Moneza īpašnieki ir SIA "OC Finance", kurš Latvijas tirgū pieejams kopš pašiem pirmsākumiem

Vairāki bankas konti ļauj izvairīties no starpbanku maksājumu komisijas. Kredits7 aizdod gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītus - patēriņa kredītus. Klientu dati tiek aizsargāti ar SSL standarta drošības tehnoloģiju palīdzību. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz LPIAA sadarbības partneris biedrība “Jelgavas dzīvokļu īpašnieku biedrība” ir saņēmusi atbalstu projekta “Esi saimnieks savai majai" īstenošanai!. Ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad nauda kontā nonāk vienas darba dienas laikā. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Turpat ir izveidots arī neliels blogs, kurā var uzzināt daudz lietas par kredītiem vai atrast kādu ikdienišķāku informāciju. Ārpus Latvijas VIA SMS group ir arī filiāles Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Mājaslapas dizains ir ļoti pārdomāts, visu vajadzīgo ir viegli atrast un ērti aplūkot. Procenti katram aizdevumam tiek aprēķināti individuāli, turklāt pirmais aizdevums visiem klientiem ir bez procentu likmes. Klientam drīkst būt aizdevumi citās kredītiestādēs, bet nedrīkst būt parādsaistības vai kavēti maksājumi.

Klientu portfelis :: "Skai Baltija" reģistrējusi jaunu.

. Mājaslapā iespējams atrast informāciju par kredīta noformēšanu, informāciju par pašu uzņēmumu. ViaSMS.lv atrodams arī sociālajos tīklos.

LPIAA sadarbības partneris biedrība “Jelgavas dzīvokļu.

. Kredīts internetā ar ikmēneša maksājumu. Atmaksā pa daļām. VIA SMS group īpašnieki ir Jeļena Ņeženceva, Eduards Lapkovskis un SIA Financial investment. Ātri, ērti un droši - tikai 15 minūšu laikā saņem ātro kredītu internetā bez slēptiem nosacījumiem no populārākajiem Latvijas kredīta sniedzējiem.

Kredītspēju pēc pieteikuma saņemšanas novērtē uzņēmuma speciālists. Kredītu iespējams noformēt uzņēmuma mājaslapā vai arī ar SMS palīdzību pēc reģistrācijas mājaslapā. Reģistrējoties nav jāiesniedz nekādi dokumenti, tikai personas dati, informācija par aizdevumu un kontaktinformācija. Ļoti aktīvi tiek atjaunota informācija par uzņēmuma lapu portālos draugiem.lv, Twitter, Facebook un Youtube. Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Uzņēmumam ir izveidota sava mājaslapa – www.viasms.lv. Kredits7 ātrais kredīts EUR 300 no 7 līdz 30 dienām. Uzņēmums darba dienās strādā no plkst. Pēc reģistrācijas mājaslapā, nepieciešams pārskaitīt vienu eiro centu uz ViaSMS.lv kontu, lai uzņēmums varētu uzzināt par klienta bankas kontu. Moneza īpašnieki ir SIA "OC Finance", kurš Latvijas tirgū pieejams kopš pašiem pirmsākumiem. Pēdējo gadu laikā ir stabilizējies uzņēmuma apgrozījums, bet pakalpojuma pieprasījuma apjoms ir palicis tādā pašā līmenī.

Komentāri