Kredītvēstures pārbaude internetā

Jautājumi un atbildes | Tele2

. Creditreform kredītu reģistrs – Creditreform savukārt populārāks līzinga devēju un patēriņa kredīta sniedzēju vidū. Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas un PTAC informatīvā kampaņa par ātrajiem kredītiem. Nebanku sektora uzņēmumi arīdzan veido savas iekšējās datubāzes, kurās tiek apkopoti to klientu kredītvēstures un aktuālo maksājumu dati. Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas jeb LNKA biedriem ir vienota parādnieku datubāze, lai asociācijas biedri varētu ātrāk, ērtāk un korektāk izvērtēt personu pieteikumus. Kredītvēstures pārbaude internetā. gada regulē kredītu reģistra likums, kurā tiek apkopota informācija par privātpersonu un juridisko personu kredītsaistībām, to galvotājiem un kas kalpo par informācijas avotu banku un licenzētajiem nebanku kreditoriem kredīta piešķiršanas lēmuma pieņemšanā. aizdevumus ar sliktu kreditvesturi. – Creditinfo ir populārs kredītu reģistrs ātro kredītdevēju vidū, parādot aizdevējam gan pieprasījumus, gan aktīvās parādsaistības. . Tas piedāvā arī pakalpojumus privātpersonām – varat bez maksas apskatīt savu kredītvēsturi Mans Creditinfo mājaslapā. Uzturēt labu kredītvēsturi ir svarīgi visa mūža garumā.

Samsung Galaxy S10 Plus 1 TB | Tele2

.

Uzņēmuma galvenais mērķis visos laikos ir bijis nemainīgs – kreditoru interešu aizstāvība. gadā, apkopo informāciju par parādniekiem un to parādu piedziņas procesa stāvokli. Banku sektora kredītdevējiem CreditReform dati ir brīvi pieejami, bet nebanku sektora kredītdevējiem tie ir pieejami pēc savstarpējas vienošanās ar CreditReform. Tas nozīmē, ka ātro kredītu devēji, kas izmanto Creditinfo vai Creditreform reģistrus, ir informēti par to, kad pēdējo reizi par jums pieprasīta informācija, un, balstoties uz šo informāciju, var jums kredītu atteikt. Jāpiemin, ka kredītu reģistrā ievietotajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs, tāpēc tā nekādā veidā nepierāda klienta un tā galvotāja saistību, kā arī to pārkāpumu eksistenci. CretidReform nodrošina kredītinformācijas un parādu piedziņas pakalpojumus. Uzzini, kā nopirkt auto līzingā un kam tas pieejams!. Ieraksti sadaļā Auto kredīti. Iepriekšminētie kredītdevēji izsniedz ātros kredītus, patēriņa kredītus, auto kredītus vai arī piedāvā visus šo kredītu veidus. Lai uzzinātu ierakstus par sevi šajā reģistrā, jums jāvēršas ar iesniegumu Latvijas Bankā, bet varat to izdarīt arī pa pastu. Lielākie kredītu reģistri Latvijā ir sekojošie: Latvijas Bankas Kredītu reģistrs – lielākais Latvijā pieejamais parādnieku reģistrs, kurā glabājas informācija par teju miljonu Latvijas kredītņēmēju. Tajā atrodama informācija par kredītņēmēju, tāpat arī galvotāju saistībām.

Ar ko nebanku norēķinu karte atšķiras no bankas kartes?

. Dati par parādsaistībām tiek ierakstīti kredītu reģistros. Visplašākais reģistrs pieejams Latvijas Bankā, taču iespējams savu kredītvēsturi apskatīt arī privātajos kredītu reģistros, kurus bieži izmanto līzinga firmas un ātro kredītu devēji. Piemēram, ņemot hipotekāro kredītu, ja banka to dod cilvēkam ar ne pašu labāko kredītvēsturi, var sanākt pārmaksāt tūkstošiem eiro tādēļ vien, ka kredītvēsturē rodamas problēmas. Kredītu reģistrā ievietotās informācijas saturu un apjomu nosaka un kontrolē Latvijas Banka. Interesanti, ka Creditreform piedāvā apskatīt arī Uzņēmumu reģistra datus par privātpersonām; tāpat var apskatīt arī uzņēmumu parādsaistības. Kredīti pieejami sākot no 18 gadiem, bet ne visi ātro un patēriņu kredītu aizdevēji ļauj aizņemties no 18 gadiem. Šī reģistra darbību regulē kredītu reģistra likums un saistošie noteikumi. Tāpat kā Creditinfo, varat bez maksas apskatīt savu kredītvēsturi Creditreform mājaslapā privātpersonām. aizņemoties kredītu šodien, ir jāveic laicīga un godprātīga tā atdošana, lai nesabojātu savu kredīta vēsturi, kas nākotnē var sarežģīt vai pat aizliegt atkārtota kredīta aizņemšanos. Rūpējieties par savu kredītvēsturi! Tas attiecas arī uz jums, galvotāji, jo sabojāta kredītvēsture, pat ja parādus atmaksāsit, jums vēl labu laiku “vilksies līdzi”

Komentāri