Kredīts daudzdzīvokļu māju renovācijai

Auto līzings – Tava iespēja braukt ar sapņu auto. Kredīts daudzdzīvokļu māju renovācijai.

Kredīts daudzdzīvokļu mājas renovācijai -

. Uzsākot programmu, tiks papildināta informācija par granta saņemšanas un bankas aizdevuma nosacījumiem. Ar jauno daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmu var iepazīties altum.lv.

Hipotekārais kredīts - Swedbank

. Vērtē atbilstību šādiem kritērijiem: aizņēmēju finanšu stāvoklis un iedzīvotāju komunālo maksājumu disciplīna. Nemaksājiet dubultā Katras mājas iedzīvotāji var veidot uzkrājumu ēkas remontdarbiem, lēmums daļu no apsaimniekošanas maksas novirzīt uzkrājumu veidošanai ir apsveicams, jo ļauj plānot ieguldījumu veikšanu mājas sakārtošanā. Kredīts daudzdzīvokļu māju renovācijai.

Daudzdzīvokļu namu siltināšanas «bremzes» – bailes no.

. Tādējādi, maksājot par enerģiju, tiek maksāts arī par apkārtnes gaisa sildīšanu.

. Ja uzkrājumi nav pietiekami, tad iespējams izmantot Swedbank kredītu daudzdzīvokļu māju renovācijai un energoefektivitātes uzlabošanai, un uzkrājums būs nozīmīgs pašu ieguldījums finansēšanas projektā. Apliecinot nozares vēlmi īstenot atbildīgu biznesa praksi, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedri ir vienojušies ierobežot līgumsoda apmēru. Ietaupiet siltumenerģiju Lai gan par siltumu maksājat ievērojamu summu, ziemā Jūsu dzīvoklī bieži vien ir auksti. Tā notiek, ja Jūs dzīvojat mājā, kas patērē daudz siltumenerģijas, bet tā netiek izmantota lietderīgi - liela daļa siltuma izplūst ārpus mājas

Komentāri