Ko darīt ar negaidīti iegūtu mantojumu?

Ja no tā nevar izvairīties, tad jāparūpējas, lai logs būtu aizslēgts un bērns nevarētu to atvērt un izkrist. Iekārtojot istabas, jāatceras, ka mēbeles ir jāsaliek un jāizmanto tikai tā, kā norādīts instrukcijā - ja tajā teikts, ka mēbele jāpieskrūvē pie sienas, tad tas noteikti ir jāizdara. Atbilstoši uzglabāšanas risinājumi ir nepieciešami ne vien telpas vizuālā izskata, bet arī drošības dēļ. Ja nepieciešams, var izmantot īpašas trepītes, kas kalpo arī kā krēsls un palīdzēs aizsniegt augstākus plauktus. Protams, arī šis raksts ir iekļaujams to skaitā, taču attiecībās ar vīrieti noteikti nevajadzētu uzskatāmi demonstrēt kaut kur gūtās zināšanas, citējot izlasītos padomus vai atstāstot redzēto. Gaismekļiem, kuri domāti bērniem, vajadzētu būt no drošiem, neplīstošiem materiāliem, kā plastmasas, papīra vai metāla. Kredīta kalkulators ir īpaši izstrādāts rīks, kas ļauj aprēķināt ar aizdevumu saistītās izmaksas, kā arī noteikt mēnešmaksas lielumu vadoties pēc ievadītajiem. Viņš stāsta, ka vecāki bieži vien neapzinās iespējamos riskus un nereti domā - “ar mums tas nekad nenotiks”. Studiju vai Studējošo kredītu?. Bērniem domātās mēbeles un rotaļlietas tiek pārbaudītas un sertificētas saskaņā ar noteiktām prasībām un balstoties uz iespējamo bērnu uzvedību, piemēram, IKEA rotaļlietas spēj izturēt plēšanas testus, savukārt mēbeles tiek krāsotas tikai ar drošu krāsu. Piemēram, dažādi krāsas un flomāsteri nav kaitīgi bērna veselībai, pat ja viņš tās apēstu.

Piemēram, IKEA dizaineri, iekārtojot telpas, mēbeļu drošību pārbauda, novērtējot, vai bērni no mēbelēm nevar nokrist, vai tajās nevar iesprūst un vai uzgāzt tās sev virsū. Kamēr bērni ir mazi, izmantojiet mēbeļu aso stūru aizsargus, kā arī durvju, logu un atvilktņu fiksatorus, lai pasargātu bērnus no pirkstu savainošanas. Lai kā šīs mēbeles lietotu, tām ir jāiztur drošības pārbaude,” skaidro dizainere. Žalūzijām vajadzētu būt bez regulēšanas striķīšiem, vismaz bērnistabā. Arī mēbeles tiek testētas, paturot prātā to, ka bērni tās var izmantot visdažādākajos veidos. Tā vietā filtrē uzzināto informāciju un izvērtē, kādos gadījumos vērts pamēģināt kaut ko no uzzinātā.Tāpat nekad nevajadzētu pieļaut kļūdu, ar ko ikdienā savas sievietes rīcībā ir sastapies teju katrs vīrietis – salīdzināšanu. Viņa piebilst, ka ir svarīgi ne tikai pārzināt drošības pasākumus, bet arī izvēlēties tādas mājas preces, kas radītas, domājot par bērnu drošību. Izvēloties mēbeles, tekstilizstrādājumus un rotaļlietas, pārbaudiet, vai tās ir radītas bērniem - vai ir izmantoti droši materiāli un krāsas. Visu, ko var, ieteicams piestiprināt pie sienas. Piemēram, galda lampa ar stikla kupolu nebūs laba izvēle bērnistabai. Iekārtojot bērnistabu, izvērtējiet un plānojiet to no bērna skatpunkta. Visbiežāk, iesaistoties attiecībās ar šādu partneri un regulāri viņu žēlojot, atbalstot un uzmundrinot, sievietes uzskata, ka šādi veicina savstarpējo saikni un padara attiecības tuvākas. Ciekurs saka: “Vecāki bieži domā, ka viņu bērni ir mierīgāki un prātīgāki, nekā tas ir patiesībā. Nav noslēpums, ka sievietes ir itin radošas būtnes. Nav ieteicams likt mēbeles pie logiem, it īpaši bērnistabā. Turpretī mantām, ko izmanto bērni, jāatrodas viņiem viegli pieejamās vietās un kastēs vai atvilktnēs, kas radītas speciāli bērniem, lai viņi varētu piekļūt savām mantām droši un bez vajadzības kaut kur rāpties. Ieteicams neizvēlēties kaitīgus vai indīgus telpaugus. Ko darīt ar negaidīti iegūtu mantojumu. Pēdējā laikā arī esam novērojuši, ka bērni mēdz norīt veļas mazgājamā līdzekļa kapsulas - tās piesaista bērnu uzmanību, jo ir krāsainas, mīkstas un parasti noglabātas viegli atveramās kastēs,” atklāj Rafaels Ciekurs. Viņa dalās ar padomiem, ko ņemt vērā, iekārtojot bērniem drošu mājokli. Taču drošības riski, piemēram, nestabilas un nenofiksētas mēbeles, ir arī citās telpās. Vismaz censties to izdarīt. Bērni ir ļoti radoši un spēj atrast ļoti bīstamus veidus, kā sevi izklaidēt. Īpaši bērnu krēsliņi ar drošības siksnām būs noderīgi mazuļiem, kas vēl tikai mācās sēdēt. Bērnistabā dzīvi augi vispār nav ieteicami, lai bērniem nerastos vēlme tos pagaršot.

Nezini, ko darīt ar veco Ziemassvētku eglīti? Uzzini, kā.

.. Bērnistabas iekārtošanai iesakām izmantot tikai bērniem domātas mēbeles, paklājus un tekstilizstrādājumus. Vairumam labprāt patīk uzlabot gan vidi ap sevi, gan… arī līdzcilvēkus. Bērniem patīk rotaļāties un rāpties uz mēbelēm, kā arī kāpt sekciju plauktiem, tāpēc ir vairāk nekā svarīgi visus skapjus un plauktus piestiprināt pie sienas. Apzināties iespējamos riskus “Manuprāt, bīstamākās telpas mājās ir virtuve, kur atrodas daudz asu priekšmetu un karstu šķidrumu, un vannasistaba, kur glabājas sadzīves ķīmija. Tāpēc mūsu klāstā ir daudz preču, kas radītas, lai padarītu mājokli drošāku - tie ir mēbeļu stūru aizsargi, atvilktņu, logu un durvju fiksatori, kas pasargās mazus bērnus no pirkstu ieciršanas durvīs,” stāsta Baiba Freija. Tur drošāka izvēle būs aizkari.

Vēzis neatnāk negaidīti. Saruna no personiskās un.

. Piemēram, lampas tiek veidotas tā, lai bērni nevarētu pieskarties spuldzēm un apdedzināties, savukārt rotaļlietas tiek ražotas īpaši izturīgas. Virtuvē vajadzētu izvēlēties sadzīves tehniku ar speciāliem slēdžiem, lai bērni paši nevarētu atvērt cepeškrāsni vai ieslēgt plīti. Sadzīves ķīmija, medikamenti un tīrīšanas līdzekļi ir jāglabā tikai tiem paredzētās un bērniem neaizsniedzamās vietās. Tas nozīmē, ka visiem plauktiem, pakaramajiem, mēbelēm un mantu uzglabāšanas vietām jābūt bērnam viegli aizsniedzamām un viņa acu augstumā. “Bērniem domāti mēbeles, rotaļlietas un tekstilizstrādājumi ir ražoti, vadoties pēc stingrām prasībām: dizains, krāsas un materiāli ir izvēlēti, pārbaudīti un izmantoti īpaši piesardzīgi. Piemēram, ir atsevišķs mēbeļu, gaismas ķermeņu un rotaļlietu klāsts, kas radīts, īpaši domājot par bērnu drošību. Gluži tāpat kā sievietēm, arī vīriešiem nav pieņemama salīdzināšana, un šāda rīcība radīs vien pretreakciju, attiecībām tikai un vienīgi pasliktinoties. Elektrības vadiem un kontaktligzdām visā mājoklī vajadzētu būt sakārtotiem, izolētiem un pēc iespējas labāk noslēptiem. Ko darīt ar negaidīti iegūtu mantojumu?

Komentāri