Mums ir svarīgs katra apmeklētāja viedoklis!

Lielais futbols sākas no bērniem Mēs esam izstrādājuši YoPlayDo - futbola platformu, spēlētāju datu un statistikas uzskaitei.

Vīpes amatniecības centrā “Māzers” iedzīvotāji darina paši savus tautas tērpus

. Vienots atskaišu standarts. Čats ļauj komunicēt ar treneriem, bet kopējais saraksts ļaus sekot līdzi treniņu un spēļu norisei. Vecāku iespēja sekot līdzi sava bērna panākumiem Arī vecāki var izmantot YoPlayDo - viņiem ir pieejama detalizēta informācija par bērna fizisko, psiholoģisko attīstību un profesionālajiem sasniegumiem. Treneru darba koordinēšana. Turklāt jums vairs nav jāsamierinās ar papīru gūzmām, jo YoPlaDo pamatojoties uz ievadīto informāciju piedāvā Jums pārskatāmu statistiku un vispusīgu spēlētāju attīstības analīzi. Programma nodrošina piekļuvi datiem jebkurā laikā , jebkurā vietā, kur ir pieejams interneta pie slēgums. Vienkāršs un funkcionāls kalendārs Tagad sastādīt visu notikumu uzskatāmu sarakstu ir vieglāk nekā jebkad! Sekojiet līdzi savas komandas treniņiem un spēlēm, ievadiet informāciju par brīvdienām, saņemiet paziņojumus par darbinieku un spēlētāju dzimšanas dienām. Balstoties uz datu vēsturi, YoPlayDo dod iespēju trenerim novērtēt spēlētāju progresu un attīstības līmeni. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu YoPlayDo lietotājiem ir pieejama detalizēts programmas ceļvedis, kur soli pa solim tiek attēlota kā strādā mūsu platforma. Sistēma var darboties kā tīmekļa lietojumprogramma, kā arī to var lokāli instalēt klienta serveros. Mums ir svarīgs katra apmeklētāja viedoklis.

Valsts prezidenta uzruna 18.novembrī ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem

. Individuāls risinājums Mūsu platformas elastība ļauj mums pielāgot sistēmu individuāli katra klienta vajadzībām. EstateGuru OÜ. Neskaidrību gadījumā Jūs vienmēr varat sazināties ar mūsu tehnisko atbalsta dienestu. Turklāt mūsu sistēma piedāvā arī rīkus spēlētāju profesionālo dotību izvērtēšanai un detalizētu statistiku par viņu panākumiem spēlēs. Droša dokumentu uzglabāšanas un uzskaites sistēma Glabājiet visus nepieciešamos dokumentus vienā vietā - YoPlayDo ļauj augšupielādēt dokumentu kopijas, bet iekšējā ziņojumu sistēma atgādinās par termiņu beigām.

Atgādinājumi par atskaitēm, notikumiem, dokumentu derīguma termiņa izbeigšanos, medicīniskām pārbaudēm. Komandu progresa kontrole. Spēlētāju fiziskās un profesionālās attīstības monitorings Spēlētāja fiziskās attīstības un veselības monitorings ir ārkārtīgi svarīgs, tādēļ YoPlayDo piedāvā rīkus, kas ļaus šos datus izvērtēt Jums pieņemamā un uzskatāmā veidā. Apmeklējuma žurnāls palīdzēs jums sekot līdzi treniņu apmeklējumiem, bet paziņojumi palīdzēs treneriem neaizmirst aizpildīt treniņus. Spēļu, treniņu un testa rezultātu analīze. Mums ir svarīgs katra apmeklētāja viedoklis. Kvalitatīva un objektīva spēlētāju selekcija izlasē. Gribu ietaupīt? Kā ietaupīt naudu. YoPlayDo ļauj Jums veiktu pilnu spēļu video analīzi – Jūs varat lejupielādēt spēļu video, atzīmēt svarīgāko un veikt visas spēles analīzi. Par individuālajiem projektiem, lūdzu, rakstiet uz [email protected] Spēlētājs Savas attīstības un sasniegumu novērtējums Palīdzība bērnam viņa profesionālajā attīstībā. YoPlayDo ir svarīgs katra trenera vērtējums , kopā mēs varam paveikt vairāk! Mums ir risinājums katram Komandas izveide. Izmantojot mūsu grafisko redaktoru un vingrinājumu bibliotēku, jūs varēsiet uzskatāmi parādīt, kā jāorganizē treniņš. Ērta treniņu izveide un analīze YoPlayDo ļauj ātri un viegli izveidot treniņus un aizpildīt tos ar nepieciešamo informāciju. Darba stratēģijas un taktikas plānošana.

Basketbola klubs "Jēkabpils" par izcīnīto bronzu: bez līdzjutējiem nebūtu tāda rezultāta

. Turklāt, YoPlayDo palīdz uzturēt ekipējuma un iemaksu uzskaiti un vienkāršo komunikāciju starp spēlētāju vecākiem un treneriem. Dokumentu un statistikas elektroniskais arhīvs

Komentāri