Moneza — Patēriņa Kredīts līdz 3000€ 15 minūtēs

Moneza ir arī Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas nozīmē, ka uzņēmums iestājas par atbildīgu aizdevumu izsniegšanu. Kopš uzņēmuma izveides, tas ir strauji audzis. gadā, bet sākotnēji tā nosaukums bija SIA „Open Credit”. Kredīta devēja nosaukums un kontaktinformācija SIA OC Finance, Reģ. Minētajam piemēram ir tikai informatīva nozīme un katra klienta situācija tiek izvērtēta individuāli.

vietā pēc neto apgrozījuma starp visiem Latvijā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Vienkārši un uzticami aizdevumi! |

. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir SIA “FinaBay”, kas pieder Armandam Brokam. Ar Klientu priekšrocību programmas Zelta vai Sudraba līmeņa iespējām, Jūs varat izmantot ne tikai patēriņa kredītu ar īpašām likmēm, bet arī citus pakalpojumus ar atlaidēm. Uzņēmums šādu soli izlēma spert lielā konkurences pieauguma dēļ.

Moneza |

. Katru mēnesi atmaksājamā summa automātiski tiks atskaitīta no Jūsu konta SEB bankā. Tā kā ātros kredītus piedāvā ļoti daudzi aizdevēji, SIA “OC Finance” nāk klajā ar unikālu produktu kreditēšanas jomā. Kredīta un procentu atmaksa notiek vienādos ikmēneša maksājumos – tas ļauj ērti pārraudzīt un plānot izdevumus. gadā ievērojami uzlabojās. Iegādājies mēbeles, gudri ietaupot. Šis kredīta veids ļauj lieki nepārmaksāt par kredītu, jo Jums nāksies atgriezt tikai tādu summu, kādu paņēmāt. Moneza - Patēriņa Kredīts līdz 3000€ 15 minūtēs. Kredīta piešķiršana Kredīta summa Jūsu kontā SEB bankā tiks automātiski ieskaitīta uzreiz pēc kredīta līguma parakstīšanas.. Ātrie kredīti 2016 – Vēl izdevīgāki. gada tas darbojas ar pašreizējo nosaukumu.

Moneza LV Aizdevums | Piesakies internetā | Ātra atbilde.

. Spriest par jaunā zīmola panākumiem vēl ir pāragri, taču  pats uzņēmums SIA “OC Finance” vairākus gadus veiksmīgi darbojas tieši finanšu un kreditēšnas nozarē

Komentāri