Kredīta atmaksa pirms termiņa

Atbilstoši Parādu ārpustiesas atgūšanas likumam kredītņēmējs var piedāvāt arī savus risinājumus un maksājumu grafiku, tātad Jums ir tiesības ierosināt savu maksājumu grafiku.

Jums būtu jāsazinās ar kredītu izsniegšanas kompāniju un jāvienojas par samērīgu parāda atmaksas grafiku. Nenomaksātas parādsaistības var beigties ar tiesvedību, tomēr tas ir atkarīgs no kredīta izsniegšanas kompānijas. Tāpat kredītdevēji nedrīkst noteikt savā līgumā kādus noteikumus, kas būtu pretēji šim principam. Tā ir noteikta ar likumu visiem kredītdevējiem, un to veicot, kredītdevējs nedrīkst pieprasīt kādus papildus procentus.

Kredīta atmaksa pirms termiņa |

. Uzņemoties parādsaistības, ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas kredītu atdot. Kredīta atmaksa pirms termiņa. Tādēļ pat ja iespēja, ka nākotnē tiksit pie papildus līdzekļiem, šķiet maza, ir vērts painteresēties par kredīta pirmstermiņa atmaksu, kā arī gluži vienkārši paturēt prātā, ka šāda iespēja ir pieejama. Sākotnēji tās kredītu piedzen caur ārpustiesas piedzinējiem un tiesvedību neierosina, jo tā kredītu kompānijai saistās ar zināmiem izdevumiem, turklāt tiesa var lemt arī par labu parādniekam. Atteicos nosūtīt šo izdruku, jo nav likumiska pamata man to pieprasīt. Ja pasludināsiet maksātnespēju, tad tiesa ņems vērā likumiskos procentus. Tomēr gadījumos, kad iegūstat mantojumu, uzvarat loterijā, atrodat apraktu zeltu vai iegūstat būtisku algas paaugstinājumu, kredīta pirmstermiņa atmaksa var būt veids, kā gadu griezumā ietaupīt līdz pat pāris tūkstošiem eiro, kas citkārt būtu jāmaksā procentos. TIESĪBU AKTI © E-konsultācijai ir informatīvs raksturs. Pirms vairāk nekā gada nestrādāju, vajadzēja kredītu, iegāju, piereģistrējos, un man, protams, nepārbaudot ienākumus, jo tādu nebija, iedeva lielu summu. Kredītdevējs nedrīkst prasīt papildus maksu par šo pakalpojumu, izņemot gadījumā, kad pārkreditējaties, prasīt pieņemamu maksu par izdevumiem, kas saistās ar līgumu pārformēšanu u.c. Atbilstoši Parādu ārpustiesas atgūšanas likumam parādnieks var arī piedāvāt savu grafiku un tādus maksājumus mēnesī, kādus spēj samaksāt. Ātrais kredīts internetā tiek izsniegts arī bez galvojuma līdz pat 70 gadiem.

Hipotekāra kredīta cenrādis | Privātpersonām | Banka Citadele

.

Nebanku kredīta atmaksa - LV portāls

. © E-konsultācijai ir informatīvs raksturs.

Komentāri