Lieldienu pasākumi Rīgā

Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Pilsētā vērojamais dažādu kultūru sajaukums iedvesmojis šefpavārus drosmīgiem garšas eksperimentiem un negaidītām ēdienu kombinācijām. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Lieldienās daudzveidīgu un interesantu pasākumu programmu varēs baudīt arī tie, kuri svētkus svinēs Rīgā. Dažādi koncerti un pasākumi ar Lieldienu šūpošanos, …. Diemžēl mēs neatrodam lapu, kuru jūs pieprasījāt. Lūdzu lietojiet izvēlnes vai meklēšanas lauku, lai atrastu jums nepieciešamo.

Lieldienu pasākumi Rīgā.

Kultūra

. Lieldienu darbnīcas Iespēja izgatavot unikālu suvenīru vai dāvanu tuviniekiem un draugiem, apgleznojot porcelāna trusīšus, olas un olu trauciņus ar keramiskajām krāsām. Darbnīcu vada muzejpedagoģes Astra Kaprāne un Rasa Jansone. Labākais veids, kā ietaupīt naudu un laiku!.

Lieldienu pasākumi Rīgā: svētkus varēs svinēt kā garīgās.

. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Izvērtē savu maksātspēju, iepazīsties ar līguma nosacījumiem

Komentāri