Līga ir ļoti apmierināta ar ātro kredītu sniegtajiem pakalpojumiem, viņa domā, ka šis pakalpojums ir ļoti nepieciešams Latvijas iedzīvotājiem

Man ļoti patīk aktīvi darboties. Ar sieviešu hokeja izlasi esi piedalījusies jau sešos pasaules čempionātos.

Līgas Pāvilas pieredze, kā atbrīvoties no liekā svara.

. Kā izrādās, Ziemeļamerikā treneri ļoti daudz seko Eiropā spēlējošām hokejistēm un meklē labus spēlētājus. Tāpat arī ne ofisa darbiniece. Un, spēlējot hokeju, mums acīs deg dzirksteles tāpat kā puišiem.

Mans personīgais mērķis ir rādīt labāko sniegumu un būt vienai no līderēm, lai palīdzētu komandai sasniegt maksimālos rezultātus.Saistītie raksti Tāpat man ir svarīgi mazajām meitenēm parādīt, ka meitenes var un māk spēlēt hokeju. Komandas palika stiprākas un hokejs palika ātrāks. Pirms došanās uz Meinu pārmiju ar viņu pāris vārdus. Pirmajās divās sezonās pārstāvēju “Modo” komandu, bet pēc tam “Leksanda”. Teiktu, ka neliela daļa mākslas filmu par universitāti ir patiesa, bet lielākoties ir daudz lietas, par ko medijos nerunā un filmās nerāda.  Katra spēle bija kā uz nažiem un izcīnītajiem punktiem bija liela nozīme.

Dzīvē par visu ir jācīnās – Līga Miljone tiecas pretī hokeja.

. Mana mamma Inese Geca-Miljone ir pārstāvējusi Latvijas sieviešu hokeja izlasi kopš pašiem pirmssākumiem un mērķis, ko uzstādu sev katru reizi uzvelkot izlases kreklu, ir nepievilt mammu un likt viņai lepoties par mani!Ko Tu vēlētos sasniegt savā karjerā. Šajā laika posmā Zviedrijas augstākā līga mainījās straujiem soļiem. Viņas abas ir uzaugušas un apguvušas hokeju otrpus okeānam,” intervijā Latvijas Hokeja federācijai stāsta Līga Miljone.“Runājot par to, kā es nonācu šeit, tad pati personīgi ļoti aktīvi runāju un uzturēju kontaktus ar Meinas komandas treneriem. Ievērojami pieaudzis pieprasījums pēc mājokļu kredītiem. Ieguvu ļoti lielu pieredzi gan hokejā, gan dažādās citās dzīves jomās. Protams, pārstāvot savu valsti, lielākais mērķis ir atvest zelta medaļu uz dzimteni.

LVS apmierināta ar Latvijas sportistu startiem Eiropas.

. Vēl viens mūsu valsts pārstāvis spēlē basketbolu – Miks Antoms. Nenožēloju, ka pavadīju šo laiku Zviedrijā un absolvēju vidusskolu. Saprotams, ka nekas dzīvē nenāk vienkārši un par visu ir jācīnās. Ar šo izvēli esmu ļoti apmierināta un, protams, pateicīga par doto iespēju.Iepriekšējais gads man bija psiholoģiski grūts, jo centos ne tikai pabeigt vidusskolu, bet arī apgūt valodu, atbraucot uz Zviedriju. Ar viņu vienu reizi saskrējāmies ledus hallē, kad skatījāmies Tralmaka spēli. Tāpat arī satikties un nedaudz parunāt mums ir izdevies. Vēlos iepazīt pasauli.Meinas universitātē studē arī Latvijas hokejists Eduards Tralmaks. Tādēļ hokejs mums ir kā hobijs. Līga ir ļoti apmierināta ar ātro kredītu sniegtajiem pakalpojumiem, viņa domā, ka šis pakalpojums ir ļoti nepieciešams Latvijas iedzīvotājiem. Tas nākotnē mums palīdzēs vēl vairāk attīstīt sieviešu hokeju, padarot spēcīgāku arī Latvijas sieviešu izlasi. Paralēli tam man bija jāspēlē augstākajā Zviedrijas līgā, jākārto dažādi angļu valodas eksāmeni un jāizpilda daudz dokumentu NCAA organizācijai. Mēs sekojam līdzi viens otra hokeja gaitām un pa reizei apsveicam ar labi aizvadītām spēlēm.Retāk sanāk saskrieties koledžas apkārtnē, jo dienas režīms vīriešu un sieviešu komandām ir atšķirīgs. Neskatoties uz to, mēs mīlam šo sporta veidu. Kopumā esam trīs latvieši šajā skolā. Pēc tam mēs ar godu varam atzīt, ka Latvija var sasniegt visu. Varētu teikt, ka esmu pirmā latviete, kura spēlē NCAA augstākajā līgā.

Vieglatlētikas savienība apmierināta ar Latvijas sportistu.

. Otrajā mācību gadā ir iespēja izvēlēties arī otro novirzienu. Tomēr pirms daudziem gadiem NCAA spēlēja arī latviešu izcelsmes amerikāniete, Latvijas izlases spēlētāja Sarma Ozmena. Piedāvājumus saņēmu no vairākām universitātēm, izvērtējot visu, izvēlējos Meinas universitāti

Komentāri