Kaut arī SMS kredīts bieži vien ir labs risinājums, neaizmirstiet, ka aizņemties vajag atbildīgi un ka jāizvērtē iespējas aizņēmumu atdod

Tad, ja es tiešām gribēšu atslēgt, ar mani atkal sazināsies cits darbinieks un tad, kad sarunāsim ar to citu darbinieku, kad minētos pakalpojumus man atslēdz, tad man zvanīs vēl cits darbinieks ar kuru būs jāsarunā, kad ieradīsies pēc ierīcēm. Es noteikti neiesaku vairs nevienam ar viņiem slēgt līgumu, jo līguma noslēgšana būs ātra, nesāpīga un tiktiešām viegla. Varbūt tādēļ atteikts, grūti komentēt, nezinot klienta datus. Tomēr, ja dzīvē iegrozīsies tā, ka vajadzēs atteikties vai pakalpojumu nomainīt, gaidīsiet vairākus mēnešus, jums parādīsies galvas sāpes un citas liekas problēmas no kurām jums šobrīd vēl ir iespēja izvairīties. Es tāda neesot, lai arī visi rēķini vienmēr laikus maksāti un esmu tiešām vairākus gadus uzticami paļāvusies uz lattelecom. Jebkurā gadījumā vēlreiz atvainojamies par šo negatīvo pieredzi un centīsimies savā pusē izdarīt secinājumus, lai šādas situācijas neatkārtotos!. Ne televizoru, neko citu sev vēlamu nespēsiet iegādāties, jo tieši tik laipni un jauki ir mūsu lattelecom darbinieki. Ja neizdodas paspēt, vēl nākamo mēnesi var lietot pakalpojumus. Tīri ņirgājas par mums, kas maksā viņu algas. Mēģināju uzzināt, kas īsti traucē un kādēļ man tāds nav, man darbinieks atbildēja, ka, lai saņemtu tādu pakalpojumu ir jābūt lojālam klientam, jāmaksā utt. Kredīti – tā ir atbildība. Man atbildēja, ka šādu iespēju nav.

Kredīti studentiem | SEB banka

. Okay, bet izrādās, ka šāds pakalpojums jāgaida vairākas dienas, jo kāmēr vēl visu izvērtēs tur strādājošie divplāksņi. Mēģināju sazināties ar lattelecom darbiniekiem, lai noskaidrotu kā šīs preces varu iegādāties, man atbildēja, ka es nevarot iegātādiet viņu piedāvātās preces ar atlaides summām klientiem, jo man neesot pieejams dalītais maksājums. Vajagot veikt pārreģistrāciju pakalpojumiem, lai vīrs būtu klients un vispār varētu paņemt kādas ierīces. Kliente esmu vairākus gadus un vienmēr veicu laicīgi savus maksājumus. Tomēr lasot līgumu es neesmu atradusi nevienu punktu par noteikto dienu skaitu, kas man jāgaida, lai pakalpojumus atslēgtu, kā arī nekas nav minēts par to, ka man nepaziņojot var mainīt maksas summu par sniegtajiem pakalpojumiem. TOTĀLA ŅIRGĀŠANĀS PAR KLIENTIEM.

KRETĪNU UN NECILVĒKU BARS. Un tad ar mani sazināsies cits darbinieks, kas parunāsies par iespējamo pakalpojumu atslēgšanu, uzzinās iemeslus utt. Ātrie kredīti internetā ir paredzēti, lai sniegtu Jums finanšu palīdzību steidzamos gadījumos. Saprotot, ka šādi nekas uz priekšu neies un esam līdz baltajām pelītēm nokaitināti, izlēmu no pamata pakalpojumiem atteikties pavisam. Labi, pieņemot, ka viss ir slikti, ierīces izlēmām paņemt uz vīra vārda, lai arī viņš nav klients. Un, tagad pat ja atslēgs pakalpojumus, man būs jāsamaksā par septembri, jo tā vienkārši ir viņiem līgumā rakstīts. Par šo atvainojamies kolēģu vietā.

SMS par brīvu -

. Kaut arī SMS kredīts bieži vien ir labs risinājums, neaizmirstiet, ka aizņemties vajag atbildīgi un ka jāizvērtē iespējas aizņēmumu atdod

Komentāri