Lv klientiem biļetes ar 25% atlaidi

- Aviobiļetes, aviokompāniju akcijas, lēti.

. Labākā cena. Mēs pārdodam biļetes uz pasākumiem, kurus paši organizējam. Līdz ar to Jums netiek piemērota nekāda komisijas maksa vai maksa par pakalpojumu sniegšanu. Atlīdzinām zaudējumus, kas radušies saistībā ar čarterreisu aizkavēšanos Lidojuma aizkavēšanās vai lidojuma īslaicīgas atcelšanas riska apdrošināšana attiecas ne tikai uz regulārajiem avioreisiem, bet arī uz čarterreisiem. Ja esat aizmirsis korporatīvā profila pieejas informāciju, lūdzu, sazinieties ar šī konta administratoru Jūsu uzņēmumā vai ar airBaltic korporatīvo klientu. Tāpat pieejama iespēja nosūtīt pieteikumu e-pastā, iesniegt klātienē vai sūtīt pa pastu. Mūsu klientiem “ Stipro. saviem klientiem piedāvā biļetes par īpašām cenām! Lai iegādātos biļeti ar. Lv klientiem biļetes ar 25% atlaidi. RAIL EUROPE PRODUKTI Express Travel sadarbībā ar Rail Europe saviem klientiem piedāvā dažādas vilciena biļetes visā Eiropā. Rail Europe ir pasaules līderis. SIA Finanza. Šis ir piemērotākais variants tiem, kas dodas ārpus Latvijas strādāt. NetCredit.lv – Labākais salīdzinātājs naudas aizdevumos. Pārdot biļetes ar pārskaitījumu grupām un korporatīvajiem klientiem. Norēķināties ar. [email protected] BS mājas lapas sasaiste ar. Ziņu portāls. Latvijas ziņas, jaunākais zvaigžņu dzīvē, sports, izklaide, ārzemēs, foto, video. Finanza ir jauns un uzticams ātro kredītu aizdevējs. Ryanair ir uzsākusi aviobiļešu izpārdošanu Ja vēlaties, lai jūs šonedēļ palutinātu sevi, dodieties uz Ryanair tīmekļa vietni, jo tā jau ir sākusi masveida aviobiļešu pārdošanu. Piedāvājam īpašas ceļojumu programmas aktīvās atpūtas un sporta cienītājiem Speciālā Ziemas atpūtas  aktivitāšu un Aktīvās atpūtas/sporta programmas ir īpaši piemērota aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kasjauns ziņas -

. Lētākie un ērtākie lidojumu piedāvājumi uz jebkuru pasaules valsti no - ar. Saviem klientiem. tādēļ iesaka lidojuma biļetes. Lv klientiem biļetes ar 25% atlaidi.

Tā mēdz atšķirties, kā arī vairākums aviokompāniju var lūgt uzrādīt ārsta atļauju vai piekrišanu ceļojumam. Tipogrāfija - Tipogrāfijas pakalpojumi. Mēs esam pilna cikla tipogrāfija, kas piedāvā pasūtītājam plašu poligrāfijas pakalpojumu spektru, sākot ar dizaina izstrādi un drukājamas produkcijas maketēšanu un beidzot ar gatavās produkcijas pēcapstrādi.

- Lido! Ceļo! Izbaudi!

. Seesam ceļojumu apdrošināšanas programmas ietvaros piedāvā arī atsevišķas polises, kas darbojas ilgtermiņa programmu veidā. Atlīdzinām naudas zādzību ceļojumu laikā  Ja programmā iekļauts risks “Naudas zādzība”, tad Seesam sedz naudas zādzību no seifa apdrošinātā viesnīcas numuriņā vai no viesnīcas administrācijas seifa, ja ir redzamas uzlaušanas pēdas. Ja ratiņi lidojuma laikā tiek nozaudēti, tad Seesam atlīdzina izdevumus par jaunu ratiņu iegādi. Ērta atlīdzības pieteikuma iesniegšana Atlīdzības pieteikumu var operatīvi iesniegt Seesam interneta mājaslapā www.seesam.lv. Atlīdzinām izdevumus par bērnu ratiņiem Seesam atlīdzina izdevumus par lidojuma laikā sabojātu bērnu ratiņu remontu vai jaunu ratiņu iegādi, ja sabojātos ratiņus nav iespējams salabot. Piedāvājam īpašas ceļojumu programmas tiem, kas ceļojumā dodas ar sauszemes transportlīdzekļiem Piedāvājam programmas, kuras atbilst tam, lai jūs apdrošinātu ceļojuma laikā uz tiem riskiem, kas var iestāties, pārvietojoties ar sauszemes transportlīdzekļiem. Lv ātrais kredīts par summu 340 eiro no 10 līdz 30 dienām. Rezervējiet biļetes šīs akcijas ietvaros un saņemiet atlaidi no Air Tour par katru nopirkto aviobiļeti. Sadarboties ar mums. Rūpes par mūsu klientiem. Arī šogad Rīgas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā ar Rūdolfa Blaumaņa dižizrādi “Skroderdienas Silmačos” ieskandinās tuvojošos vasaras Saulgriežus. Piedāvājam īpašu ceļojumu apdrošināšanas programmu tiem, kas dodas strādāt ārpus Latvijas Seesam ceļojumu apdrošināšanas piedāvājumā ir īpaša Ilgtermiņa programma, kas ir piemērota tiem, kas no Latvijas izbrauc ar nolūku strādāt ārzemēs. Atgādinām, ka grūtniecēm pirms došanās ceļojumā ir jāpārskata izvēlētās aviokompānijas politika attiecībā uz grūtniecēm

Komentāri