Kimbi — Kredītlīnija līdz 1500€ 10 minūtēs

Ja nauda netiek izmantota, tad nav jāmaksā ne centa. Latvijas tirgū ir reģistrēts jauns nebanku kreditors – Kimbi.lv, kas saviem klientiem piedāvā tādu finanšu pakalpojumu kā Kimbi.lv kredītlīnija. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Piesakies tagad, uzzini savu kredītlimitu un izmanto tad, kad nepieciešams, jo par pieteikumu nav jāmaksā! Pieteikties Kimbi.lv kredītlimitam Piesakās Tagad un saņem kredītlīniju, ko var vienmēr tērēt, kad nepieciešams.

Kāpēc izvēlēties kredītlīniju? Kā pieteikties.

. Atceries, ka jāmaksā ir tikai par izmantoto summu, ko iespējams visu vai pa daļām – maksājot minimālo ikmēneša maksājumu. Netiek prasīta komisijas maksas, ja nauda netiek izmantota. Attīstoties alternatīvo finanšu pakalpojumu nozarei, tajā ienāk arvien jauni dalībnieki – gan kredītdevēji, gan kredītņēmēji.

kredītlīnija / kredītlimits

. Nav ne ierobežojumi, ne noteikts termiņš. Pēc piedāvājuma apstiprināšanas Kimbi.lv profilā pieprasītā aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz kredītņēmēja kontu. Pieņemot lēmumu par kredītlīnijas nepieciešamību, vienmēr izvērtējiet gan savas iespējas atmaksāt, gan arī to, vai izvēlētais kreditors ir atbildīgs un uzticams! Šoreiz Jūs izdarījāt pareizo izvēli, jo Kimbi.lv ir gan atbildīgs, gan uzticams aizdevējs. Kimbi - Kredītlīnija līdz 1500€ 10 minūtēs. Kredītlīnijas atmaksu plāno pats, bet nepārkāpjot līguma nosacījumus. Kimbi.lv izsniedz kredītlīniju bez izsniegšanas maksas. Nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Jums tikai jāmaksā noteikta maksas par paņemto summu. Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Kimbi.lv ir jauns un drošs aizdevējs, kurš izsniedz kredītlīniju Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Piesakās vienreiz un saņem kredītlīniju, ko var vienmēr tērēt, kad nepieciešams. SMScredit ātrais kredīts EUR 155 no 1 līdz 30 dienām. Kimbi.lv kredītlīnijas priekšrocības ir tāda, ka izsniegšanas maksas netiek prasīta. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot kredītlīnijas nepieciešamību. Apsveicam! Jūs varat īstenot savas ieceres kopā ar Kimbi.lv kredītlīniju. Tas nozīmē, ka Kimbi.lv kredītlīnija un pats aizdevējs ir godīgs spēlētājs, jo noteikumi ir skaidri definēti. Savukārt paņemto kredītlīnijas summu var atgriezt pilnā maksājumā vai mēnesī noteikto minimumu. Kimbi.lv Kredītlīnija ir jauns produkts – tā ir kā naudas konts, no kura aizņemties naudu piešķirtā kredītlimita ietvaros, kad vien nepieciešams un pašiem izvēlēties tieši kādu summu aizņemties. Aizņemoties no Kimbi.lv nebūs jāmaksā par aizdevuma pieteikuma izskatīšanu, konta uzturēšanu un naudas izmaksu, bet būs jāmaksā procenti par faktisko kredītlīnijas izmantošanas laiku. Kimbi kredītlīnijas GPL piemērs: Kredītlīnija bez izsniegšanas maksas. Izsniegšana ir bez maksas. Pieteikšanās ir bez maksas. Jebkuru jautājumu gadījumā, sazinieties ar laipnajiem klientu konsultantiem un rodiet atbildi par kredītlīnijas pakalpojumu.

Kimbi kredītlīnija

. Ja nauda nav izņemta, maksājumi par nav jāveic. Var atgriezt pilnu paņemto kredītlīnijas maksājumu, daļu vai mēnesī noteikto minimumu. Kimbi - Kredītlīnija līdz 1500€ 10 minūtēs

Komentāri