Kredīta apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšana - Swedbank

.

Kredīta apdrošināšana | Best Credit

. CreditON ātros kredītus izsniedz Latvijas rezidentam (pilsonim vai nepilsonim) tikai dažās minūtēs. Ar kalkulatoru Jūs varat aprēķināt aptuvenu ikmēneša kredīta maksājumu. Bezdarba gadījumā Mēs jums izmaksāsim atlīdzību, ja, piemēram, jums tiek piedāvāta vienošanās par darba attiecību pārtraukšanu, štata samazināšanas dēļ jums tiek uzteikts darbs vai uzņēmuma reorganizācijas dēļ tiek likvidēts jūsu amats. Kredītmaksājumu apdrošināšanā papildus varat iekļaut arī bezdarba apdrošināšanu. Mēs izmaksāsim jums atlīdzību arī tad, ja smagas slimības, piemēram, pēkšņas sirds un asinsvadu slimības, dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstēšanās. Ja domājat par jaunu dzīvesvietu un vēlaties uzzināt savas kredīta iespējas, aicinām tās pārrunāt ar bankas speciālistu – attālināti, izmantojot video konsultāciju internetbankā, vai klātienē - apmeklējot filiāli.

Kredītmaksājumu apdrošināšana | SEB banka

. Kalkulatora aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ja vēlaties iegādāties jaunu mājokli vai plānojat dzīvesvietas remontu, piesakieties konsultācijai pie SEB bankas privātpersonu darījuma vadītāja, lai vienotos par Jums piemērotāko un izdevīgāko finansēšanas risinājumu. Arī galvotājam/ līdzaizņēmējam Ja kredītam ir galvotājs vai līdzaizņēmējs, rekomendējam polisi iegādāties arī viņam. Ja tu zaudē darbu: Noformē bezdarbnieka statusu Iesniedz atlīdzības pieteikumu Ja ir jautājumi, sūti e-pasta vēstuli uz adresi: Ja saslimsti vai nokļūsti nelaimes gadījumā, dodies pie ārsta, lai saņemtu palīdzību. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas spējas aizdevumu atmaksāt. Kredīta apdrošināšana. .

Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku. Pat, ja aizņēmējs turpinās atmaksāt kredītu, galvotāja/līdzaizņēmēja slimības vai bezdarba gadījumā mēs izmaksāsim atlīdzību galvotājam/līdzaizņēmējam. Kredītmaksājumu apdrošināšana Finansiāla palīdzība kredītņēmējam un viņa ģimenes locekļiem mājokļa kredīta atmaksas laikā, ja rodas nopietnas veselības problēmas, kā arī dzīvības zaudēšanas vai piespiedu bezdarba gadījumos. Lai uzzinātu vairāk par kredīta nosacījumiem un iespējām, aicinām pieteikties konsultācijai, ko varat saņemt attālināti, izmantojot video konsultāciju, vai klātienē, apmeklējot filiāli. Ja tavs veselības stāvoklis tev neļaus pildīt darba pienākumus, ārsts noformēs darbnespējas lapu

Komentāri