Latvijas eiro monētas kā oficiāls maksāšanas līdzeklis Latvijā un visā eirozonā sāka darboties no 2014

Lai ieviestu eiro, Latvijai bija jāizpilda Māstrihtas līgumā noteiktie kritēriji. Kolekcijas monētas "Kaķīša dzirnavas" grafiskā dizaina autore ir jaunā, talantīgā māksliniece Elīna Brasliņa, bet plastisko veidojumu darinājusi Ligita Franckeviča. Tomēr katrai Eurozonas dalībvalstij ir atļauts attēlot savu dizainu monētu reversā. janvāri, tiks ieviests divu nedēļu vienlaicīgas apgrozības periods abām valūtām – latiem un eiro. Latvijas eiro monētas kā oficiāls maksāšanas līdzeklis Latvijā un visā eirozonā sāka darboties no 2014. Tirgotājiem būs pienākums pieņemt latos un eiro gan monētas, gan banknotes, bet naudas atlikumu izdot tikai eiro valūtā. Galvenie Latvijas prezidentūras principi ir līdzdalība, izaugsme un ilgtspēja. jūnijā Latvija saņēma Eiropas Komisijas un Eiropas Centrālās bankas Konverģences ziņojumu, kurš apliecināja atbilstību visiem Māstrihtas kritērijiem. Plānā ir uzsvērti pasākumi, kas jāīsteno veiksmīgās pārejas uz eiro nodrošināšanai Latvijā.

YOUR CART - Latvijas eiro monētas - Latvijas Bankas.

. Šai vērtībai līdzās ir godīgums, darba tikums un mīlestība. janvārī Latvijas galvaspilsēta Rīga kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Nepārtraukti tiek veiks cenu monitorings. Latvijā tūristiem būs iespēja baudīt dabu, augsto kultūru un tautas kultūru, unikālo arhitektūru un daudzas izklaides iespējas, nesalīdzinot preču un pakalpojumu cenas daudzās valūtās. Šis projekts tiek īstenots ar Latvijas vadošo uzņēmējdarbības organizāciju, Patērētāju tiesību aizsardzības biroja, plašsaziņas līdzekļu, kā arī pilsoniskās sabiedrības aktīvu segmentu ciešu līdzdalību. Tas ir ļoti svarīgi investoriem un finanšu tirgiem pašreizējos ekonomikas apstākļos. Latvijas eiro monētas kā oficiāls maksāšanas līdzeklis Latvijā un visā eirozonā sāka darboties no 2014. Latvijas eiro monētu un banknošu dizains Visā Eurozonā banknotes ir vienādas. Vairāk informācijas par eiro ieviešanu Latvijā ir pieejama www.eiro.lv un www.bank.lv. Daudziem šāda ceļošana kļūs ne tikai ērtāka un lētāka, bet arī pievilcīgāka. Eiro ieviešana turpmāk paaugstinās Latvijas kredītreitingus, tādējādi uzlabojot integrāciju reģionālajos un finanšu tirgos, kā arī paplašinot piekļuvi finansēšanas avotiem. Latvijas ekonomikai eiro nodrošinās lielāku stabilitāti un prognozējamību.

Pievienošanās līgums arī paredzēja, ka Latvija ieviesīs eiro, tiklīdz būs tam gatava. oktobra tika noteikts obligātais cenu vienlaicīgās atspoguļošanas periods, un tas saglabāsies vel pusgadu pēc pārejas uz eiro. Iespēju Kredīts - Patēriņa kredīts līdz 5000€. Pasakas kodols ir morāla atziņa: nevairo ļaunumu un mācies piedot. Ideju konkursa žūrija Latvijas eiro monētām izvēlējās tādus attēlus, kas simbolizē Latviju un tās galvenās vērtības. septembrī Ministru kabinets apstiprināja Latvijas Nacionālo euro ieviešanas plānu, un to papildināja ar detalizētu Pasākumu plānu Eiropas vienotās valūtas ieviešanai. Pasakas daudzslāņainais domu kārtojums ir noderīgs jebkurā vecumā. Šī perioda laikā būs iespējams norēķināties par precēm un pakalpojumiem abās valūtās. Institūcijas šo jautājumu uztver ļoti nopietni, palielinot inspektoru skaitu gandrīz desmit reizes. Lielāka daļa aktivitāšu ir izstrādātas ciešā sadarbībā ar plaša spektra privātā un valsts sektora iestādēm un ekspertiem. Eiro ieviešana piesaistīs lielākas uzņēmējdarbības un investīciju iespējas, kā arī vairāk uzņēmējdarbības partneru. vietā labvēlīgu nosacījumu dēļ uzņēmējdarbības veikšanai. Eiro noteikti dos labumu eksportējošajām kompānijām, likvidējot valūtas pārrēķināšanas izmaksas, padarot darījumus vieglākus un lētākus, tajā pašā laikā samazinot valūtas apmaiņas riskus. janvāris būs pēdējā diena, kad tirgotāji pieņems latus. Eiro ieviešana Praktiskie sagatavošanas darbi atrodas noslēguma stadijā. Kā izveidot rezerves uzkrājumus?. Kaķīša dzirnavās sildījusies teju katra latvieša sirds un dvēsele. gada lata sudraba monētas būs attēlots viena un divu eiro Latvijas monētu nacionālajā pusē, bet uz eiro centiem būs attēlots lielais un mazais Latvijas ģerbonis. Turklāt Latvijas Banka apmainīs latus uz eiro neierobežotu laika periodu. Pievienošanās Eurozonai ievērojami paaugstinās tūrisma potenciālu. Iniciatīva ir sadarbības forma starp uzņēmumiem, valdību un sabiedrību, palīdzot aizsargāt Latvijas iedzīvotājus pret nepamatotu cenu paaugstināšanu eiro ieviešanas rezultātā.

Valūtas maiņa skaidrā naudā - vairāk kā 50 pasaules valūtu.

. gada jūlijā tika uzsākta korporatīva iniciatīva „Godīgs eiro ieviesējs”, lai veicinātu godīgu un caurspīdīgu eiro ieviešanu Latvijā. Ātrais aizdevums bez darba vietas. Pēdējo mēnešu laikā Latvijas institūcijas veltīja pamatīgas un sistemātiskas pūles mierīga un droša pārejas procesa nodrošināšanai. Šī perioda laikā visiem tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem obligāti ir jānorāda cenas gan latos, gan eiro. Šajā gadā norisināsies simtiem speciālu pasākumu. maijā Latvija kļuva par ES dalībvalsti, saņemot vairākuma atbalstu nacionālās tautas nobalsošanas rezultātā. Piedaloties iniciatīvā, dalībnieki publiski apsola stingri ievērot likumdošanu, saistītu ar eiro ieviešanu, un apņemas neizmantot eiro ieviešanu kā iemeslu cenu paaugstināšanai.

Komentāri