Mēģināsim apkopot biežākos iemeslus, kāpēc var rasties problēmas atdot īstermiņa jeb ātro kredītu

Mēģināsim apkopot biežākos iemeslus, kāpēc var rasties problēmas atdot īstermiņa jeb ātro kredītu. Izvēlamies putnuGribu putnu! Ceļi līdz tādam secinājumam ir ļoti dažādi.

Bet tas nāk tikai ar pieredzi. Kādam patīk putnu dziesmas, kādas skaists apspalvojums, bet kādam gribās aktīvi komunicēt ar putnu. Trešais, noguris no bērna čīkstēšanas: „Mamma, es gribu sunīti. Diemžēl bieži mūsu priekšstati par to, ko drīkst pārbaudīt uz izturību ar knābi un ko nē, atšķiras. No tiem arī vajadzētu sākt apgūt putnu turēšanas ābeci. Daži plusi mēdz pārvērsties mīnusos.Skaļi kliedzieni, uzmācīgas skaņasNetīrumi, spalvas. Bet ja ar putnu nepietiekami nodarbojas, tad putnam ir garlaicīgi, tas var izsaukt neirozi, spalvu izplūkāšanu un slimības. Pārbaudi savas zināšanas par ātrajiem kredītiem. Piemēram, jūs iegādājaties kādu putnu, kurš jābaro ar graudiem un sēklām. Ja nu ļoti gribās lielu papagaili, tad putna jāvēršas pie speciālista, kas palīdzēs apmācīt putnu. Šie putni viegli pieradināmi un apmācāmi, tiem patīk spēlēties un runāties. Grūti pat iedomāties, kur nu vēl aprakstīt, visas situācijas, kas var gadīties, saskaroties ar putniem. Trešais sāks ēst citu barību, ja to izmērcēs ūdenī. Bet tik un tā slikti vai nepareizi audzināts liels putns garantēti sagādās jums kaudzi nepatikšanu. Gadījumā ar putnu sekas nebūs tik lielas. Ja gribat, lai putni vienkārši dzīvo savu dzīvi un priecē skatienu, tad derēs kanārijputniņi vai pārītis nešķiramo papagaiļu.

Saistoši medniekiem - Latvijas Mednieku asociācija

. Tātad, jums ir jāvēro, jādomā un dažreiz jāpieņem nestandarta lēmumi. Tas nav pareizākais veids putna iegādei. Jāsaprot, ka jūs uzņematies atbildību par dzīvu radījumu. Iesācējam būs grūti tikt galā ar nopietna putna apmācīšanu, pastāv iespēja sabojāt putna raksturu. Viņš netiks galā ar suni un vis var beigties traģiski. Ja jums jau ir bijuši vidējie papagaiļi, tad var iegādāties žako. Lai kādi nebūtu putna pirkšanas motīvi, tomēr lēmumam jābūt ļoti pārdomātam. Nav universālu padomu, kāds putns būs jums vispiemērotākais. Uzskata, ka tie ir paši gudrākie papagaiļi, dažreiz izskatās, ka tie ir ciniski aprēķinātāji – „tu man, es tev”. Tālāk jau grūti dot viennozīmīgu padomu, jo katrs putns ir individuāls. Žako pieprasa pastāvīgu uzmanību, grib dominēt ģimenē, bet tomēr ātri saprot, „kas mājās saimnieks”. Ja jūs samazināsiet „garšīgo” sēklu īpatsvaru, tad viens putns negribīgi, bet tomēr knābās arī citas sēklas, bet otrs var spītīgi ēst tikai viņam garšojošu barību, ar katru dienu krītoties svarā.

8 lietas attiecībās, no kurām laimīgie pāri izvairās - Attiecības. - tvnet

. Milzīgās dzīvokļu cenas. Jo gudrāks putns, jo vairāk ar to jānodarbojas – viņu neuztrauc, ka jums gribās skatīties televizoru, klausīties mūziku vai rakstīt atskaiti.Neierobežota putnu ziņkārība. Jebkurš kinologs vai suņu audzētājs jums pateiks, ka cilvēks bez suņa audzināšanas pieredzes nedrīkst ņemt rotveileru vai kaukāzieti. Ar dzīvniekiem nemēdz būt vienkārši un viennozīmīgi. CreditON ātros kredītus izsniedz Latvijas rezidentam (pilsonim vai nepilsonim) tikai dažās minūtēs. Otri, klusā vakarā apskatot savu tukšo māju, nodomā: „Tukšs un kluss, kā kapā, varētu kāds vismaz pačivināt”. Dažiem putniem, piemēram, kakadu, birst smalkas zvīņas, „blaugznas”Putnam jāvelta laiks. Katrā gadījumā lēmums jāpieņem katram pašam. Dažreiz var būt skaļi, labprāt paliek vieni. Beigās jūs gribēsiet tikt vaļā no tā un atkal jums būs problēmas, jo tādu putnu nebūs viegli pārdot. Jebkurā gadījumā der ieteikums: no vienkāršā uz sarežģīto. Barošanas maisījumam ir ļoti daudzpusīgs sastāvs, bet jūsu putns ēd tikai saulespuķu un kaņepju sēklas. Jāatceras, ka jūsu ģimenē ienāks jauns ģimenes loceklis, draugs, kurš var nodzīvot ar jums pat vairākus gadu desmitus. Jūs taču vēlaties veselīgu un ilgi dzīvojošu putnu, tāpēc jāpieradina ēst arī citas sēklas. Bet tie ir tikai vispārīgie ieteikumi.Citi interesanti raksti Par līdzīgiem tematiem varat aprunāties Cāļa forumā Zaļumu un pūkainīšu stūrītis Žurnāls Medicīnas un farmācijas raksti Sabiedrības raksti Ziņas. Ja jūs nevarēsiet veltīt putnam daudz laika, tad labāk izvēlēties viļņpapagailīti vai korellu. Kāds teiks: „Priekš kam man kanārijputniņš, ja man ir pietiekami līdzekļi un es vēlos žako vai kakadu! Liela muiža! Internetā ir padomi, kā turēt un barot – seko padomiem un viss būs kārtībā!” – tomēr šoreiz viņam nebūs taisnība. Ja sekosiet padomiem un ieteikumiem, tad varēsiet izvairīties no atkritumu izmētāšanas blakus būrim. Tie ir diezgan pieticīgi un piedos jums nelielas kopšanas kļūdas. Lūdzu, nopērc sunīti” - kā kompromisa variantu piedāvā iegādāties papagailīti. Tie ir gandrīz tik pat pļāpīgi, kā žako, bet ir daudz saticīgāki, vieglāk iedzīvojas jaunos apstākļos, ātrāk pierod pie jauniem cilvēkiem, tiem ir mazāk slikto ieradumu, retāk ir nervozi un izplūkā sev spalvas. Mēdz būt greizsirdīgi un atriebīgi. Kā nesabojāt savu kredītvēsturi?. Ir putnu, kurus cilvēki tur nebrīvē jau no seniem laikiem. Rezultātā jums būs nervi čupā, bez naudas un ar pārliecību, ka putnus tur tikai mazohisti. Vieni, bērnībā ir stiepuši mājās visdažādākos dzīvniekus, tomēr beigās apstājas pie putniem

Komentāri