Ko iesākt, ja draugs neatdod parādu?

Gaismas, TV vai radio ieslēgšanās vai izslēgšanās. Tēli cilvēka silueta vai nenoteiktā formā, kas iziet cauri sienām vai pazūd. Viņš deva mums iespēju izdarīt izvēles. Tāpēc atliek mēģināt novērst cilvēku uzmanību no attiecībām ar Dievu ar tik daudz neizskaidrojamiem un pārdabiskiem trikiem, cik vien iespējams.

Ko iesākt, ja suns neklausa un skrien prom no saimnieka.

. Psihokinētiskas parādības – durvis aizveras, TV ieslēdzas, mehāniskā rotaļlieta sāk darboties utml. Tad tie jānoņem, katrs jānoliek uz tīras papīra lapas, jāapsāla un jāsadedzina vai arī visi jāsasien kopā un jāiemet upē vai strautā. Vispirms ar iedegtu sveci pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam izstaigājiet visas telpas un pēc tam, apsmidzinot ar svētīto ūdeni – pulksteņrādītāja kustības virzienā. Ceremonija ar svecēm un svētīto ūdeni. Neparastas ēnas, ko parasti pamanām ar sānu redzi. Bet man ir arī labas ziņas – Dievs ir stiprāks. Īsākā iespējamā atbilde ir – uztvert to ļoti nopietni! Pirms uzdot jautājumu, ko darīt, manuprāt, vajadzētu saprast lietas būtību. Santehniķis varētu palīdzēt atrast dīvainās klaudzoņas cēloni, bet galdnieks – novērst durvju aizvēršanos. Dažreiz šie trokšņi var būt tikko dzirdami un reti, dažreiz tie var būt ļoti skaļi. Reizēm lietas pazūd uz ilgāku laiku, bet tāpat parasti atrodas vietās, kuras jūs nevarējāt izlaist, lietu meklējot. Kā izdzīvot neliela budžeta apstākļos?. Suņi var riet uz kaut ko neredzamu vai atteikties ienākt istabā, kaķi mēdz ar acīm sekot cilvēka acij nemanāmām kustībām. Tad vēl svarīgi ir saprast, ka ļaunums jeb grēks jau nav tikai slikta rīcība.

Viņš deva mums brīvību, spēju domāt un rīkoties. Šeit tad arī ir skaidrs, kas stāv aiz visiem neizskaidrojamiem trokšņiem, psiho–kinētiskām parādībām utt. Pievērsiet īpašu uzmanību stūriem, logiem, durvīm, spoguļiem un gultām. Un vēl – Baznīca nav domāta kā vieta, kur iegādāties svētbildes, sveces vai krustiņus. Ieteicams staigājot skaitīt Tēvreizi.Liepājas Adventistu Baznīcas mācītāja Ivo Roderta komentārsMūsdienu sabiedrības ievērojamas daļas domāšanas veids ir apbrīnojams. Uz sienas vai kur citur parādās neizskaidrojamas zīmes, nospiedumi. Salīdziniet aizdevējus šeit, lai aizņemtos izdevīgāk un lieki nepārmaksātu!. Notīriet trīs mazus sīpolus un pakariniet tos dažādās vietās, piemēram, priekšnamā, guļamistabā un virtuvē. Durvju, skapju un plauktu atvēršanās vai aizvēršanās, mēbeļu pārvietošanās. Patiesībā Bībele atklāj, ka GRĒKS ir ticības zudums.

Ko iesākt, ja draugs neatdod parādu? -

. Un tikai īstas attiecības ar Dievu var palīdzēt. Mēs esam gatavi ticēt gariņiem, spokiem, horoskopiem… tikai ne Dievam. Ko iesākt, ja draugs neatdod parādu. Promejot nedrīkst atskatīties. Kad atrodaties gaitenī, ieejas durvīm jābūt pavērtām. Pilnībā noslēpt vai traucēt cilvēkam saprast, ka eksistē garīgā pasaule, velnam nekad nav izdevies. Sajūta, ka kāds uz jums skatās vai iesēžas gultā. Kā saņemt patēriņa kredītu bez ķīlas internetā?. Tad virtuve, vannas istaba un gaitenis. Pašu novērota priekšmetu pārvietošanās, piemēram, pa galdu slīdoši šķīvji, no sienas nokrītoša glezna utml. Priekšmetu pazušana un negaidīta atrašanās. Mēs esam gatavi iet uz baznīcu pēc svecēm, svētīta ūdens; esam gatavi pat «Tēvreizi skaitī», tikai lai nebūtu jāpieļauj doma, ka Dievs ir reāls. Kā cilvēku rase mēs esam izdarījuši sliktas izvēles – izvēlējušies to, kas ir sagrāvis mūsu perfekto stāvokli un ved ceļā uz nāvi. Jā, velns bija un ir tas, kurš mūs pamudina darīt ļauno, tomēr atbildība par izvēli ir jāuzņemas arī mums pašiem. Dīvaina dzīvnieku uzvedība. Tā sīpoliem jākarājas septiņas dienas un naktis. Kad staigājiet pa kādu no istabām, tās durvīm jābūt aizvērtām. Grēks ir kaut kas, kas izjauc Tavu uzticēšanos Dievam, izjauc attiecības. Dziednieks Guntis norāda, ka, ja mājās dzīvo pusaudzis, nav izslēgts, ka tieši viņš ir tas, kurš ar savu pāri plūstošo enerģiju spēj izsaukt priekšmetu patvaļīgu pārvietošanos, lidināt tos pa gaisu, neredzami trokšņot utt. Sajūta, kā kāds neredzams ir pieskāries matiem, uzlicis roku uz pleca, viegli pagrūdis utt. Neturēt mājās no citurienes atvestas maskas utml; Iekārtot dzīvokli pēc fen šui principiem. Ar ūdeni jāapslaka arī lietas, kas karājas skapī. Ko iesākt, ja draugs neatdod parādu. Dievs radīja mūs perfektus. Lai ar to sadzīvotu, nepieciešams viņam uz nakti uz galda nolikt cienastu: konfektes, cepumus un citus saldumus. Bībele Dievu raksturo kā svētu, labu, mīlošu, savukārt sātans tiek raksturots kā Dieva ienaidnieks, apsūdzētājs, tāds, kas dara ļaunu. Pirms tam caur sīpolu jāizdur adata ar sarkanu diegu un diegs cilpas veidā jāsasien ap sīpolu. Ātrais kredīts uz 15 dienām. Kā likums, pusaudži paši to neapzinās. Baznīca ir tā vieta, kur veidojas mūsu attiecības ar Dievu

Komentāri