Mācības

Mācības un notikumi. IAI pamatdarbība saistīta ar biedru vispusīgu profesionālo attīstību un izglītību. Mācības un semināri Atrodi sev piemērotākās mācības vai seminārus. Veiksmīgas audzināšanas pamatprincipi vērtībizglītības un tikumiskajā aspektā. ā. Mācību. Kā saņemt kredītu uz ilgāku laika posmu. Pildīt Saziņa digitālajā vidē ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa.

Mācības pieaugušajiem

. Mācības. Ir pienācis laiks kļūt par satura radītāju! Šajā kursā tu iemācīsies bloga rakstīšanas pamatprincipus, foto un video uzņemšanas un apstrādes knifus un uzzināsi, kā veidot oriģinālas un elpu aizraujošas infografikas. Mācības. Parasti, ja Jūs vēlaties ātri iegūt naudu, Jums jāpatur prātā četras lietas par ātrajiem kredītiem. We would like to show you a description here but the site won’t allow us.

. Mācību gada sākumā pieaug pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem. Aizņemies naudu šodien. Britu Padome plašā izvēlē piedāvā bezmaksas interneta kursus, kas palīdz pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem apgūt angļu valodu. Tiek izmantoti tādi resursi kā video, mobilās lietotnes, spēles, stāsti, klausīšanās nodarbības un gramatikas uzdevumi. Ievads Sveicam Samsung Skola nākotnei tiešsaistes mācību kursā “Skolēna digitālais IQ”! Šeit tev ir iespēja apgūt īpaši izstrādātu programmu digitālo prasmju pilnveidošanai.

Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija

Komentāri