Kas ir līzings?

Viss ietirgotais kontā jau nākamajā dienā - pat svētkos un brīvdienās! Tikai ar Swedbank karšu termināļiem saņem naudu kontā jau nākamajā dienā un neriskē palikt …. Desmit sadarbības gadu laikā ar Fitek esam pārliecinājušies par uzņēmuma vērtību atbilstību mūsu organizācijas vērtībām un klientu vajadzībām, kas, mūsuprāt, ir viens no svarīgākajiem faktoriem veiksmīgas sadarbības izveidē.

Zvaigžņu sastāvs - Sākumlapa

. Aizdevuma pieteikums Bigbank.

Fitek – Financial automation processes

. Desmit sadarbības gadu laikā ar Fitek esam pārliecinājušies par uzņēmuma vērtību atbilstību mūsu organizācijas vērtībām un klientu vajadzībām, kas, mūsuprāt, ir viens no svarīgākajiem faktoriem veiksmīgas sadarbības izveidē. Kas ir līzings. Luminor, kā viens no lielākajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem Baltijā, izmanto Fitek sniegtos risinājumus dokumentu drukai un izsūtīšanai papīra un elektroniskā formātā, dokumentu digitalizācijai, elektroniskai arhivēšanai un rēķinu apmaksai. Svētku iepirkšanās drudzī neapdomīgi paņemtie ātrie kredīti daudziem cilvēkiem vēlāk sagādā galvassāpes. Pieteikties var šeit jau tagad, bet nauda tiks pārskaitīta Jūsu bankas kontā!.

Ar Fitek komandas precizitāti un atbildību pret darbu esam spējuši sasniegt augtus darbības rezultātus gan Latvijā, gan visā Baltijas reģionā. Kas ir līzings.

Bigbank auto kredīts - šobrīd ar zemāku procentu likmi - no 8.9% gadā! (GPL 18.02%)

. Audi e-tron priekškars ir kritis! Iepazīsties ar pirmo, pilnībā elektrisko Audi modeli no augstākās SUV modeļu klases. Lai saņemtu patēriņa kredītu, jums jābūt. Lūdzam Jūs uzmanīgi iepazīties ar pakalpojumu noteikumiem pirms attiecīgā pakalpojuma izvēles un līguma noslēgšanas

Komentāri