Lai varētu saņemt pakalpojumu no SMScredit.lv

Līdz šim brīdim nav bijušas nekādas sūdzības. Visi ceļojumi ir bijuši ļoti patīkami. PALDIES! Zablovsku ģimene Emocijas nevar aprakstīt, piemēram, saules siltumu, pēc kura braucām. Vairāk informācijas pirms viesnīcas izvēles, jo katrā valstī ārpus Eiropas savienības ir savas īpatnības. Bez tam pāris vietējā gida organizētās ekskursijas likās tādas mazliet formālas - nez vai pilsētu var apskatīt, apbraucot tai apkārt ar pajūgu un greznā viesnīcā izdzerot sulas glāzi. Kā arī jaukais autobusa šoferis, kurš meistarīgi izbrauca visus kalnu ceļus. Una un Aigars SIA "Jēkaba aģentūra" draudzīgais kolektīvs visos tūrisma un ceļošanas jautājumos ir ārkārtīgi atsaucīgs un pretimnākošs. Ceļojums bija noorganizēts brīnišķigi, tik vien kā tehniskas aizķeršanās; lidmašīna nevarēja izlidot paredzētajā datumā, līdz ar to ceļojums bija par vienu dienu īsāks. Iedrošināja šis gājiens, ka bez valodas arī var nepazust. Informācija tika sniegta laikus un kvalitatīvi. Grupas vadītājs un bija ļoti zinoš un atsaucīgs Labi! Informācija bija ceļojumu iegādājoties + speciāla tikšanās reize- nedēļu pirms lidojuma - Uldis pastāstīja par dažādām niansēm. Akvilīna Sproģe Pārdomāts un raiti saskaņots ceļojumu objektu apmeklējums, zinoši gidi. Lai varētu saņemt pakalpojumu no SMScredit.lv. Būtu gribējies kaut mazliet brīvo laiku tādā vietā. Ceļotāji šajā gadalaikā, aizbraucot no Latvijas rudens vēlas sausāku siltumu. Vaira Ozoliņa Pilnīga informācija par ceļojumu, notika noteiktajā laikā.

Alkoholisko dzērienu aprites likums

. Paldies, viss bija labi organizēts, gan nodrošinot transportu, dzīvošanu, gan gidu pakalpojumus. Paldies ,,Jēkaba Ceļojumu" komandai un Uldim Alksnim personīgi! Līdz izcilam pietrūka daži "sīkumi". Saprotoši, atsaucīgi un jauki visi darbinieki, ar kuriem komunicēju! Augsts speciālistu kompetences līmenis, ieinteresētība atrast klientam vēlamo risinājumu, augsta klientu apkalpošanas kultūra Viss noritēja, kā pa diedziņu. Uzskatu, ka viss bija ļoti labi, sākot jau ar brīdi, kad pieteicos ceļojumam, līdz brīdim, kad atgriezos Latvijā. Aizdevumu nemaksāšana cauri laikiem. Ginta Miglāne Ļoti laipni un pretīmnākoši darbinieki, it sevišķi Laura Golta Grospiņa Aldis Slavinskis Labi organizēts ceļojums: zinoša, enerģiska, komunikabla gide Lauma, raita pasākumu norise, laba ēdināšana un naktsmītnes. Gatavojoties ceļojumam, visa informācija tika saņemta savlaicīgi. Vislabāk patika Santa Klārā un privātajos apartamentos. Arī pati labrāt vēl izmantošu aģentūras pakalpojumus. Viss bija ļoti labi, esmu ļoti apmierināta. Tika sniegtas visas atbildes uz man interesējošiem jautājumiem. Ieteiktā viesnīca ar saukli no tūrisma firmas darbinieka " tā ir laba izvēle" , diemžēl dzīvē nebija tik laba. Labi, ka beidzamajā brīdī izlasīju, ka firma šajā braucienā neiekļauj apdrošināšanu. Izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem. Un pateicoties Jēkaba Agentūras atsaucībai, pretimnākšanai kopš Ķīnas brauciena turpinam sadarbību un izvēlējāmies Turcijā atpūtu, un rudenī atklāsim Meksiku ar jūsu kolēgiem. Ar ceļojumu esmu ļoti apmierināta, viss noorganizēts perfekti. Izcili, ka ņemot vērā grupas vecumu, atrasts krieviski runājošs gids Jordānijā. Bija pieejama visa nepieciešamā informācija par ceļojumu. “Jēkaba aģentūras” darbinieki ir īsti savas nozares profesionāļi – zinoši, precīzi un izpalīdzīgi, ar lielisku humora izjūtu. “Jēkaba aģentūras” pakalpojumus izmantoju jau kopš šīs kompānijas dibināšanas. Lieliski gidi, zinoši šoferīši. Aģentūras personāls ir profesionāls un atsaucīgs. Vērtīgs, personīgs stāstījums pirms ceļojuma. Dabūju precīzi to, ko gaidīju. Visa man nepieciešamā informācija par ceļojuma organizāciju tika sniegta savlaicīgi. Sadarbība ar Jaunzēlandes gidiem bija lieliska. Vērtējumam izcili nav paskaidrojuma - pat ģeniāli! Un kur vēl vietējā gide - Super! Tādu patrioti par savu reģionu. Speciāli meklēju tūrfirmu tikai latviski runājošai grupai, taču no JC nokļuvu pie Ozolciems tūre, par ko JC mājas lapā iepriekš nekas nebija teikts. SMScredit ātrais kredīts EUR 225 no 1 līdz 30 dienām.

Johans un Natālija Ļoti labs gida darbs. Pieteikšanās laikā atbildīgais darbinieks kādu laiku bija prombūtnē un tad bija ilgstošs "klusums" par turpmāko. Noteikti ieteikšu saviem draugiem. tikšanās vieta lidostā, persona, kas pavadīs grupu, ceļojuma aprakstā solītais un realitātē baudītais. Grupā bija jauki cilvēki ar vienu mērķi - iepazīt Jaunzēlandi. Personīgi man ļoti patika un prieks, ka veiksmīgi viss beidzās, taču īpaši gados vecākiem cilvēkiem viegls nebija kāpiens pie David Gareja klostera. Tika rasti risinājumi visām nestandarta situācijām un vēlmēm saistībā ar manas ģimenes ceļojuma specifiku. Viss noritēja ātri un kvalitatīvi. Tas radīja omulīgu gaisotni un vēlmi šos cilvēkus satikt vēl. Pretimnākoši, precīzi un korekti. Māris Liberts Ar ceļojuma organizēšanas darbu viss kārtībā. Šoreiz gribētu īpaši uzteikt mūsu jauko gidi Lindu Lukinu, kura neuzbāzīgi, klusi un nemanāmi iespēju robežās centās apmierināt visas mūsu vēlmes un lieliski darīja savu darbu. Paldies Uldim Alksnim par ceļojuma organizēšanu! Viss kā vajag. Viegli kontaktejami un atbildīgi organizātori. Gide laba, viss tika paskaidrots pietiekoši un laikā. Ļoti patika grupas mazais apjoms. Paldies aģentūrai "Jēkaba Ceļojumi" par brīnišķīgo ekskursiju uz Šveici, ko pasniedzām kā dāvanu saviem vecākiem kāzu jubilejā. Liels paldies, ka bija izdevība būt vienai istabiņā! Pēc smagā darba gada ar cilvēkiem, tas bija kolosāli, ka vakarā varēju pabūt viena. Svarīgas bija konsultācijas par apaviem, apģērbu un protams atlaižu kuponi to un valūtas iegādei. Jauks, pārdomāts ceļojums pa Islandi Ilze Laidiņa Paldies, viss bija noorganizēts precīzi un visur tika padomāts par ceļotāju. Bija prieks sadarboties ar tik patīkamiem ağentūras darbiniekiem. Priekuļu tehnikums vairāk izmantojis lidojumu un prāmju biļešu rezervēšanu, apdrošināšanas pakalpojumus. Līdz ar to mums bija jāpaliek vienu nakti Bangkokā, kā arī jāpērk vīzas. Tā kā nebija iespējams apmeklēt grupas sapulci, kas tika organizēta pirms ceļojuma, uz visiem jautājumiem atbildes saņēmu telefonsarunā un e-pasta sarakstē. Gribu pie Jums strādāt! Mēs ar vīru, lai izvēlētos vietu, kur pavadīt sava medusmēnesi, griezāmies pēc padoma "Jēkaba aģentūrā". Protams, ka “Jēkaba aģentūra” tagad ir MANA ceļojumu aģentūra. Kā klients atrodi sev vēlamo, piesakies un gaidi izlidošanas datumu. Bija sastādīts lielisks plāns, tai pat laikā Agneses atsaucība un nelielais grupas izmērs ļāva vienoties par mazām korekcijām, kad tas nepieciešams - paņemt atpūtas pauzi vai doties uz plānoto apskates vietu ātrāk, kā sākumā plānots. Paldies, paldies, paldies! Vēlreiz guvām pārliecību, ka Jēkaba Ceļojumi ir vislabākā aģentūra, jo te cilvēki strādā ar visu sirdi un dvēseli! Tikko atgriezāmies no jaukā ceļojuma pa Dienvidtaizemes salām. Nākošgad esam ieskicējuši Meksiku.

Noteikumi par sporta speciālistu sertifikācijas kārtību un.

. Cerams, ka to novērtē ne tikai ceļotāji ar pozitīvām atsauksmēm mājalapā, bet arī "Jēkabu ceļojumu" vadība materiāli. Ļoti patika, ka programmā nebija "došanās uz XY ražotni un tās veikalu" , kas līdz šim ir pielikusi punktu jebkuram manam organizētā tūrisma ceļojumam ar LV tūrisma uzņēmumiem. Viss tika izskaidrots,brīdināts, ieteikts. Par visu vairāk, vai mazāk tikām brīdināti un informēti. Darba atmosfēra radoša un sirsnīga. Jo es nedomāju ka rādot informāciju kura ir angļu valodā, cilvēkiem kuri nesaprot valodu, ir informatīvi. Man patīk, ka ne par ko nav jādomā: informācija izsūtīta, vīzas nokārtotas, biļetes nopirktas, maršruts saplānots un interesants, viesnīcas izvēlētas - slinkam ceļotājam ideāls variants. Margarita Čarita Viss bija lieliski. Ja galamērķis ir valsts iekšienē, aģentūra piedāvā variantus ceļošanai arī ar vilcienu. Izmantoju otro reizi šïs firmas pakalpojumus, nebija problēmu par ceļojuma organizēšanas norisi. Operatīva saziņa un atbalsts. Nemitīgas grupas vadītājas rūpes par ceļotājiem. Jēkaba Ceļojumu pakalpojumus izmantoju pirmo reizi, bet esmu patīkami pārsteigta par piedāvātā pakalpojuma labo kvalitāti. Viss bija perfekti organizēts un saplānots Esmu daudz braukusi ar dažādām firmām, tāpēc varu salīdzināt, manuprāt jūsu ceļojumu organizēšanas kvalitāte visu laiku uzlabojas. Vēl ļoti patika, ka aģentūras ceļotāji ir kā liela ģimene, kas pazīst viens otru, gidi un direktoru, un kurus savukārt pazīst arī aģentūrā. Programma visumā bija laba, ņemot vērā pieskaņošanos lidojumu grafikam.

Sala

. Labi izstrādātas programmas, kas dod iespēju īsā laikā uzzināt pietiekoši daudz. Aigars Ilze Ceļojums bija ļoti labi organizēts, atsaucīgi, zinoši, gidi. Domāts par braucēju saliedēšanu un organizēta tikšanās pēc brauciena. Viss tika saorganizēts ļoti operatīvi. Viss bija lieliski noorganizēts un Jēkabs palīdzēja arī saistībā ar Vīzām. Gunta Pulmane notika sapulce, viss tika izskaidrots Nerādās nekādas organizatoriskas dabas problēmas. Ligita Smildziņa Gide Vita Ozoliņa - brīnumaina- spēks, dzīvesgudrība, mīļums, zināšanas.

Valsts policija -Vardarbība

. Viesnīca apmierināja, arī vietējā gide bija ļoti ieinteresēta. Viss bija noorganizēts augstākajā līmenī! Ceļojums bija labs. Lidojumu savienojumi ērti. Pārbraucieni saplānoti maksimāli ērti. Varētu teikt, ka gan lidojums, gan viesnīca atbilda vāciešu prasīgumam pēc laba servisa. Pretējā gadījumā var zaudēt klientus. Organizatori bija sagatavojuši perfekti. Pieteicāmies vēlu, bet viss bija organizēts ātri un labi. Grūtības pakāpe nelielas pieredzes tūristam atbilstoša. Laba komanda! Ceļojums bija labi izplānots, komfortabls un ērts ceļotājiem, ņemot vērā lielo karstumu. Bali tas ir okeāns, laipnie cilvēki un izcilās masāžas, Nepālā vecpilsētas ar saviem tempļiem un izjādes ar ziloņiem, Malaizijā daba, daba, daba un vienreizēji garšīgi pagatavota zivs. Patīk arī ceļojumu plānošana, lidojumi – maksimāli izdevīgi. Lai varētu saņemt pakalpojumu no SMScredit.lv. Katrs solis tika saskaņots un vēlmes uzklausītas. No miljonu pilsētas Bangkokas līdz pat mežonīgai, neskartai dabai. Melones tur neiedomājami saldas, sievietes kolorītas, zīda paklāji – raibi savā skaistumā.. Ļoti, ļoti patika gan grupas vadītāja Jolanta, gan citi grupas biedri, visi grupā bijām draudzīgi un vienoti kopā izbaudīt visu neparasto un aizraujošo! Izcils organizatoriskais darbs un grupu vadītāji. Jauki, ka bija kaut nelieli brīži pabūt "ar sevi" un vienkārši baudīt apkārtējo gaisotni. Visa ceļojuma laikā par mūsu labsajūtu rūpējās gide Agnese, kura, pēc manām domām, ļoti profesionāli veica savu darbu. Ērti pieejama informācija. Vienīgā piezīme attiecībā uz ne ļoti ērtu sēdvietu autobusiņā. Pēc grupas sapulces prāts mazliet nomierinājās, jo biju satraukusies, vai spēšu noiet. Viss tika noorganizēts, nebija nekādu pārpratumu. Nogurdinoši tālie pārbraucieni, bet laikam ar to jārēķinās, ja vēlies redzēt pēc iespējas vairāk. Laika apstākļi mūs vienkārši lutināja. Izsaku vislielāko pateicību par Amerikas ceļojuma saorganizēšanu! Viss bija perfekti saplānots ne tikai pa dienām, bet pat pa stundām. Gundega Rozēna Labi organizēts ceļojums, ļoti labi sastādīts maršruts. Vecāki ar ceļojumu ir ļoti apmierināti. Iveta Beigate Viss bija izcili noorganizēts Maršrutu izstrāde un ceļojuma dienu piepildīšana ar interesantiem notikumiem, apmeklējumiem Ļoti augsts novērtējums, jo izcils, vai nevainojams nav neviens. Pateicoties Jums, mēs pavadījām burvīgu atpūtu Spānijā, izbaudot neatkārtojamo arhitektūru, vietējo dabu, spāņu viesmīlību un nacionālo virtuvi. Katram ir savas vēlmes, bet ir jārespektē vairākuma intereses. Nu tas ir serviss augstākajā pakāpē! Attieksmi nevar novērtēt naudā, bet, kad braukšu nākamreiz, noteikti tikai ar Jēkabiem. Ir jäsaprot, ka Islandė var būs neparedzami laika apstākļi. Grupas vadītāja patīkami saviesīga un prasmīga/diplomātiska darbā ar cilvēkiem, ar individuālu pieeju. Latvijas Arhitektu savienība vienmēr ir paļāvusies uz aģentūras darba pieredzei un izmanto tās pakalpojumus, pasūtot aviobiļetes, rezervējot viesnīcas, kā arī lūdzot organizēt īpaši arhitektiem paredzētus profesionālus ceļojumus

Komentāri