Katram ir vajadzīgs kāds, uz ko paļauties

Un mazais trusītis Morics ‍iemācās viens pats mežā atrast mājupceļu…‍Astoņi zinātkāri dzīvnieku mazuļi iepazīst pasauli un atrod sev jaunus draugus. lasīt vairāk Šajā grāmatā tevi gaida brīnumainā pasaku un mīklu pasaule, kurā tu vari doties viens pats, bet daudz interesantāk būs, ja aicināsi līdzi arī savus draugus un vecākus.. Grāmatā kopā ar auto gūsi patiesu prieku. lasīt vairāk Tā ir neparasta angļu valodas apguves grāmata jaunajiem lasītājiem, kuriem ir angļu valodas pamatzināšanas. Tu ievērosi, ka ir viegli un interesanti atklāt, kā lietas darbojas vai nedarbojas. Grāmatā ir daudz interesantu notikumu un aizraujošu stāstu par transportlīdzekļiem, kas tev sagādās patiesu prieku. Katram ir vajadzīgs kāds, uz ko paļauties. Grāmatā ietvertas visdažādākās spēles: gan galda spēles ar atšķirīgu dalībnieku skaitu, gan dažādi joki, pasaku mīklas, jautājumi, atjautības uzdevumi un dažādas aktivitātes.

Līvānu pilsētas svētku dienā – aktivitātes un pasākumi gan lieliem, gan maziem

. lasīt vairāk Ir iznākusi atraktīva un radoša burtu ābece. Lāčukam vajag pašam savas brilles.

Grāmata veidota, lai mazais lasītājs, darbojoties un lasot, spētu iejusties un iedomāties sevi burtu vietā. Ziemassvētku svinību. Un kā rodas varavīksnes un ziemeļblāzmas. Mincis Brincis ir kaķis, kuram patīk krāt un nēsāt savā somā lietas, kuras viņš atradis, ejot pa ceļu. Mazais četrkājainais Trollijs iepazīstas‍ar pārdrošo, mežonīgo ielas suni Bruno. Tikai plāksteris var palīdzēt. Saņemt kredītu ārzemēs strādājošiem. Tu uzzināsi, kā, piemēram, veidojas mākoņi, lietus, sniegs un vētras. Credit24 ātrais kredīts EUR 100 no 14 dienām līdz 6 mēnešiem. Ja zināsi un sapratīsi, kā veidojas dažādi laika apstākļi, tu vieglāk varēsi izsecināt, kāds laiks gaidāms tuvākajās dienās. lasīt vairāk Pievienojies vispārējai jautrībai, darbojoties ar šo grāmatu! No skaistās zemnieku sētas līdz apbrīnojamajiem dinozauriem un citām vienreizīgām lietām Milzu No punkta uz punktu uzlīmju aktivitāšu grāmata ir bagāta ar krāsām, uzlīmēm un fantāziju. lasīt vairāk Mazajam lācītim nepieciešamas brilles. Suņuka acenes viņam šķiet pārāk košas, bet peles - par mazu. Drīz vien Mincis Brincis atklāj, ka akmeņu, putnu olu un kastaņu nēsāšanai ir ēnas puses.  Kādu dienu Helmuts kopā ar ģimeni dodas piedzīvojumu meklējumos un ar viņu notiek kas negaidīts un satraucošs. Grāmatā mācības apvienotas ar rotaļu, tādējādi to var izmantot gan bērni vieni paši, gan kopā ar vecākiem.

Interaktīvā meistardarbnīcā iepazīst latviešu ziemas saulgriežu tradīcijas

. Un viss, kas vajadzīgs, tev noteikti mājās jau ir. Kad tu, pavisam noguris, laidies miegā, daudzi cilvēki dodas uz darbu, lai nākamajā rītā atkal viss nevainojami darbotos. lasīt vairāk Ugunsdzēsēju auto Niknajam ļoti patīk ar ieslēgtām sirēnām traukties cauri pilsētai - arī tad, ja tas nav nepieciešams. Ar jauniegūto draugu palīdzību ezītis uzzina un iemācās, kā uztraukumā nomierināt sevi un pārvarēt nepatīkamās situācijas. lasīt vairāk  Rudīte Raudupe ir filozofiskās literatūras autore

Komentāri