Lv, gan esošiem gan jaunajiem klientiem piedāvā ātros kredītus ar vienkāršotiem un saprotamiem nosacījumiem, turklāt pie šī aizdevēja

Diskusijas laikā tiek skarts arī internātskolu jautājums, jo šobrīd gan Apes, gan Smiltenes novados katrā ir pa vienai speciālajai internātpamatskolai, kur skolēnu skaits nav ļoti liels. Ar Apes novada iedzīvotājiem jau iepriekš tikusies arī Valkas novada vadība, un savu vizīti pieteikuši arī pārstāvji no Alūksnes novada. “Aktuāli ir arī Valkas novadam pievienoties.

Ātrais kredīts no 18 gadiem internetā bez ķīlas un galvojuma. Es domāju, tā bija tāda līdzekļu izšķērdēšana, bet šī reforma varbūt ir labāka, jo tie mazie novadiņi jau neko daudz nevar izdarīt paši,” izteicās Apes novada pensionāru biedrības “Iesim kopā” vadītāja Ausma Agare. • Labas latviešu, vēlamas krievu un angļu valodu zināšanas; • Labas datorzināšanas. Savukārt Apes novada pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Liberts norāda, ka vairāk cilvēku tomēr dodas uz Alūksni, nevis Smilteni. Smiltenes novada vadība uzskata, ka Ape varētu veidoties kā otrs Smiltenes novada centrs, un uzsver, ka jau šobrīd abos novados darbojas Smiltenes novada pašvaldības policija un būvvalde. Un līdz ar to, esot vienā teritoriālā vienībā ar cilvēkiem, kuri jau tagad brauc pie mums strādāt, liels īpatsvars, mums šī ekonomiskā spēja tikai uzlabojas,” stāstīja Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Kukainis. SMS kredīts no 18 gadiem. Tiek likvidēta tur pa vidu viena skola, Ozolu pamatskola. Šobrīd pastāvošā likumdošana nosaka to, ka bez nekā, kas notiek valstī, divi novadi var sanākt kopā un apvienoties jau rīt. Ja reforma ies tādā izpratnē, ka tiek atšķelti no novadiem kādas attiecīgas teritorijas vai attiecīgi pagasti, tad mēs centīsimies aizbraukt pie visiem piegulošajiem. “Es teikšu godīgi, mēs neesam te braukuši, lai apprecētos šodien, rīt vai parīt. Apes novada iedzīvotāji nobažījušies, ka novadu apvienošanās varētu nozīmēt Gaujienas internātpamatskolas slēgšanu, bet Smiltenes novada vadība uzskata, ka abas skolas varētu apvienot, ļaujot tām darboties katrai savā vietā.. Nedarot tādu soli, ir vienkārši jāgaida, kādu ministrija karti uzzīmēs maijā,” stāstīja Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis. Lv, gan esošiem gan jaunajiem klientiem piedāvā ātros kredītus ar vienkāršotiem un saprotamiem nosacījumiem, turklāt pie šī aizdevēja.

Īpašais piedāvājums lauksaimniecības. -

. Patēriņa kredīts, kāpēc bankas to atsaka?. “Ja mēs runājam, ka teritoriālā reforma notiek, apvienojoties tikai diviem blakus esošiem novadiem, tad, visticamāk, ka mēs arī ne pie viena cita nebrauksim. Vārdusakot, bērnu plūsma būtu šeit uz Gaujienu,” stāstīja Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas direktore Ieva Zariņa.

Tehniskās apskates nakts. Rīga.

. “Patiesībā es īsti neizprotu, priekš kam bija vajadzīga tā iepriekšējā reforma

Komentāri