Lv alternatīvo aizdevumu jeb kredītlīniju, tāpēc pienācis laiks noskaidrot, kā tas darbojas

Lv alternatīvo aizdevumu jeb kredītlīniju, tāpēc pienācis laiks noskaidrot, kā tas darbojas. Kā norādīts KPMG Baltics pētījumā, tā ir laba ziņa finanšu tehnoloģiju kompānijām citās Eiropas valstīs, jo apliecina lielo tirgus potenciālu. Finanšu tehnoloģiju kompāniju izstrādātie alternatīvie savstarpējie tiešsaistes aizdevumu risinājumi Eiropā pēdējo trīs gadu laikā piedzīvojuši strauju popularitātes kāpumu. Tāpēc vēlamies, lai mūsu piedāvājumi būtu īpaši pielāgoti Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Bankas vai nebanku kredīts - Aizdevums no

. Pētījumā apkopota informācija par alternatīvo aizdevumu nozares tendencēm kontinentālās Eiropas valstīs, ietverot gan patēriņa un uzņēmumu kreditēšanu, gan arī tirdzniecības darījumu finansēšanu. Dalība asociācijā nozīmē, ka “Creamfinance Latvia” ir apņēmies veidot drošu, uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi. Mēs esam pieņēmuši dzīvesveidu, kas nemudina taupīt un gandrīz slavē parādus. Mēs rūpējamies, lai piedāvājums atbilstu Jūsu gaidām un lai tā atmaksa nesagādātu problēmas. Izmantot piedāvājumu.

Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai. -

.

Par Creamcredit un patēriņa kredītu. |

. Tas nozīmē, ka esam stabils uzņēmums, kas ciena Jūsu, t.i. Tomēr straujie izaugsmes tempi un ietekmes pieaugums finanšu nozarē apliecina, ka FinTech industrija spēj mainīt spēles noteikumus. Svarīgākas ir prasmes un zināšanas investoru piesaistē un kredītu izsniegšanā. «Finanšu tehnoloģiju uzņēmumi un alternatīvais finanšu tirgus vēl ir salīdzinoši jauna nozare. Kā asociācijas biedri mēs apņemamies godprātīgi rīkoties arī gadījumos, ja Jums rodas sūdzības vai problēmas atmaksāt aizdevumu – šādus jautājumus mēs risināsim ātri un Jums labvēlīgā veidā.Gribam Jums palīdzēt stingri kontrolēt savu finanšu situāciju. Alternatīvie tiešsaistes aizdevumi ir viens no šādiem sektoriem, kur valstu izmēram un robežām nav tik liela nozīme. Visstraujāk augošais alternatīvo tiešsaistes aizdevumu segments ir aizdevumi fiziskajām personām. «Jaunās tehnoloģijas ir padarījušas iespējamu to, ka arī mazās valstis spēj veiksmīgi konkurēt ar lielajām. Lv alternatīvo aizdevumu jeb kredītlīniju, tāpēc pienācis laiks noskaidrot, kā tas darbojas. Ņemot vērā vēl salīdzinoši neapgūto kontinentālās Eiropas tirgu, vietējās savstarpējo aizdevumu platformas pagaidām turpina koncentrēt darbību Eiropas valstīs, aizpildot nišas gan paaugstināta riska, gan vidējā riska nenodrošināto kredītu segmentā. Tomēr kā jaunu tendenci Eiropas savstarpējo aizdevumu platformām varam novērot pieaugošo interesi izplesties arī citās valstīs ārpus Eiropas,» saka KPMG Baltics darījumu konsultāciju direktore Jūlija Masāne-Ose. Latvija šajā jomā jau šobrīd izceļas uz pārējo valstu fona, un esmu pārliecināts, ka mums ir perspektīvas kļūt par Eiropas alternatīvo finanšu nozares centru,» TWINO investīciju platformas vadītājs Jevgeņijs Kazaņins.

. Kontinentālā Eiropa alternatīvo aizdevumu jomā šobrīd nozīmīgi atpaliek no nozares līdervalsts Lielbritānijas – tās alternatīvais aizdevumu tirgus turpat četras reizes pārsniedz visās kontinentālās Eiropas valstīs izsniegto aizdevumu apjomu. Visstraujāk augošie tirgus dalībnieki šogad ir TWINO un Mintos

Komentāri