Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2014

Kamēr tika skaitīti rezultāti, visiem klātesošajiem bija jābalso par skaistāko olu. Plānot bija grūti, tomēr iznākums bija perfekts. Viņiem attiecīgajā gaitenī bija jāatrod trīs dzeltenas paciņas ar šokolādes olām. Olu izstāde atradās turpat aktu zāles telpās, un tajā varēja piedalīties jebkurš, kurš domāja, ka viņa ola ir pietiekami skaista. Trešā grupa skrēja un leca īpašajā Lieldienu stafetē. Šī aktivitāte gan nebija nekāda cīņa, bet gan vienkārši jautra un tradicionāla.

Lieldienu pasākumu ceļvedis - Dievkalpojumi, tirdziņi.

. Klasēm bija jāsadalās trīs grupās, un katrai grupai bija savs uzdevums. Katrā posmā vienlaicīgi atradās viena klašu grupa jeb divas klases. Katru klasi šajā vietā pārstāvēja septiņi gudrie. Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2014.             Šajā pasākumā nevarējām iztikt arī bez sportiskām aktivitātēm. Pēc apbalvošanas mums tika ieturēta neliela pauze, jo bija jāskaita balsojuma rezultāti.             Viens no posmiem atradās aktu zālē.             Neilgi pirms Lieldienām Skolēnu dome izlēma organizēt pēdējo pasākumu šajā mācību gadā. Šī meklēšana bija mazliet ilgāka, jo atrodot visas norādēs, bija jāizveido viens teikums ar paciņas atrašanās vietu. Vienā posmā zīmē kontūras, otrā krāso, un beigās sanāca ļoti skaisti zīmējumi. Latvijas Hipotēka atsauksmes – sūdzības.

            Kas gan Lieldienas būtu bez olu ripināšanas! No rīta tika izveidota ripināšanas rene un visi varēja doties ārā ripināt olas. Otrai grupai tika pārbaudīta roku izturība, jo bija karotē jānes ola un tā nedrīkstēja nokrist zemē. Pasākuma komandu veidoja ne tikai Skolēnu dome, bet arī pamatskolas skolēni, kuri veiksmīgi un ar lielu atbildības sajūtu veica savus pienākumus. Par lielu pārsteigumu visiem ļoti padevās šis uzdevums, un kopumā gandrīz visas klases atbildēja pareizi uz visiem jautājumiem. Sportā zālē valdīja liela spriedze, jo katra klase par katru cenu vēlējās uzvarēt. Visa pasākuma komanda ieradās skolā, lai veiktu pēdējos organizēšanas darbus un saņemtu instruktāžu, kas un kā jāveic.

Pasākumu kalendārs: Lieldienu svinēšana Latvijas pilsētās.

. Viņiem bija jāatrod viena dzeltena paciņa pēc norādēm.             Olu meklēšana arī bija interesants, kaut arī laikietilpīgs process. Patēriņa kredīts Īstermiņa aizdevums Auto iegādei Remontam Ceļojumam Pašizglītībai Sadzīves tehnikai Kredīts uzņēmumiem Rēķinu finansēšana  Lieldienu pasākums. Šajā posmā valdīja prieks, jo visi varēja ripināt savas atnestās olas, savā starpā, iespējams, veidojot nelielas sacensības. Vienai grupai bija jāmet basketbola soda metieni. Klases saliedētībā olu meklēšana noritēja ļoti ātri. Tur skolēniem vajadzēja atrast burtu jūklī dažādus vārdus un atbildēt uz āķīgiem jautājumiem par Lieldienām, kā arī veikt vienu loģiskās domāšanas uzdevumu. Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2014. Klasēm bija jāiziet dažādi posmi, kuros norisinājās dažādas aktivitātes. [Bildes apskatāmas galerijā "Lieldienu pasākums"].             Pēc pasākuma tika saņemtas ļoti daudzas pozitīvas atsauksmes, kas liek aizdomāties, ka nākamgad, iespējams, Skolēnu dome veidos līdzīgu pasākumu.

Lieldienas |

. Plānošanai tika veltīts daudz laika, bet arī ar to bija par maz, taču, pasākums izdevās

Komentāri