LATEKO LĪZINGS AS

LATEKO LĪZINGS AS.

Personas datu aizsardzība vienmēr ir bijusi un arī turpmāk būs mūsu prioritāte, līdz ar to arī AS „LATEKO LĪZINGS” ir izstrādājusi „Personas datu apstrādes. Sadarbībā ar AS "Lateko Līzings" un SIA "" piedāvājam iegādāties šūšanas tehniku uz nomaksu. Naudas kredīts ir iespēja ātri noformēt nepieciešamo kredīta summu un ērti.

LATEKO LĪZINGS, Akciju sabiedrība, 40003366651 - par uzņēmumu

. Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme! Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem veicot līguma noformēšanu.

Trikotāžas šūšana - Šujmašīnas - Overloki - Izšūšanas.

. Uzņēmums Lateko Lizings AS. LatCredit ir viens no Latvijā vecākajiem kredītu aizdevējiem, kas darbojas uzņēmuma LATEKO LĪZINGS paspārnē. Minimālais mēneša maksājums no iztērētās summas [min_prc] Noformēšana, kartes uzturēšana un piegāde bez maksas Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme! Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem veicot līguma noformēšanu.

Kontakti |

. Ja formējot kredīta līgumu netika uzrādīta e-pasta adrese, lūdzam, aizpildīt iesniegumu par kontaktinformācijas papildināšanu/maiņu un iesniegt AS ”LATEKO LĪZINGS” filiālē vai nosūtīt uz [email protected] Aktivizējoties dažādām sabiedriskām akcijām, piemēram, "SMS SOS", 2013

Komentāri