Kredīts pret auto

Kreditors debitora bankas kontā ieskaita līgumā atrunāto aizdevuma summu. Debitors atkal kļūs par ieķīlātā auto īpašnieku tikai tad, kad būs pilnībā nomaksājis kredītu. Aizdevuma pieteikšana iespējama kā klātienē, tā arī.

Auto kredīts -

. Kreditors izskata un izvērtē debitora pieteikumu, un noraida vai apstiprina to. Pamatā kredītu auto iegādei cilvēki izvēlas tāpēc, ka automašīna ir viena no dārgākajām precēm, ko cilvēks savā dzīvē iegādājas, ja neskaitām nekustamo īpašumu. Aizdevumu auto iegādei vēl mēdz dēvēt par auto nomaksu, auto līzingu, kā arī patēriņa kredītu auto iegādei, tomēr tas ir tradicionālais banku vai nebanku aizdevums, kura līdzekļi tiek izmantoti konkrēta produkta iegādei un nomaksai. Protams tev automašīnā būs arī jālej degviela un vēl arī tā jāremontē, tāpēc padomā, vai tu būsi spējīgs samaksāt gan kredītu gan arī nodrošināt automašīnas apkopi un uzturēšanu. Kredītdevējs var justies finansiāli droši, jo situācijā, ja kredītņēmējs nav spējīgs veikt aizdevuma maksājumus, tas ir tiesīgs atņemt tam automašīnu, tādējādi kompensējot savus investētos finanšu līdzekļus un novēršot finansiālo zaudējumu risku. Pēc pārreģistrācijas notiek tās apstiprināšana. Kreditors izsniedz debitoram pilnvaru, kas paredzēta iesniegšanai CSDD. Šo aizdevumu izsniedz tādi nebanku kreditori kā “Mogo.lv”, “Vita Credit”, kā arī “Auto SOS Credit”. Pēc vienas vai otras procedūras debitors turpina braukt ar savu auto un veic kredīta maksājumus līgumā atrunātajos apmēros un termiņos. Jāuzsver, ka iepriekš aprakstītā procedūra, atkarībā no auto kredīta izsniedzēja noteikumiem, var nedaudz atšķirties, tomēr galvenās vadlīnijas ir vienotas. Ja debitors ir apmierināts ar kreditora piedāvājumu, tas dodas uz kādu no kreditora filiālēm un paraksta iepriekš sagatavotu līgumu. Kredīts pret auto. Pozitīvas atbildes gadījumā debitors paraksta līgumu internetā vai kreditora filiālē. To izsniedz tikaisektora kreditētāji. Aizdevums – kredītlīnija. Ja novērtējums ir pozitīvs, kreditors izveido debitoram speciālu piedāvājumu, kas ietver iespējamo aizdevuma apmēru un tā procentu likmi. CSDD tiešsaistes sistēmā apstiprina pilnvaras parakstīšanu, ko redz arī kreditors. Debitoram uzrādot pilnvaru, CSDD notiek automašīnas pārreģistrācija, pēc kuras automašīna kļūst par komercķīlu, kreditors kļūst par automašīnas īpašnieku, bet debitors kļūst par automašīnas turētāju. Potenciālajam klientam var būt slikta kredītvēsture, jo auto ķīla ir galvenais garants aizdevuma atmaksai. Pēc līguma parakstīšanas kreditors ar kurjerpasta starpniecību nogādā pilnvaru CSDD. Kredits ar nenokartotam paradsaistibam. Bet, ja tu kredītu pārtrauc maksāt tad gan tavu auto, iespējams, kreditori var tev atņemt!.

Turklāt, pateicoties nodrošinājumam, kredītdevējs var atļauties piemērot un kredītņēmējs maksāt mazākus procentu maksājumus, kas, salīdzinot ar citiem bez ķīlas aizdevumu veidiem, ir viszemākie.

Mogo | Auto Līzings līdz 10 00€ 60 minūtēs ➔ Uzzini vairāk

. Kredītu auto iegādei izsniedz gan banku, gan nebanku kreditētāji.

Kredīts pret auto ķīlu - saņem naudu un brauc tālāk | STARCRED

. Aizdevumu, kas tiek iegūts no auto ieķīlāšanas, var izmantot jebkādiem mērķiem, kādiem vien aizdevuma apmērs atbilst. Debitors dodas uz CSDD, paraksta pilnvaru un samaksā pārreģistrācijas maksu. Kā nenonākt bankrotā pēc slimnīcas apmeklējuma?. Kad runa iet par auto kredītu, tad bieži vien cilvēki tieši ar šo terminu saprot šo kredīta veidu.

Kredīts pret automašīnas ķīlu | Best Credit

. Kredīts pret auto. Auto kredīts ļoti bieži tiek jaukts ar kredītu auto iegādei, proti, aizdevumu, kas paredzēts jaunas automašīnas nopirkšanai – tādā gadījumā jaunais auto nav komercķīla un kreditora īpašums. Šo pakalpojumu var izmantot tikai tad, ja tev pieder automašīna, kurai jau ir atmaksāts aizdevums un, ja tev ir nepieciešama nauda. Pēc apstiprināšanas kreditors veic aizdevuma pārskaitījumu uz debitora bankas kontu. Kreditors pieteikumā novērtē automašīnas vērtību, kā arī debitora kredītvēsturi un kredītspēju. Internetā: Debitors apmeklē izvēlētā kreditora mājaslapu, aizpilda pieteikumu, norādot prasītos personas un automašīnas datus, kā arī norāda vēlamo aizdevuma summu

Komentāri