Nāc un paņem savu kredītu!

Kredīti internetā ir ļoti populāri un plaši izplatīti.     Dienas beigās pasaki paldies studentam, jo viņš brīvprātīgi pieteicies piedalīties šajā pasākumā un veltīt tam savu laiku. Paņem līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai varētu iekļūt dienesta viesnīcās!.

NĀC, TU ATRADĪSI DARBU ŠEIT! -

. Ja Tu paņem viņu dvašu, tie nomirst un atgriežas savos putekļos. Tu izsūti savu Garu, un viņi tiek radīti. Nāc, Svētais Gars, piepildi savu ticīgo sirdis. Uztver šo dienu ļoti nopietni! Studenti ir atvēlējuši savu laiku, lai palīdzētu Tev izvēlēties nākotnes profesiju, tādēļ cieni viņu laiku! Neatsaki dalību pēdējā brīdī. Nāc un paņem savu kredītu. Nekautrējies izzināt visu, kas Tev svarīgs – uzdod sev interesējošus jautājumus par studijām, sadzīvi, ārpusstudiju iespējām. Ja dodies uz vietu, kuru nepārzini, ierodies ar laika rezervi un noteikti pirms tam izpēti karti, lai precīzi zinātu kurp jādodas. Nāc un paņem savu kredītu.     Izmanto sev atvēlēto laiku lietderīgi – iesakām sākt sekošanas dienu ar iepazīšanos un turpmākās darba dienas norises plānu.     Nekavē dienas sākumu un norunāto tikšanās laiku.     Kopā ar studentu apciemojiet arī Studentu parlamentu, lai saņemtu savu pateicības dāvaniņu.

Paņem savu «māju» līdzi! ::

.     Esi aktīvs, atceries, ka vienlaicīgi savu uzdevumu veicat abi – gan students, gan Tu.

Nāc, Svētais Gars, piepildi savu ticīgo sirdis.

.     Paņem līdzi pusdienu naudu, lai vari samaksāt par savām pusdienām. Pieraksti studenta telefona numuru, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar viņu sazināties.     Vēro visu apkārt esošo un notiekošo, lai dienas beigās varētu izdarīt secinājumus un pieņemt lēmumu par studiju izvēli. Ja saproti, ka kādu iemeslu dēļ nevarēsi piedalīties, ziņo par to laicīgi projekta koordinatorei.. "Ja nāc, tad paņem smaidu savu līdz." - tā kantrī dziesmā "Kā vienkāršā dziesmā" dzied Edvīns Bauers un Agnese Šīrante. Arī balsojot par savu Latvijas.

Komentāri