Ko darīt, ja nespēj atmaksāt kredītu?

Narkomānijai progresējot sāk smeķēt hašišu vienatnē, jo sabiedrība liekas traucējoša. pacients izskatās vienaldzīgs, atrauts no ārpasaules. nedēļas beigās, bieži sakarā ar blakusslimībām. Īpaši akcentējama izteikta tieksme pēc alkohola, lai likvidētu paģiras.ja tieksmes nav, ja alkohols slimnieka stāvokli neuzlabo, tad pareizāk ir runāt par . saistās ar nespēju veikt savus uzdevumus iepriekšējā apjomā. Slimn atrodas halucinatora sajukumā, kas ir tuvs oneiroīdam. Tie biežāk rodas vīriešiem ar psihopātiskām personības īpatnībām, ar egocentrismu, aizdomīgumu, tieksmi iestrēgt nepatīkāmās emocijās un gatavību uz pārspīlēšanas idejām. Psihiskos traucējumus pavada raksturīga neiroloģiskā un somatiskā simptomātika- smaga astēnija ar hipertermiju, arteriālo hipotensiju, sirds ritma traucējumiem, paātrinātu elpošanu, lūpu un sejas mm fibrilāciju, sarežģītām hiperkinēzēm. Apkārtējo pieredze, nomierināšana nepalīdz. Viņam ir mainīgs garastāvoklis dienā, slikts miegs un nepatīkami sapņi. Pēc tam iestājas pilnīgs bezmiegs, rodas zosāda, ­ svīst, pastāvīgi drebuļi un trīce. Manipulē ar apkārtējiem, lai sasniegtu mērķi.Saprast, ka tēvs vai māte ir sociopāts, ir ļoti grūti. Ja manipulācija neizdodas, viņš pāriet pie iebiedēšanas, un, ja tā neiedarbojas, sāk izstrādāt atriebības plānu. Pacients ir zaudējis orientāciju situācijā un laikā, bet orientācija savā ”es” vienmēr saglabājas. Izvairīšanās no minētajām situācijām. Sarežģījumi rodas, ja pacientam jāpiemērojas jauniem, pat objektīvi labākiem apstākļiem. Slimn šajā laikā ir pastiprināti iespaidojams. Miegs ir trausls, ar biežu pamošanos, sapņos redz narkotiku, ko mēģina iegūt vai ievadīt. Psihozes nerodas dzeršanas kulminācijā, bet gan vēlāk, kad alkohola saturs asinīs jau ir stipri ¯.Tas var rasties II vai  III stad.Alkohola delīrijs Izpaužas ar aptumšotu apziņu un masīvām redzes halucinācijām. Vieglākos gadījumos slimn atzīst, ka viņa nemiers un uzvedība ir pārmērīga un nevajadzīga, bet smagākos gadījumos šī apziņa zūd. Parādās eiforija un siltums ķermenī, īpaša viegluma sajūta. Apetītes trūkums un bezmiegs.Īgnums, aizkaitināms, nogurums, nespēks. Sociopāti neizjūt vainas apziņu kā parastie cilvēki. Vienlaicīgi novēro uzbudinājumu, mainīgu garastāvokli, bailes, murgus. Iespējamas histēriskas reakcijas, tieksme uz pašievainošanos, agresīva rīcība pret apkārtējiem.

Ko darīt? [9] (Forumi): Cā – Pirmais Latvijas.

. Taču pamanīt nenozīmē saprast.Bērni jūt: kaut kas nav kārtībā, bet viņi nesaprot, kāda ir problēma.Problēmu var izteikt vienā vārdā: sirdsapziņa. Nodarot sāpes, viņi izliekas, ka nekas nav noticis. Garastāvoklis ir pacilāts, ar muļķošanos un smiešanos. ,kā arī fenamīnu, pervitīnu u.c. Uzmācības sindroms organiska rakstura atkarīgs no personības tipa, cik garīgi stabila bija pirms grūtniecības. Nepārtraukti sagādā emocionālas sāpes saviem tuviniekiem, tostarp bērniem. Ar laiku sāk parādīties izteikti domāšanas traucējumi- domu secība zūd, savas domas var likties svešas. Krāsu uztvere zaudē spilgtumu, skaņas šķiet klusas, tālas, sāpju sajūta mainās līdz analgēzijai. Domāšana ir nemērķtiecīga. Izpausme – depresija vai trauksme, bažas, sajūta, ka nespēs tikt galā, nespēja veikt ikdienas darbus, uzvedības izmaiņas. Asociācijas veidojas ātri, parādās pļāpīgums un pārlieks rosīgums.  Pacienti salīdzinoši labi spēj tikt galā ar ierastu darbu ierasta stereotipā, tikai ar lielām grūtībām spēj to mainīt. Saprast, ka viņš nerīkosies tavās interesēs.. Šī uzbudinājuma laikā domu asociācijas norit paātrināti, cilvēks spēj veikt ļoti smagu un nogurdinošu darbu. Retāk ir uzbudināmība, ļaunums, histēriskas reakcijas. ” • “Tā ir kaut kāda problēma smadzenēs, fizioloģijas līmenī.” • “Viņa pārāk satraucas par mani, neprot citādi.” • “Viņai bija ļoti grūta bērnība. dienā pēc pārtraukšanas. Antidepresanti, analgētiķi, caurejas līdzekļi, kuņģa skābi pazeminošie līdzekļi, hormonālie līdzekļi. Muskulatūras tonuss ­, reizēm sejas mm. Tomēr ilgi paliek miega traucējumi, sāpes mm, mainīgs garastāvoklis, tieksme pēc narkotikas. Konstatējams ne vien kvantitatīvās kontroles zudums, bet arī  - vismazākā alkohola deva, kas pat vēl nerada reibumu var izsaukt nepārvaramu tieksmi pēc jaunām alkohola devām. Varbūt pat jūtas vainīgs, ka nespēj saprast vai iepriecināt kādu no vecākiem.Atsakoties atzīt šo faktu, mēs turpinām palikt viegli ievainojamā, neaizsargātā stāvoklī. Ko darīt, ja nespēj atmaksāt kredītu. Pēc dažā dienām slimnieka stāvoklis  vēl vairāk pasliktinās. Seja parasti bāla, reizēm sārta. Sakas acu asarošana, siekalošanās, žāvāšanās, nieze degunā un rīklē, šķaudīšana.Acu zīlītes paplašinātas, pulss, elpošana paātrināta, ēstgriba samazināta, tad izzūd. Reizēm rodas bailes, apjukums  un pat delīrijs ar spilgtām halucinācijām un fantastisku saturu vai apziņas  krēsla ar turpmāku amnēziju. Tā izpaužas vājumā, drīz pārejošā nespēkā. Viņi nelīdzinās sērijveida slepkavām, pilnīgi iespējams, ka ne reizi nav pārkāpuši likumu. Iespējams krampju komponents, var būt pārejošs psihoorganiskais sindroms. Traucētas precīzās kustības, rokraksts. Dienā parādās amencei līdzīgie traucējumi ar apdullumu, kas var sasniegt apātiskā stupora līmeni. Spēj izpildīt tikai vienkāršu, elementāru darbu. Domāšanā rodas paātrināta patīkamu iespaidu maiņa. Bieži vien to var pamanīt tikai tie, kas atrodas viņam tuvu, piemēram, bērni.

., čs, Rm 3:21-27, “Kristietības sirds”

. Viņi var darīt briesmīgas lietas un nemaksāt par to ar iekšēju diskomfortu.Ar empātiju viņi arī nav draugos. Kā atmaksāt ātro kredītu ātrāk?. Abstinence vēl nav radusies , bet stāvokli nākamājā  dienā ietekmē intoksikācijas sekas, kas gk. Viņa izpratne par mīlestību ir tālu no tavas un no vispārpieņemtās izpratnes. Subjektīvi smags distress, emocionālie traucējumi, traucētas sociālās fjas. Nav ēstgribas, sirdsklauves, svīšana, tremors, nomāktība. Lietošana rada ātru pierašanu. Miegainība, spilgti sapņi, fobijas. Akūta stimulatoru intoksikācija rada un , fizisku labsajūtu, tieksmi un domu . Pēc delīrija vienmēr saglabājas astēnija, var būt arī pārejas simptomi: vīr- reziduāli murgi, siev- subdepresija. Psihoze, kurā dominē verbāla halucinoze kopā ar halucinatoriem murgiem un afektīviem traucējumiem, gk. Krediti interneta ar negativu kreditvesturi. Viņiem nav svarīgas citu cilvēku jūtas, viņi nespēj saprast citu cilvēku pārdzīvojumus. Garīgo darbu šajos apstākļos nevar veikt, jo tas cieš no “domu skraidīšanas”. Hroniskās narkotizācijas slimniekiem ir pietūkusi seja, šauras acu zīlītes, dzeltenīga, sausa āda, gļotāda, sklēras, bojājas un izkrīt zobi. Tieksme kustēties un runāt. fibrilācija, roku un kāju krampji. Ja pieaugušais bērns turpina sevi pārliecināt, ka tēvs vai māte rīkojās labāko nodomu vadīti, viņš it kā pārliek vecāku atbildību par rīcību uz sevi. Bailes vienam pārvietoties vilcienos, autobusos vai lidmašīnās. Tas ir sāpīgi un biedējoši. Šīs lēkmes uzskata par vienu no slēptās depresijas pazīmēm. Pie galda tas manāms kā - steidzināšana pacelt glāzi, priekšlaicīgi uzsaucot tostu, ir zudis alkohola kvalitātes izvēlīgums. SMScredit ātrais kredīts EUR 175 no 1 līdz 30 dienām. Trauksmes intensitāte – no vieglas līdz šausmām, panikai. Nospiestība, viegla uzbudināmība. Reizēm ir bezmiegs, nepatīkama sajūta ķermenī. Psihiski-ir raksturīga satraucamība, nemiers, nomāktība ar skumju vai disforisku nokrāsu, spēku izsīkums, rudimentāri uztveres traucējumi, hiperestēzija, miega tarucējumi. Bino.lv visi kredīti bez procentiem. Domāšanas “īeķīlēšanās”, sevišķi pie detaļām un sīkiem iespaidiem. Eiforija ir tik patīkama, ka slimnieki lieto preparātus vairākas reizes dienā. Iespējamas arī smagas histērijas vai depresijas epizodes ar bezcerības sajūtu. Sociopāta/bērna pārī vainīgais nekad nav bērns.Tomēr vairumā gadījumu bērns cieš, uzskatot sevi par nepietiekami saprotošu vai pateicīgu. Sākumā opiāti rada izteiktu miegainību, kas ar laiku samazinās. Veselīgu attiecību noteikumi šeit nav piemērojami, tevi nav, par ko vainot. Abstinencei klonidīns, karbamazepīns, diazepāms, hlorprotiksēns.Visbiežāk lieto kofeīna grupas preparātus: kofeīnu, sidnokarbu u.c.

Sejas krāsa bāli- dzeltenīga. Psihiskās izmaiņas ir raksturīgas ar personības līmeņa samazināšanos, krītas fiziskās un garīgās darbaspējas, notrulinās emocijas. iv naloksons, metadona programma, naltrexon. Bieži novērojami pacienti, kas neiet pensijā pat tad, kad radusies jau izteikta demence. Slimīgs acu spīdums, paplašīnātas zīlītes, tās nereaģē uz gaismu. Slimn ir gatavs zagt, izdarīt smagus noziegumus. Pulss lēns, AS ¯, refleksi pavājināti, iestājas impotence, menst. Lielākā daļa bērnu cenšas atrast izskaidrojumu vecāku uzvedībai un ir pārsteidzoši izdomas bagāti. Parādās vājums, slābanums, kas kombinēja sar sasprindzinājumu, trauksmi, neapmierinātību, dusmām, uzbudinājumu vai trauksmaini nomāktu garastāvokli. Novēro kustību nemieru un pastāvīgu vajadzību mainīt ķermeņa pozu.­ t, spied, pulss , elpošana. Fakta atzīšana, ka viens no vecākiem ir sociopāts, noņems šo slogu no taviem pleciem. Iespējami epileptiformi krampji. Pie ilgstošas lietošanas rodas kustību gausums, pilnīga vienaldzība, kontaktu zudums ar apkārtējiem cilvēkiem. Arī šajā stadijā ir izteikta tieksme pēc alkohola , tomēr reizēm mazāka nekā II. Zūd domas, jūtams viegls, nesāpīgs sitiens. Nozīmīgākas kļūst alkoholisma somatiskās un sociālās sekas.Atrodami un skaidri saskatāma kļūst . Pastāv arī somatiskie , gk. Eiforijas laikā uznāk sapņainas atmiņas, vēlēšanās darīt labu. PSS rada izmainītu organisma atbildi uz stresu, ietekmējot stresa hormonus un neirotransmiterus. Tā viņš ieved sevi dziļāk nelīdzsvarotā stāvoklī, neuzticas saviem spriedumiem. Sliedzieni liekas elementāri un pat banāli. Zūd ētiskās un estētiskās normas. Tomēr nepieciešamības gadījumā pacients dzeršanu prāta kontrolē vēl spēj apturēt. Slimnieki ilgi un salidzinoši labi var veikt darbu ieratā stereotipā, ko grūti mainīt. Vienmēr ir arī somatiskie traucējumi - tremors, stipra svīšana, ataksija, mm hipotonija, ­refleksi. Mainoties reibuma raksturam, parādās  vai notiek  lietošana. Sākumā tie parādās reibumā, tad paģirās, bet vēlāk kļūst pastāvīgi. Psihiskie traucējumi: amnēzija, dezorientācija, konfabulācija. Ārēji slimn izskatās gļēvs, kavēts, mazkustīgs. Pēc opiāta i/v ievadīšānas rodas siltuma sajūta, kas viļņiem ceļas no krustiem un vēdera uz augšu, radot eiforiju un ādas glāstu sajūtu, kā arī vieglu niezi. Dažos mm parādās trīce, krampji, horeoformas, atetonei līdzīgas un miokloniskas kustības. Arī pie asv slimībām vecumā. Viņu bīstamība nav tik acīmredzama, bet nevajadzētu to novērtēt par zemu. Pacients darbojas atbilstoši redzētā saturam, adekvāti atbild, baidās, kontaktējas ar apkārtējiem cilvēkiem un saviem redzes maldiem. Iespējama slikta dūša, pat vemšana, elpošanas grūtības, ­ pulss, reibonis. Trauksme, bezmiegs, psihomotors uzbudinājums. Sākas vairākas stundas vai dienas pēc alkohola lietošanas uz smagu paģiru fona, bet reizēm vēl turpinoties dzeršanas periodam, tikai samazinot devas. Pieņemt, ka viens no taviem tuviniekiem ir sociopāts, un nekad nespēs just tāpat kā tu

Komentāri