Mazumtirdzniecības nozari, šķiet, pamatīgi satricinās pāreja uz eiro, kas notiks vienā laikā ar jaunā alkohola aprites likuma stāšanos spēkā

Lai lauztu šo stereotipu, nacionālais mazumtirgotājs ELVI kopā ar pavāri un uztura speciālisti Jevgēniju Jansoni piedāvā neaizmirst par pieciem vērtīgiem augļiem un dārzeņiem, kas ir ne tikai veselīgi, bet arī ļoti lēti. Padziļinātās sadarbības programma jeb, tā sauktais, uzņēmumu “Baltais saraksts” ir radīts, lai veicinātu ciešāku un efektīvāku sadarbību ar atbildīgiem nodokļu maksātājiem.

Rimi - Vakances

. Iepriekšējo gadu dati liecina – lielākais šo dzērienu patēriņš vēl tikai priekšā! Svinot Latvijas Republikas simto dzimšanas dienu, bagātīgo svētku galdu noteikti ir vērts papildināt ar interesantiem ēdieniem patriotiskās krāsās. Rokasgrāmatā var lasīt veiksmes stāstus, no kuriem dalībvalstis var smelties iedvesmu, piemēram, par to, kā veidot tādas mazumtirdzniecības kopienas, kas patērētājus pamudinātu doties uz pilsētas centru. Overdrafts ļauj veikt pirkumus, izņemt skaidru naudu vai norēķināties par pakalpojumiem arī tad, kad konta atlikums tuvojas nullei. Jaunu pieeju pieņemšana ar mērķi vairāk iedzīvināt pilsētu centrus. Mazumtirdzniecības nozari, šķiet, pamatīgi satricinās pāreja uz eiro, kas notiks vienā laikā ar jaunā alkohola aprites likuma stāšanos spēkā.

Eiropas mazumtirdzniecības nozares konkurētspējas.

. „Latviešu kordziesmas antoloģija” ir paredzēta gan profesionāliem mūziķiem, gan mūzikas skolu audzēkņiem, gan klausītājiem un citiem interesentiem. Veikalu ikdienas darbību kavējošu ierobežojumu samazināšana. Grāmatas ir ELVI dāvinājums Latvijas simt gadu jubilejā, lai izglītotu par mūsu valsts muzikālo mantojumu. Vēsajā un tumšajā gada laikā strauji pieaug pieprasījums pēc karstvīna, karstajiem sulas dzērieniem un to pagatavošanai nepieciešamajām sastāvdaļām, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI dati. Aukstajos ziemas mēnešos iedzīvotāji labprāt sildās pie karstas kafijas krūzes, apliecina nacionālā tirdzniecības tīkla ELVI dati, turklāt puse no visiem kafijas pircējiem izvēlas tādu dzērienu, kam pievienots piens. Līdz ar aktīvās ražas sezonas noslēgumu privātajos mazdārziņos, veikalos pieaug pieprasījums pēc Latvijā audzētiem rudens dārzeņiem, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI dati. Šis ir laiks, kad ir novākta mazdārziņos izaugusī raža, kas nav paredzēta ilgstošai glabāšanai, un pēc vitamīniem bagātajiem dārzeņiem un augļiem cilvēki atkal dodas uz veikaliem. Mazumtirgotājam, kas vēlas ieiet jaunā tirgū, ir svarīgi, lai tas varētu ātri atvērt jaunu veikalu un tādējādi palielināt savu produktivitāti un ieviest inovācijas. Komisija šodien nopublicēja arī rokasgrāmatu par to, kā sekmēt mazās mazumtirdzniecības nozares revitalizāciju un modernizāciju. Tas tiek darīts, lai mazumtirdzniecībā izveidotu vienlīdzīgus konkurences apstākļus, kā arī taisnīgas un efektīvas piegādes ķēdes, vienlaikus gādājot par to, lai netiktu ierobežota brīvība sasniegt pamatotus sabiedriskās kārtības mērķus.

Katrs risinājums ilustrēts ar piemēru no dzīves, kurš ņemts no ES apkopotās paraugprakses, kas pielāgojama vietējiem apstākļiem. Lombards. Dalībnieki atkarībā no tā darbības apjoma tiek grupēti trijos līmeņos – zelta, sudraba un bronzas. Mazumtirdzniecības punktu izveides atvieglināšana. Rokasgrāmatā publiskām iestādēm sniegti praktiski ieteikumi par to, kā palīdzēt mazajiem mazumtirgotājiem savā labā izmantot tehnoloģiju attīstību un risināt nākotnē gaidāmos izaicinājumus. Franšīzes partneris SIA „VITA Mārkets" un visa ELVI komanda ir patiesi priecīgi par iekļūšanu "Baltā saraksta" augstākajā - zelta - līmenī. Uzlabojot atbilstību Pakalpojumu direktīvai, dalībvalstis var atvieglināt mazumtirdzniecības punktu izveidi tā, lai netiktu apdraudētas sabiedrības intereses, piemēram, attiecībā uz pilsētu un lauku plānošanu, vides vai patērētāju tiesību aizsardzību. Valsts, reģionālās un vietējās iestādes ir aicinātas samazināt nepamatoti vai nesamērīgi lielo slogu, vienkāršojot, saīsinot mazumtirdzniecības punktu izveides procedūras un padarot tās pārredzamākas. Aizvadītā gada nogale mūs ir lutinājusi ar daudzām brīvdienām un garu svētku svinēšanu, tādēļ pirmās jaunā gada dienas lielai daļai sabiedrības paiet, lēnām atgūstoties no svētkiem ar tiem raksturīgo laiskumu un pārēšanos. SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine apstiprina – oktobra sākumā parasti vērojams pieprasījuma pieaugums Latvijā ražotajiem rudens dārzeņiem

Komentāri