Lv ir ātro kredītu devējs, kas izsniedz arī ilgāka termiņa kredītus, kā arī pirmo bezprocentu kredītu

Šīs attiecības nebija stāsts par mīlestību, jo tad es būtu šķīries, bet es to neizdarīju," argumentē Bulis. "Tā nebija mīlestība," par attiecībām ar Lieni teic Andris. Viņš esot ātri sapratis, ka nekā tur nebūs. Taču ne trīs gadus, kā to apgalvo viņa. Viņš gan atzīst, ka otrai sievietei, iespējams, devis veltas cerības, lai gan domas veidot jaunu ģimeni ar Skulmi viņam nekad neesot bijis.

Bulis nožēlo dēku ar sabiedrības dāmu Skulmi: "Man ir.

. Zinot to, ko es zinu, bet citi ne, es teiktu - aiz vārda mīlestība var paslēpt jebko. Andris Bulis no sirds atskārtis, kādas sāpes un mokas sagādājis savai laulātajai draudzenei, nu jau divu bērnu māmiņai Ilzei. Par Lienes Skulmes bērnu tēti Andris teic: "Es zinu, ka viņš ir un par visiem rūpējas. Pat Otro pasaules karu var paslēpt aiz mīlestības. Vienlaikus viņš nenoliedz - sakars ar Skulmi tik tiešām ir bijis. Aktierim sevišķi sāpīgi bijis lasīt, ka mīļākās bērni viņu esot uztvēruši teju kā tēvu, jo tēvs šiem bērniem ir cits vīrietis un par savējiem tur rūpi. Savukārt es nevaru uzņemties atbildību par to, par ko negribu uzņemties atbildību". Arī to pazemojumu Buļa kundze iznesa godam.  Meitiņa kā svētība Bulis intervijā žurnālam "Ieva" teic, ka labi apzinās, ko sievai nodarījis. Viņš, būdams precējies ar Ilzi, draudzējies arī ar gaišmataino nenosakāmas profesijas pārstāvi Skulmi. Attiecības bijušas periodiskas.

Ja nevēlaties aizdot naudu, nedariet to. Tagad Bulim lielu prieku dod dažādu rozā krāsas lietiņu sagādāšana mazulītei. "Viņa nedarīja neko, viņa necīnījās par mani, bet tas nenozīmē, ka viņai bija viegli," skaidro vīrietis, "es biju tas, kas meklēja ceļu pie viņas atpakaļ".  Ģimenes krīzes laikā arī dēls nostājies mammas pusē.  "Visas tās vērtības - uzticību, ticību, gaidīšanu, pieņemšanu, sadzīvošanu - es biju uztvēris ne tikai kā pašsaprotamas, bet uzskatīju, ka viņiem visu laiku ir man jāpielāgojas. Tas man lika visu pārvērtēt. Bēgšana pašam no sevis Par kaislību pret gaišmataino daudzbērnu māti Bulis teic šādi: "Tas vien, ka sievai pateicu, lai meklē sev kādu citu, bija uzskatāms piemērs, ka netiku ar sevi galā. "Es nekad negribētu dzirdēt, ka kāds teiktu: viņa tevi mīlēja. Pēc šī gadījuma vairāki vietējie mediji vēstīja Ilzes "man nav saprotams, ko šī sieviete te meklē". Draugi mani toreiz brīdināja, ka izvēlos nepareizu ceļu, ka es tajā iestigšu," klāsta Bulis. Bulim ir kauns Aktieris atzīst, ka saņēmis pārmetumus un nosodījumu pēc tam, kad gaismā nāca paralēlās attiecības. Taču sakars ar Lieni Skulmi bijis periodiska rakstura, nevis mīlestībā balstītas savstarpējas attiecības, kad abi bijuši kopā nešķirti un gluži vai ģimene, kā iepriekš bulvārpresei tika apgalvojusi pati Skulme. Un tad es mānīju sevi ar to, ka citai liekos lielisks," kompleksu akačos ļauj ieskatīties Bulis. Viņš pasmaida, kad ļaudis saka, ka pie sievas atpakaļ aizgājis bērnu dēļ: "Neviens labāk par mani nezinās, kā manu dzīvi nodzīvot." Tagad pāris cenšas atrast vairāk laikā divvientulībai, piemēram, aizejot kopā uz kino. Būs brīži, kad viņa nenoturēsies un man to atgādinās. Lv ir ātro kredītu devējs, kas izsniedz arī ilgāka termiņa kredītus, kā arī pirmo bezprocentu kredītu. Uz vienu roku ar ātro kredītu firmu LadyLoan.lv, sieviete līdzās dažām citām domubiedrēm un androgīniem pieprasīja šo dienu noteikt par brīvdienu valstiskā līmenī. "To, kas noticis, aizmirst un piedot nebūs viegli. Lv ir ātro kredītu devējs, kas izsniedz arī ilgāka termiņa kredītus, kā arī pirmo bezprocentu kredītu. Skulme attiecības izgaismoja vietējā presē, pat atklāti parādot Buļa apakšveļas krāvumu savās mājās - kā pierādījumu abu ciešajām attiecībām. Mana kļūda bija, ka sarkano līniju nenovilku pietiekami laicīgi. Romāna karstumā sirdsapziņa aktieri neesot pārāk mocījusi, toties tagad, nesen, tā ļoti liek par sevi manīt. Kasjauns.lv jau vēstīja, ka sievietei nācās stoiciskā mierā pārciest Skulmes ierašanos kādas teātra izrādes pirmizrādē, kur mīļākā uz skatuves uzsūtīja savu meitu, lai viņa pasniegtu ziedus Andrim Bulim. Kā liecina publiski presē pieejamā informācija, aktieris ar Lieni Skulmi uzsācis attiecības laikā, kad viņa ģimenē bijusi krīze

Komentāri