LNKA ir izveidojusi sistēmu, kas ļauj kredītņēmējam ar iesnieguma palīdzību iekļaut sevi sarakstā, kam aizdevējs neizsniedz kredītu

Kad pirmās reizēs cilvēks ir sapratis, cik laba ir šī lieta, tad pēc tam jau viņam prasās to atkārtot, jo tas taču bija tik labi. „Tomēr joprojām nozarei ir svarīgs valsts atbalsts, lai sakārtotu jautājumus, kas ir tās kompetencē. Iesniegumam klāt jāpievieno iesniedzēja pases kopija, uz kuras jābūt iesniedzēja rakstītam tekstam: kopija iesniegšanai Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai. martu, ir izveidojusi sistēmu, kas ļauj kredītņēmējam ar iesnieguma palīdzību iekļaut sevi sarakstā, kam aizdevējs uz noteiktu laika periodu neizsniedz kredītu. LNKA ir izveidojusi sistēmu, kas ļauj kredītņēmējam ar iesnieguma palīdzību iekļaut sevi sarakstā, kam aizdevējs neizsniedz kredītu. Viens no tiem ir kredītreģistra izveide maksātspējas pārbaudei, savukārt otrs virziens ir cīņa ar nelegālajiem kredītdevējiem, nosakot stingrākus sodus," uzskata asociācijas vadītāja. Iesnieguma paraugs, kas kredītņēmējam jāaizpilda, lai iekļautu sevi šajā sarakstā, ir pieejams zemāk. Jaunlaulāto kopējās finanses. Būtībā cilvēks sākumā pirmajās reizēs, kad lieto kādu no šīm lietām, jūtas labi un nemaz nenojauš, ka šī labsajūta būs tieši tā, kas liks šo lietu lietot atkal un atkal. Tas notiek gan ar ēdienu, gan izklaidēm, gan alkoholiskajiem dzērieniem un arī cigaretēm, bet pēdējiem diviem ir pierādīts, ka tajos ir vielas, kas izraisa atkarību. Un vēl pietam, ar katru reizi, kad šīs patīkamās lietas tiek izmantotas cilvēks katru reizi saņem aizvien mazāku un mazāku prieku, jo tiek izdalīts aizvien mazāk un mazāk laimes hormonu jeb tā saukto endorfīnu. Tas ir instruments, lai klients patstāvīgi varētu nodrošināties pret vieglprātīgu vai nesaprātīgu aizņemšanos.

VIDEO: publicēts video no šausmīgās terorakta vietas.

. Ja ir izsniegta pilnvara, tad uz tās jānorāda apliecinājums, ka tā ir spēkā un nav atsaukta. Bet azartspēļu industrijā taču mēs zinām ļoti daudz cilvēkus, kas ir kļuvuši atkarīgi un visu savu algu notērē šajos “automātos”. LNKA ir izveidojusi sistēmu, kas ļauj kredītņēmējam ar iesnieguma palīdzību iekļaut sevi sarakstā, kam aizdevējs neizsniedz kredītu. Daudzi, protams, min teicienu, ka Latvijā nekas netiek ražots un tamlīdzīgi, taču tā, par laimi, gluži nav. Tieši tāpat arī ātrie kredīti un citi līdzīgi pakalpojumi liek cilvēkiem kļūt atkarīgiem, jo šos aizdevumus ir saņemt tik viegli un sākotnēji liekas, ka nauda nekad nebūs jāatmaksā. Kur izdevīgi īrēt dzīvokli vai istabu, kā. Šāds lūgums būs neatsaucams, un tas būs spēkā pēc kredītņēmēja izvēles – vienu, divus vai trīs gadus. Un tādā veidā cilvēks pats sev nemaz neapzinoties ir kļuvis atkarīgs, jo viņš visu laiku cenšas atgūt šo laimes sajūtu, kas viņam bija pirmajā reizē, bet to izdarīt kļūst aizvien grūtāk un grūtāk.

LNKA - Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācija | CredPro

. Tā ļaušot patērētājiem pārliecināties, ka konkrētais uzņēmums ir pievienojies asociācijas izstrādātajam labas prakses standartam, kas paredz nodrošināt kredītņēmējiem papildu aizsardzību un paredzamus sadarbības noteikumus. Tieši tāpēc arī šīs dienas rakstā es centīšos apskatīt, kāpēc tad kredīts var kļūt par atkarību izraisošu, un kā cilvēkiem izvairīties no šādiem pakalpojumiem. Sākotnējais “kaifa” stāvokli var rasties praktiski no jebkādas patīkamas darbības, kas ir gan azartspēles, sportošana, kofeīns utt, bet arī no vienkāršām ikdienas darbībām, kā ēšanas un citām līdzīgām darbībām. Fromane arī norāda uz to, ka šādi nebanku kredītdevēji ir uzsākuši nozares pašregulāciju, lai ieviestu kredītņēmējiem papildu aizsardzības pasākumus. Lai gan būvniecība ir. Šāda iespēja izstrādāta, lai pasargātu tos kredītņēmējus, kam ir grūtības ar personīgo finanšu plānošanu.

Būtībā viss jau sākas paša cilvēka smadzenēs un viņam vajadzētu pašam saprast, ka kaut kas nav kārtībā, jo pretējā gadījumā lai vai cik tuvinieki mēģinātu viņam to iestāstīt, nekāda rezultāta nebūs. Pēc tam spēkā stāsies aizdevuma liegums uz termiņu, ko iesniegumā norādījis kredītņēmējs.. Iesniegumu ar kopā pievienojamajiem dokumentiem var: personiski nogādāt uz asociāciju tās darba laikā; nosūtīt pa pastu uz asociācijas adresi; nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi [email protected]

LNKA biedri neizsniedz kredītus 18 un 19 gadus veciem.

Komentāri