Kredītkaršu mīti

. Savas bankas bankomātos komisijas maksa būs mazāka, tomēr, ja jūs ikdienā bieži norēķināties ar skaidru naudu, labāk skaidras naudas izņemšanai lietojiet debetkarti. Turklāt maksājumus cilvēki nereti nokavē ne tikai tāpēc, ka viņiem ir finansiālas grūtības, bet arī tālab, ka gluži vienkārši aizmirstas noteiktā laikā ieskaitīt līdzekļus kredītkartes kontā. Debit Mastercard norēķinu karte Klasiska karte ērtiem norēķiniem veikalos un internetā, kā arī skaidras naudas izņemšanai bankomātos. Piemēram, ja jums jau ir kāda no Mastercard kredītkartēm, otru varat izvēlēties VISA sistēmas karti.

. Ar karti Jūsu tēriņi kļūst pārskatāmi, jo informācija par konta atlikumu un pēdējiem darījumiem vienmēr būs pieejama gan internetbankā, gan bankomātos un SMS bankā. Ja atmaksāsiet ne tikai minimālo iztērētā kredīta daļu, bet lielāku summu, aizņēmumu atdosiet ātrāk un tas jums izmaksās lētāk. Tas sniegs papildu nodrošinājumu gadījumā, ja, piemēram, tehnisku iemeslu dēļ tirdzniecības vietā konkrētajā brīdī nestrādās kāda no minētajām karšu sistēmām.

Kredītkaršu mīti -

. Tas apgrūtina iespējas sekot līdzi savai finansiālajai situācijai.

Ne tikai tāpēc, lai prastu veiksmīgi nokārtot savas saistības, bet arī tālab, lai zinātu un varētu pilnvērtīgi izmantot visus labumus, kas jums kā kredītkartes lietotājam pienākas. Kredītkaršu mīti. Savukārt, ja finansiālu sarežģījumu dēļ paredzat aizkavēšanos ar kārtējo maksājumu, noteikti sazinieties ar savu banku un kopīgi rodiet risinājumu. Kredītkaršu mīti. Arī skaidru naudu ar kredītkarti varēsiet izņemt vienmēr, taču par to būs jāmaksā komisijas maksa. Kredītkartes gadījumā pozitīvi ir tas, ka, ja vēlaties un ir tāda iespēja, varat atmaksāt arī visu aizdevuma summu uzreiz. Izvēloties šo atmaksas veidu, jārēķinās, ka būs jāmaksā bankai procenti par kredītlimita izmantošanu. Nereti cilvēki nenovērtē vai pārvērtē arī savus ienākumus, izvēloties nepiemērotu kredītkartes līmeni. Šis piedāvājums dod Tev iespēju pirmo reizi aizņemties pilnīgi bez maksas. Bezprocentu atmaksas grafiks paredz, ka katru mēnesi jāatmaksā viss, kas iztērēts iepriekšējā mēnesī, un ļauj nemaksāt procentus par kredītlimita izmantošanu. Lai jums nebūtu pastāvīgi jāraizējas par ikmēneša maksājumu, piesakiet automātisko kredītkartes maksājumu no sava ienākumu konta uz kredītkartes kontu. Vieglāk būs sekot līdzi saviem darījumiem tikai vienas bankas ietvaros. Noteikti izmantojiet arī bezmaksas konsultāciju iespējas, lai palielinātu savu kompetenci kredītkaršu jautājumos un lietotu kredītkartes efektīvāk. Kredītlīnijas atmaksas grafiks paredz, ka iztērētais kredītlimits jāatmaksā pamazām, ik mēnesi samaksājot nelielu daļu no iztērētā, piemēram pieci procenti no iztērētā. Kā mainās kredīta atmaksas ilgums un procenti atkarībā no ikmēneša maksājuma lieluma. Ne visas kartes ir vienādas – katrai ir sava specifika un piedāvāto labumu klāsts. Ja vēlaties ļoti precīzi saplānot savu mēneša budžetu, tad varat izvēlēties fiksētās summas atmaksas grafiku, kas paredz, ka ik mēnesi jāatmaksā noteikta summa, par ko vienosieties, piesakoties kredītkartei. Pajautāšana jums nemaksās neko

Komentāri