Moneza ir jauns zīmols, bet esošs nebanku aizdevējs

Pirmajām sajūtam ir ļoti liela nozīme, un man šis piedāvājums uzreiz izraisīja pozitīvas emocijas. Klientam ir jājūt, ka ar jaunu nosaukumu nāk arī jaunas vēsmas. Veidi kā atrast naudu savā budžetā. Signet Bank akcionāre, SIA “Hansalink” līdzdibinātāja Irīna Pīgozne: “Būtībā zīmols ir gan laba reputācija, gan tēls, gan netverams īpašību kopums, kas izraisa vēlmi būt emocionāli saistītam. Izstrādājot zīmolu, bankai bija svarīgi apliecināt, ka private banking jeb individuāla klientu apkalpošana ir daudz vairāk nekā finanses. Signet zīmola filozofija ir kapitāla pārvaldīšana, kas pārsniedz gaidīto gan attiecībā uz produktu kvalitāti, gan spēju iedziļināties detaļās.

NordCard Atsauksmes – Sūdzības |

.

Bankas nosaukuma un zīmola maiņa ir saistīta ar būtiskām izmaiņām bankas akcionāru sastāvā, kad par bankas vairākuma akcionāriem kļuva starptautiska investoru grupa – Signet Global Investors Limited, SIA “Hansalink” un SIA “Fin.lv”. Jaunais bankas nosaukums ir mantots no bankas lielākā akcionāra Signet Global Investors. Signet tulkojumā no angļu valodas nozīmē “zīmoggredzens”, un tas simbolizē piederību noteiktam lokam, kopīgas vērtības un solījumu izpildi. Akcionāru sastāvs šobrīd ir diversificēts, un Signet Bank tas ir ieguvums. Neapdomīgi noformēts aizdevums, kuru nespējat atmaksā iepriekš noteiktajā laikā, var radīt nopietnas problēmas, tāpēc jau laicīgi vajadzētu domāt par. Esmu pārliecināts, ka arī lielākajai daļai klientu tās būs līdzīgas.” Pēc nosaukuma un zīmola maiņas banka saglabās savu biznesa stratēģiju, apkalpojot HNWI klientu segmentu un liekot uzsvaru uz klientu kapitāla apkalpošanas kvalitāti un ienesīgumu. Signet logotips un simbols nozīmē drošību un diskrētumu ikvienā detaļā – no klientu apkalpošanas veida līdz bankas ēkai. Parādu piedziņas process. Mums patika zīmolvedības ekspertu piedāvātais stils – moderns, bet tajā pašā laikā ar atsauci uz klasiku, kā arī diskrēts un starptautisks. Moneza ir jauns zīmols, bet esošs nebanku aizdevējs.

Visi Kredīti Latvijā | - Labākie kredīti Latvijā un citās.

. Dizainā izmantotās vertikālās līnijas norāda uz Signet zīmola vērtību pastāvīgu pilnveidi un aizsardzību, bet arka simbolizē piederību un iekļaušanu Signet kopienā. Sākot strādāt ar zīmolu Signet, banka paliek uzticīga savām vērtībām, un pārmaiņas vēl vairāk nostiprina tās pozīciju – uzticams partneris turīgiem klientiem starptautiskā līmenī.. Tas simbolizē finanšu stabilitāti un diskrētu pieeju klientu kapitāla pārvaldīšanai, ko nodrošina profesionāli finanšu padomdevēji un privātbaņķieri. Ondo.lv. Klientam ir svarīgi sajust to, ka jauns zīmols ir ne tikai ārēja transformācija

Komentāri