Latvijas makroekonomikas rādītāji

– automobiļiem, traktoriem, autobusiem. Uzņēmums savā segmentā ir lielākais Latvijā un ietilpst Baltijas lielāko uzņēmumu piecniekā. gadā turpinājās pilna cikla līniju pārcelšana uz Ventspili no Lielbritānijas un Šveices. Pēdējos gados Ventspils uzņēmuma klientu loks aug. Tas ir Šveices koncerna Bucher Industries AG, kurš ir līderis Eiropā transporta līdzekļu ielu attīrīšanai no atkritumiem un sniega ražošanas ziņā, meitasuzņēmums. Pēc tam seko Jelgava, Rēzekne un Rīga. Turklāt Bucher Municipal šobrīd ir lielākais autobūves uzņēmums Latvijā! Lielāko uzņēmumu skaitā ir arī Malmar Sheet Metal un. Ražo kravas automašīnu, traktoru, autobusu detaļas un aprīkojumu. Malmar Sheet Metal tāpat regulāri iegulda līdzekļus jaunā aprīkojumā, tehnoloģijās un cilvēkresursos. Latvijas makroekonomikas rādītāji.

Un tas notiek šeit, pie mums, Ventspilī! Taču, iespējams, par to ne visi zina. Uzņēmums ne tikai ražo gatavus konteinerus un autoplatformas, bet arī izstrādā savus konstruēšanas risinājumus, un arī tam ir plāni attīstīties. Bucher Municipal sāka Ventspilī ar komunālo mašīnu atsevišķu komponentu – atkritumu tvertņu, šasiju u.c. Savu nišu Eiropas autobūves produkcijas tirgū ieņēmis vēl viens Ventspils uzņēmums – , kas arī daļēji atrodas Ventspils brīvostas teritorijā. No komponentiem līdz pilnam ciklam Bucher Municipal, kas ražo komunālās ielu tīrāmās mašīnas. gadā uz Ventspili no Šveices tika pārcelta pirmā pilna cikla līnija komunālo automobiļu sakomplektēšanai – no metāla griešanas līdz gatavas mašīnas nocelšanai no konveijera. Ražo lielgabarīta konteinerus beramkravām un automobiļu platformas tehnikas pārvešanai. Izgatavotie komponenti pēc tam tika sūtīti uz mātesuzņēmumu Šveicē. Pēc tam kompānija atpirka no mums šo ēku un tagad pati būvē tur vēl ražošanas ēkas. gada autobūves nozare burtiski izšāvusi savā straujajā izaugsmē, teikts Latvijas Bankas makroekonomikas apskatā.. Pēc datiem, šai laikā uzņēmumā strādājošo skaits ir gandrīz divkāršojies. Aivars Lembergs, brīvostas valdes priekšsēdētājs, Ventspils domes priekšsēdētājs Bucher Municipal. Pirmais ViaSMS ātrais kredīts internetā līdz ir bez maksas.

Ventspils – Latvijas autobūves līdere

. Tā ka mums ir, ar ko lepoties. Malmar Sheet Metal ir pats modernākais aprīkojums Eiropā. Uzņēmumā tiek arī veidota automātisko noliktavu sistēma. Vairāk lasiet šeit jau nekavējoties!. Tas ir vairāk nekā visu pārējo desmit vadošo uzņēmumu summārais apgrozījuma kāpums, kopā ņemot. Zināmi spēlētāji tirgos Malmar Sheet Metal, kas izgatavo aprīkojumu un detaļas pasaulē pazīstamu ražotāju – Volvo/Renault Group, Caterpillar, Atlas Copco, , ,  u.c. Investīciju plāni dod Latvijas Bankai pamatu prognozēt strauju autobūves izaugsmi arī turpmāk

Komentāri