Lietošanas noteikumi

Lietotāja pienākumi. Wash Mate lietotājs piekrīt izmantot mājas lapu godīgi un pieklājīgi. Jebkurš pārkāpums tiks izvērtēts un lietotāja piekļuve mājas lapai var tik liegta.

Mainīt meklēšanas parametrus Mainīt meklēšanas parametrusVienkāršais meklētājs. Pakalpojumu modificēšana un lietošanas pārtraukšana Pakalpojumi tiek nepārtraukti mainīti un uzlaboti. Mēs varam pievienot vai noņemt konkrētas funkcijas vai līdzekļus, kā arī apturēt kāda Pakalpojuma darbību vai pavisam pārtraukt tā sniegšanu. Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Rīgas nami

. Atbalsts sportam īstajā brīdī.. Vispārīgie noteikumi. ir profesionāla video publicēšanas un straumēšanas platforma. domēns pieder SIA “Inbokss”, kas ir arī platformas īpašnieks, turētājs un veidotājs.

Lietošanas noteikumi -

. Lietošanas noteikumi. Lietošanas noteikumi Terminu apraksts Klients – fiziskā persona, kura veic pasūtījumus interneta veikalā un ir pasūtītās Preces saņēmējs. Nauda ir svarīgā sastāvdaļa cilvēka dzīvē

Komentāri