Mediji pēdējā laikā konsekventi dēvē ātro kredītu sniedzējus par augļotājiem

Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, lielākais popularitātes kāpums bijis @ZZS_. FK Metta šajā spēlē bija jāiztiek bez traumētā Krista Kristera Gulbja, savukārt laukumā pēc traumas sadziedēšanas atgriezties gatavs bija Kristaps Liepa. Viņaprāt, par NA reitingu tagad ir pāragri spriest. Pie Oša atvairītās bumbas pirmais bija Šimkovič, bet viņa raidītā bumba lidoja krietni pāri mājinieku vārtiem. Spēle iesākās šķietami mierīgi, bet jau spēles ceturtajā minūtē rezultāts varēja tikt atklāts, kad Korotkova atspēli Ošam pārtvēra Malec, bet viņa raidījums no asa leņķa jau tukšos mājinieku vārtos nebija rezultatīvs. Vai mājokļa remonta kredīts ir laba ideja?. Pēc brīža RFS bija iespēja gūt arī trešos vārtus. RFS savukārt bija jāiztiek bez roku salauzušā Marusych un, lai gan spēles pieteikumā bija gan Bulvītis, gan Blagojevič, arī viņu iespējamā došanās laukumā bija visai apšaubāma. Pēc Savaļnieka centrējuma labi ar galvu uzsita Malec. Metta centās atbildēt, nopelnot stūra sitienu. Tā izpilde gan nevedās, kā cerēts un RFS devās straujā pretuzbrukumā. RFS ilgstoši neizdevās jūtami apdraudēt Oša sargātos vārtus un potenciāli bīstamas epizodes veidojās vien pēc standartsituācijām. Līdz pirmajai patiešām bīstamajai epizodei gan bija jāgaida visai ilgi. Visbeidzot, kompensācijas laika otrajā minūtē RFS izdevās gūt uzvaras vārtus..

Otrais puslaiks iesākās krietni emocionālāk un pēc vētraina RFS uzbrukuma, un tam sekojoša mājinieku pretuzbrukuma, pie bumbas soda laukumā nonāca Varslavāns. minūtē ātrā uzbrukumā devās RFS, Zjuzins piespēlēja uz malu Savaļniekam, kurš pēc ieskriešanas soda laukumā piespēlēja uz vārtu priekšu, kur pavisam nedaudz pietrūka, lai Malec aizsniegtos līdz bumbai.

VAKARA ZIŅAS: Cik bieži slavenības saņem un saka.

. Mediji pēdējā laikā konsekventi dēvē ātro kredītu sniedzējus par augļotājiem. Šimkovič ar bumbu ticis līdz laukuma centram, piespēlēja uz priekšu Vachiberadze, kurš, nedaudz piebremzēja un atdeva piespēli uz labo malu brīvajam Savaļniekam, kurš šādās situācijās zina, ko darīt. FK Metta vārtu guvums atraisīja spēlētājiem emocijas, kas rezultējās ar vairākiem vētrainiem uzbrukumiem gan uz vieniem, gan otriem vārtiem. Ienāc un izvēlies summu, lai credit24 var pārskaitīt naudu!. Ja pirmajās minūtēs tas nebija tik jūtams, tad tuvojoties spēles beigām, mazākumā nonākusī FK Metta arvien vairāk nosēdās, koncentrējot uzmanību vārtu nosargāšanai. Centrējums uz vārtu priekšu, kur visveiklākais izrādījās Kouadio. Puslaika turpinājumā pārmaiņus uzbruka te viena, te otra komanda, bet nekas vairāk kā potenciāli bīstamas epizodes tā arī neizveidojās un vārtsargiem īpaši daudz darba tā arī nebija. Mirkli vēlāk pēc stūra sitiena ar galvu sita Isajevs, bet Ošs ar aizsargu palīdzību tika galā arī ar šo epizodi. Jāatzīst, ka skatītāju varēja būt krietni vairāk, kas gan netraucēja abu vienību aktīvākajiem faniem parūpēties par lielisku atmosfēru Hanzas vidusskolas stadionā.

Iestudējuma recenzija: Fotogēniskās sāpju ainiņas – 'Vārna.

. minūtē cīņā ar Solovjovu pie sitiena no tuvas distances tika Kovaļonoks, bet viņa no gaisa raidītā bumba lidoja vārtiem secen. Mediji pēdējā laikā konsekventi dēvē ātro kredītu sniedzējus par augļotājiem. Sitienu devās izpildīt talantīgais pussargs no Krievijas Dzhamalutdinov un duelī ar Ikstenu izrādījās pārāks. Atpakaļ pie jaunumiem Citi raksti. Ja esi aizmirsis paroli, ienāc un uzzini, kas jādara, lai iegūtu jaunu paroli un ielogotos savā lietotāja kontā. Mājinieki atbildēja ar daudz akcentētākiem un mērķtiecīgākiem uzbrukumiem, bet arī tie reti noslēdzās ar sitieniem. Tie rāda, ka @VL_TBLNNK popularitāte noslīdējusi līdz gada laikā zemākajai atzīmei – pieciem procentiem. Saņēmis bumbu laukuma centrā, garu reidu pa kreiso malu ar sitienu noslēdza Malec. Kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu nosaka, ka aizņēmējam ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz viņa auto. Ošs sitienu atvairīja, bet pēc vairākiem rikošetiem bumba nonāca pie Isajeva, kurš nekavējās triekt to vārtos. minūtē potenciāli bīstamu RFS uzbrukumu laukuma centrā apturēja Seriba.

Mūsu, nevis Nila Rīga! / Diena

. Spasjonņikovs to novērtēja ar otro dzelteno kartīti, aizsūtot Dienvidāfrikas futbolistu uz ģērbtuvēm

Komentāri