksemplārs kredīta un ķīlas līgumiem, notāra apstiprinātie nostiprinājuma lūgumi un pirkuma līgums.

Tāpat zemesgrāmatā būs jāiesniedz kvītis par valsts un kancelejas nodevu apmaksu, taču to iespējams izdarīt arī zemesgrāmatu nodaļās, veicot apmaksu ar norēķinu karti. Tāpēc īpašuma iegādei noteikti jāparedz vairāk līdzekļu nekā tikai pirkuma līgumā norādītā īpašuma summa. Ja tev jādodas uz Rīgas un Rīgas rajona zemesgrāmatas nodaļu, atrast pareizo ceļu palīdzēs mūsu sagatavotā karte. Tas nozīmē, ka par likumīgu īpašnieku ar pilnu varu pār iegādāto nekustamo īpašumu kļūsi tikai tad, kad zemesgrāmatā būs reģistrētas tavas īpašumtiesības.

Vēlaties iegūt plašāku informāciju par nekustamā īpašuma vērtēšanu?

. Visi rekvizīti nodevu apmaksai pieejami šeit vai Valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas mājaslapā. Nekustamā īpašuma iegāde Turaidas kvartālā Pārdodot un iznomājot apartamentus, mēs sniedzam pircējiem visus ar darījumu saistītus pakalpojumus. Lai to izdarītu, tev jādodas uz to zemesgrāmatas nodaļu, kuras teritorijā atrodas attiecīgais īpašums. Bezprocentu kredīts internetā.

Komentāri