Nav nekāds noslēpums, ka šobrīd, iegādāties savu mājokli ar hipotekārā kredīta palīdzību, ir daudz izdevīgāk nekā to īrēt, turklāt ikmēneša kredīta maksājumi

Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Tikpat svarīgi ir arī zināt, kādā plānā šobrīd atrodas jūsu uzkrājums, un izlemt, vai tas tiešām ir piemērotākais. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Latvieša Edvarda Liedskalniņa mistiskās Koraļļu pils.

. Savukārt, portālā Latvija.lv ir iespējams noskaidrot to, par kādu summu uzkrājuma pārvaldītāji ir spējuši palielināt jūsu uzkrājumu, kad uzsākta dalība pensiju fondā un citu vērtīgu informāciju.. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Šo informāciju, starp citu, iespējams uzzināt arī pārvaldītāja mājas lapā.

Kā ātri un vienkārši uzzināt, cik esat uzkrājuši pensiju 2.

. jūlija un pieteikušies brīvprātīgi. Tātad – jo lielāka ir jūsu alga, jo lielāks ir arī iemaksu apjoms un arī potenciālā nākotnes pensija. līmeņa uzkrājums ir reāla, jums piederoša nauda, tāpēc ir būtiski zināt, cik daudz jums izdevies uzkrāt. līmenis ir reāls uzkrājums, kas veidojas teju ikvienam strādājošajam Latvijas iedzīvotājam, taču daudzi joprojām nezina ne sava uzkrājuma apmēru, ne uzkrātā kapitāla pārvaldītāja nosaukumu. Par laimi, to noskaidrot ir vienkāršāk, nekā varētu šķist. Nav nekāds noslēpums, ka šobrīd, iegādāties savu mājokli ar hipotekārā kredīta palīdzību, ir daudz izdevīgāk nekā to īrēt, turklāt ikmēneša kredīta maksājumi. Kā atšķirt vēlmes no vajadzībām?. līmeņa apmēru, noskatieties mūsu sagatavoto video.

Bioretin: sievietes apmierina gan pats produkts, gan tā cena

. Nav nekāds noslēpums, ka šobrīd, iegādāties savu mājokli ar hipotekārā kredīta palīdzību, ir daudz izdevīgāk nekā to īrēt, turklāt ikmēneša kredīta maksājumi

Komentāri