Naudas nākotne – virtuālie maksājumi

„Mēs ļoti labi saprotam mūsu klientus, tāpēc mēs dodam viņiem tieši to, kas viņiem ir nepieciešams, lai iegūtu viņu uzticību,” piebilst jaunais uzņēmējs.

Anda Līce: Beidzot sākts runāt par kādu ilgus gadus.

. Pirms trim gadiem  izvairījās no mums, bet tagad, viņas ne tikai sadarbojas kopā ar mums, bet arī sāk mainīt savas nostādnes priekš šīs sadarbības. Tāpēc autors ir uzskatījis par būtisku izanalizēt naudas vēsturi, jo nav nākotnes bez pagātnes.…. Jo kādi gan stāsti, notikumi nav ieslēpti monētās. Cilvēki kā apmāti savos sapņos cēla zelta pilis, bet reālajā dzīvē dēļ tā “gāja” pāri visiem šķēršļiem pat neatskatoties. Drošībai iztērēta gandrīz puse ieguldītās naudas – Daugavpils cietoksnis kļūst par elitāru mikrorajonu. Tikpat nozīmīga kā naudas vēsture, daudziem pat nozīmīgāka, ir naudas nākotne. i., skaidras naudas izzušana no apgrozības. Arī kā svarīgu faktoru viņš min labu komandu, kurai var uzticēties darba veikšanā un iedvesmot pēc pilna potenciāla izmantot savas spējas un pieredzi, nebaidoties no šķēršļiem, bet izmatot tos kā iespēju pilnveidoties ceļā uz panākumiem. Autors šajā darbā gan neuzņemas atbildību paredzēt naudas nākotni, bet gan izskata tās vēsturi, sadalot to tādos kā posmos – “īstās” naudas veidošanās posmos. Viņaprāt, nišas produkti būs noteicošie nākotnē un bankas arī sāk to saprast, tādējādi tām interesē sadarbība ar mums, norāda Daumantas.

Izglītība -

. TF Bank – Ondo – Aizdevums līdz 6 000 €. Ne vienam nav nekāds noslēpums, ka nauda spēlē lielu lomu mūsu dzīvē, un ka mūsu eksistence no tās daļēji tomēr ir atkarīga. Autors uzskata, ka skaidra nauda šobrīd atrodas uz jauna savas attīstības pakāpiena, kas drīzāk būs pakāpiens uz leju, t. Mūsu plāni ir arī izvērsties citos pārrobežu tirgos. Tomēr Daumantas arī uzsver, ka šis bizness nevar pastāvēt bez bankām, tāpēc pēdējo trīs gadu laikā uzņēmums ir izveidojis plašu banku partneru tīklu. Piesaki SMS kredītu internetā izpildot pāris elementārus soļus. Sūtītājs var veikt vietējo maksājumu uz TransferGo, kas pēc tam veic vietējo maksājumu saņēmējam. Skatoties uz naudas vēsturi atpakaļejošā virzienā, liekas ka tā ir kā bangojoša jūra, kas reizēm ir mierīga, bet reizēm tajā saceļas liela vētra. Taču mērķis nav cietoksni iekļaut UNESCO mantojuma sarakstā. Šis raksts ir tapis sadarbībā ar TransferGo.  Uzņēmums pašlaik strauji aug lielākajos tirgos Eiropā. Nauda pati par sevi vienmēr ir bijusi ļoti aktuāla problēma, un tāda tā ir arī šodien. Pagaidām mums iet diezgan labi, viņš norāda. “Nauda ir spēks, to māca dzīve, un šis spēks var būt labs un ļauns.” [ G. Nauda ir kā neaprēķināms spēks, vara, kas ielikta cilvēka rokās, un uz ko katrs reaģē savādāk. Lai jau arī naudas lietas šodien ir viena no aktuālākajām tēmām cilvēku vidū, tomēr bieži vien tā arī ir viena no visnepatīkamākajām. Jaunais uzņēmējs pastāstīja, ka kompānija TransferGo ir augstas izaugsmes tiešsaistes starptautisko naudas pārvedumu pakalpojumu sniedzējs, kas izmanto digitālo konta-uz-konta uzņēmējdarbības modeli. Kāpēc cilvēki izvēlas ātros kredītus, nevis iet uz banku?. Runājot par nākotnes plāniem, Daumantas min, ka šis gads bija izaugsmes pilns gads tirgū.

Aktualitātes -

. Šī novatoriskā sistēma nozīmē, ka TransferGo nav jānosūta nauda pāri robežām. Līdz gada beigām, mēs centīsimies palielināt citas investīcijas, kas pavērsīs vēl plašākas iespējas un ļaus uzņēmumam augt vēl vairāk, portālam Kursors.lv norāda TransferGo uzņēmuma vadītājs Daumantas Dvilinskas. „Mēs vēlamies sagrābt lielāko tirgus daļu lielākajos koridoros un sagatavot visu, lai izvērstos globāli,” viņš saka. Lai atvieglotu sūtījumus, TransferGo izmanto vietējo  sistēmu, kas nozīmē, ka nauda nav reāli jāpārskaita pāri jebkādām robežām. Arī maksājumi šajā veidā ir ātrāki un lētāk izmaksā. Kompānijas mērķauditorija ir migranti, kas strādā Lielbritānijā, Vācijā un Skandināvijā un kuri vēlas sūtīt naudu atpakaļ mājās, lai atbalstītu savus radiniekus. SMS kredītu no 19 gadu vecuma nepiedāvā visi kredītdevēji!. Lībermanis ] No pašiem pirmsākumiem naudas vēsturē šī frāze ir gājusi soli pa solim līdzās naudas attīstībai līdz pat mūsu dienām. Mēs un citi Fintech uzņēmumi esam šeit, lai aizpildītu šo vietu. Tādējādi uzņēmums var nesūtīt naudu no valsts uz valsti, samazinot izmaksas. Jā, liekas gan, ka nauda tomēr nes mums vairāk ļaunuma nekā labuma pat šodien, skatoties uz to no cilvēciskās puses. Vēl tikai nesen, dažus gadu desmitus atpakaļ pasauli bija pārņēmis zelta drudzis. Kompānijas mērķis ir piedāvāt savus pakalpojumus visās galvenajās valūtās pasaulē un palīdzēt migrantiem globālā mērogā, ne tikai Eiropā. Lai nosūtītu naudu, lietotājiem ir jāsamaksā vietējā pārsūtīšanas maksa, ko uzņēmums pēc tam izmanto iepriekš finansētā kapitālā visā pasaulē, lai nosūtītu naudu tieši saņēmējam. Daugavpils cietoksnim ir labs nākotnes potenciāls, lai attīstītu tūrisma un kultūras dzīvi. Vai pašlaik arī sāksies tieši “īstās” naudas posms, pateiks tikai laiks, bet to ka šis posms notiks ir fakts. Naudas nākotne – virtuālie maksājumi. Ar šīs metodes palīdzību, naudas līdzekļi tiek iemaksāti un izmaksāti uz vietas no jebkura konta uz jebkuru kontu.

Virtuālie maksājumi | Blogs |

. gada tirgū ir brīva vieta, un cilvēki meklē jaunu zīmolu, kam var uzticēties, jo īpaši finanšu jomā. Tas ir tāpēc, ka tās zina, ka mūsu metodes ir daļa no finansēšanas nākotnes, norāda uzņēmējs. TransferGo direktors vērš uzmanību uz to, ka kompānijas klienti vēlas naudu nosūtīt drošā ceļā un lai nauda pēc iespējas ātrāk sasniegtu viņu ģimenes. Tirgus virzās vairāk uz tiešsaistes pakalpojumiem, tāpēc mēs bankām esam labs partneris,” viņš piebilst

Komentāri