Kas ir kredītkarte un kas debetkarte – atšķirības

Tāpat ar debetkarti var būt problēmas norēķināties ārzemēs, jo daudzas valstis ir izstrādājušas savu debetkaršu sistēmu, kas var atšķirties. Ienāc, piesakies un saņem naudu izdevīgāk!. Katrs nākamais līmenis no iepriekšējā atšķiras ar lielākiem mēneša ienākumiem. Ja cita veida kredītiem procentu maksājumi ir jāveic jau no tā brīža, kad aizdevums ir piešķirts, kredītlīnijas gadījumā procenti būs jāmaksā tikai par izmantoto aizdevuma daļu un tikai tajā brīdī, kad tā tiks izmantota. Ja termiņš nokavēts, jāmaksā soda procenti.

Aizņemties iespējams atkārtoti, ja ik mēnesi tiek atmaksāta minimālā kredīta summa. Tas ir vairāk nekā ilgtermiņa aizdevumiem, bet mazāk nekā ātrajiem kredītiem. Visām kartēm izstrādātas arī lojalitātes programmas, kā arī piemērotas dažādas atlaides iepirkšanās vietās, restorānos un pakalpojumu saņemšanas vietās. Katrai karšu grupai ir arī sīkāks iedalījums, kas apzīmēts ar Gold, Professional, Platinum un citādi. Jebkurā gadījumā, pieņemot lēmumu par kredīta ņemšanu, ir ļoti rūpīgi jāizvērtē tā nepieciešamība un savas iespējas aizdevumu apmaksāt.

Kredītkarte VS debetkarte -

. Un arī uzraksti, kas izvietoti uz kredītkartes ir standartizēti un atbilst vienotam standartam. Arī kredītkartei ir noteikts maksimālais limits, un bieži vien tā ir daļa no atsevišķa patērētāja bankas konta, kas tiek saukts par apgrozības kontu. Otrā iespēja, kā atdot aizdevumu ir to atdot ilgākā laika periodā, maksājot procentu maksājumus par laiku vai par summu, kas tikusi saņemta. Kādu nākotnes profesiju izvēlēties?. Šādām kredītkartēm parasti ir vairākas atmaksas iespējas, bet vispopulārākā no tām ir iespēja, kurā atmaksājot naudu mēneša laikā šim kredītam netiek piemēroti procentu maksājumi. Ja mēģināsiet norēķināties ar debetkarti, kurā nav naudas, Jūsu pirkums tiks noraidīts. Šo aizdevumu veidu var iegūt gan bankās, gan arī pie nebanku kreditoriem. Šo kredītkaršu gada maksas svārstās no dažiem desmitiem līdz pat vairākiem simtiem Eiro atkarībā no tā cik prestižu karti jūs vēlaties iegūt savā īpašumā. Jums piešķirtais kredītlimits jeb summa, kuru iespējams aizņemties, ir atkarīga no Jūsu ikmēneša ienākumiem, kā arī kredītvēstures. Un priekšrocības šīm kartēm arī ir dažnedažādākās sākot no atlaidēm restorānos, lidojumiem un viesnīcām līdz pat bezprocentu kredītiem un citiem pakalpojumiem, kas var labi noderēt atpūšoties ārpus valsts vai dodoties biznesa ceļojumos. Tas nozīmē, ja jums ir atlikušas dažas dienas līdz algai, bet nepieciešams iegādāties pārtiku vai kādu citu preci, tad izmantojot kredītkarti būs iespējams to iegādāties. Pieteikties patēriņa kredītam. Šie standartizētie izkārtojumi ir nepieciešami, lai būtu iespējams norēķināties ar šīm kartēm visos maksājumu termināļos, jo iedomājieties, kāda būtu situācija, ja katrā vietā būtu jāizmanto cita standarta maksājumu karte. Ar debetkarti iespējams tērēt īpašnieka kontā esošo naudu gan reālā, gan interneta veikalā. Kā zināms, ir dažādi aizdevumu veidi, kas var palīdzēt negaidītu finanšu problēmu risināšanai, un viens no pēdējā laikā bieži reklamētajiem ir kredītlīnija. Kredītkarte parasti cilvēkiem asociējas ar to plastmasas gabalu, kas mums visiem atrodas makā, ar kuru iespējams elektroniski norēķināties par precēm un pakalpojumiem un ar kuru bankomātos iespējams izņemt skaidru naudu. Atšķirībā no kredītkartēm, debetkartēm ir mazāk īpašo piedāvājumu dažādiem pakalpojumiem, piemēram, atlaides autostāvvietas apmaksai. Un vēl atšķirībā no atrajiem kredītiem ar kredītkarti saņemto aizdevumu ir iespējams atmaksāt ar vairākiem maksājumiem, pēc brīvi izvēlēta maksājumu grafika, kas ir daudz elastīgāk un ļauj klientiem iegūt lielāku kontroli pār savam finansēm. Latvijā ir pieejamas vairākas kredītkartes, kā AmericamExpress, un citas speciālās kredītkartes ko piedāvā katra no bankām individuāli. Lai turpinātu lietot karti, tajā jāieskaita jauna nauda, jo debetkarte nepieļauj aizņēmumu no bankas, līdz ar to tēriņu summa ir tik liela, cik liels konkrētā brīdī ir īpašnieka bankas konts.

Kredītkarte, kas tas ir? |

. Un pēc tam algas brīdī šī kredīta summa dzēsīsies, jo jūs būsit atmaksājuši aizdevumu šī mēneša laikā. Debetkarte visbiežāk ir piesaistīta īpašnieka algas kontam, kurā ik mēnesi ienāk līdzekļi, kurus vēlāk iespējams lietot līdz brīdim, kad kartes limits sasniedz nulli. Kredītkartes, jeb bankas maksājumu kartes nu jau ir pilnīgi pieņemama lieta, tomēr liela daļa cilvēku neapzinās, kāda atšķirība ir kredītkartei no debetkartes, un kādi plusi un mīnusi ir abām no šīm banku piedāvātajām kartēm. Brīdī, kad Jūs nopērkat preci vai pakalpojumu, bankas kontā attiecīgā summa tiek rezervēta un vēlāk pa tiešo aizskaitīta uz attiecīgās iestādes bankas kontu. Preces, ko nevajadzētu iegādāties lietotas?. Cita būtiska debetkaršu atšķirība no kredītkartēm ir norēķinu veidā. Kā vēl viens bonuss dažām no kredītkartēm ir ceļojumu apdrošināšana. Kredītkarte paredzēta norēķiniem gan internetā, gan reālā veikalā, tāpat no kartes iespējams izņemt skaidru naudu. Šeit gan ir obligāti jāvienojas ar banku par datumu, kurā visa summa būs atmaksāta. Kas ir kredītkarte un kas debetkarte – atšķirības. Šobrīd Latvijā pieejamas dažādu veidu kredītkartes, piemēram MasterCard, Visa un AmericanExpress. Kredītkartes un īstermiņa aizdevumu galvenā atšķirība ir tā atmaksā. Procenti jāmaksā līdz brīdim, kad viss bankas izsniegtais aizņēmums ir atmaksāts. Mūsdienās šī problēma ir daļēji atrisināta, jo ir ieviestas starptautiskas regulas, kas nosaka, ka visām debetkartēm jābūt vienādām izmēros un ar tām jāvar norēķināties ārvalstīs. Šādi standarti pieņemti, lai ar ikvienu karti būtu iespējams norēķināties ikvienā bankas terminālī, kā arī izņemt naudu jebkurā bankomātā

Komentāri