Moneza pieredze un apspriešana

Kas attiecas uz personām ar negatīvu kredītvēsturi, bet bez esošiem parādiem, šie gadījumi tiek izvērtēti individuāli. Standartā ir ietvertas godīgas komercprakses vadlīnijas un profesionālās rūpības kritēriji, kas atbilst nebanku kreditēšanas jomā vispāratzītai godīgai tirgus praksei un labas ticības un atbildīgas kreditēšanas principiem. Līdztekus tam  Moneza ir arī īpaši ar to, ka  ļauj klientam noteikt ikmēneša atmaksas summas apmēru un uz tās izveidot klienta atmaksas grafiku, tāpēc katra debitora atmaksas grafiks ir personalizēts. Uzņēmums SIA OC FINANCE patiešām sniedz šos aizdevumus. Vērā tiek ņemts ienākumu līmenis, esošās kredītsaistības, kā arī klienta norādītais izdevumu apjoms. Aizņemties iespējams gan tādiem sadzīviskiem mērķiem kā apkures rēķina apmaksa vai medikamentu iegāde, gan plānotiem tēriņiem, piemēram, mājas remontam. Aizņemties Moneza ir izdevīgi, jo aizdevējs nodrošina: garu atmaksas termiņu. Rūpīgi pārbaudi ievadīto informāciju, jo kredīti regulāri tiek atteikti drukas kļūdu dēļ. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Aizdevuma refinansēšana. Veikt nelielas iemaksas ik mēnesi ir daudz vieglāk nekā atmaksāt visu summu jau no nākamās algas. Tā vietā Moneza.lv piedāvā noformēt garu atmaksas termiņu, ko Tu vari saskaņot ar savu maksātspēju un ienākumu līmeni. Asociācijas biedri ir apņēmušies savā darbībā rīkoties saskaņā ar šī standarta noteikumiem. Nebanku kredītu priekšrocība ir tas, ka parasti aizdevēji neprasa norādīt naudas izmantošanas mērķi. Moneza.lv neinteresējas par kredīta iemeslu, daudz svarīgākas aizdevējam ir Tava maksātspēja un kredītvēsture.

Moneza / Atsauksmes un Sūdzības | NetCredit

. Aizņēmēja tiesības tiek aizsargātas saskaņā ar Latvijas likumdošanu un nozari pārraugošo institūciju vadlīnijām. Tā mērķis ir veicināt uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi, pilnveidojot kredītu sniegšanas pakalpojumus.

SIA OC FINANCE - Moneza -

. Piedāvātais patēriņa kredīts ir pietiekami liels, lai segtu visdažādākās izmaksas. Tas gan nenozīmē, ka aizdevuma summa tiek pārskaitīta lēni – gluži otrādi, naudas saņemšanas ziņā Moneza kredīts ir tikpat zibenīgs kā jebkurš ātrais kredīts. Atšķirība ir atmaksas termiņā – pie Moneza tas ir ļoti elastīgs un draudzīgs aizdevējiem, kuru prioritāte ir mazi ikmēneša maksājumi. Moneza pieredze un apspriešana. Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai. Aizņemšanās Moneza ir pietiekami droša, jo aizdevējs ievēro atbildīgas kreditēšanas principus un aizņēmēju tiesības. Moneza ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas strādā, ievērojot Labās prakses standartu un Klientu hartu. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai tiku galā ar vairumu ikdienas un nestandarta situāciju; drošu aizņemšanos. Moneza.lv  izmanto valsts un privātās elektroniskās datubāzes, lai noskaidrotu, vai klienta maksātspēja ir atbilstoša. Moneza.lv ir licencēts kredītdevējs, kas darbojas saskaņā ar patērētāju kreditēšanas vadlīnijām. Šī iemesla dēļ ir pieejama neliela palīdzība.

Ātrs aizdevuma pieteikums Moneza pieredze un apspriešana Moneza pieredze Pastāstiet mums par savu pieredzi ar Moneza uz [email protected], un mēs to anonīmi publicēsim mūsu apspriešanā. Obligāts nosacījums ir atbilstoša maksātspēja, kas ļauj veikt ikmēneša iemaksas un atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā norādītajā termiņā. Šī standarta mērķis ir nodrošināt papildu aizsardzību un paredzamus sadarbības noteikumus tiem klientiem, kas ir saņēmuši vai plāno saņemt aizdevumus no asociācijas biedriem. Ja Tev šobrīd ir kavēti maksājumi, Moneza.lv kredīts nebūs pieejams. Ar Moneza kredītu Tu vari gan apmaksāt rēķinus, gan veikt nopietnus pirkumus. Taču, ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, vari segt aizdevumu minimālajā termiņā – ; lielu kredīta summu. Reģistrācijas anketa Tev būs jānorāda sava kontaktinformācija, kā arī dati par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem. Ja Moneza piešķirs Tev aizdevumu, naudu saņemsi savā bankas kontā. Aizdevējs izvērtē potenciālu klientu maksātspēju un pārbauda, vai viņu ikmēneša ienākumu līmenis ir atbilstošs prasītajai summai. Ja Tev tomēr rodas grūtības ar aizdevuma atmaksu, nekavējoties sazinies ar aizdevēju. Piesakoties kredītam, veic šādus soļus: aizpildi kredītpieteikumu un reģistrācijas anketu; samaksā reģistrācijas maksu, ja esi jauns klients; sagaidi aizdevēja lēmumu. Ja aizdevējs redz, ka Tava attieksme pret naudu ir kļuvusi atbildīgāka, aizdevums var tikt piešķirts. Moneza piedāvājumā ir ilgtermiņa kredīti, ko var atmaksāt pakāpeniski

Komentāri