Kāpēc izvēlēties Vivus.lv ātro kredītu?

Kāpēc izvēlēties Vivus.lv ātro kredītu. Bieži vien tie ir neplānoti un arī nepatīkami pārsteigumi, tādēļ ir vērtīgi, ja ārkārtas gadījumā var ātri un bez problēmām iegūt naudas līdzekļus. Vēl viena iespēja, kas Tev var noderēt, ja vēlies kredītu atdot ātrāk, ir, atmaksāt lielāku summu par ikmēneša minimālo.. Vivus ātrais kredīts var būt parocīgs gan īstermiņa, gan ilgtermiņa tēriņiem. Noteikumus, kas regulē Vivus ātrā kredīta atmaksu, Tu atradīsi kredītlīgumā. Vivus pakalpojumus var izmantot tikai personas ar pozitīvu kredītvēsturi, tāpēc rūpējies par to, lai Tev neveidotos parādi. Tās ir: izdevīgi aizņemšanās nosacījumi. Aizņemties vari tik reizes, kamēr sasniedz sava pieļaujamā kredītlimita apjomu. Arī aizņemoties Vivus pirmo reizi, vari saņemt maksimālo summu, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja; kredīta pārskaitīšanas ātrums. Kāpēc izvēlēties Vivus.lv ātro kredītu. Vivus kredīts ir pieejams bez summas ierobežojumiem jaunajiem klientiem, taču tas, cik daudz varēsi aizņemties, ir atkarīgs no Tavas maksātspējas. Vivus ātrajiem kredītiem ir zemākas procentu likmes un mazāks ikmēneša maksājums; nav ierobežojumu jaunajiem klientiem. Arī kredītbrīvdienu pieteikšana ir bez maksas. Biežāk uzdotie jautājumi Ikvienam Vivus kredītam, tostarp arī pirmajam, tiek piemērota procentu likme. Šādas popularitātes iemesli ir ne tikai izdevīgi aizņemšanās nosacījumi, bet arī atbildīga attieksme pret patērētāju kreditēšanu un dalība dažādos labdarības projektos. Ja atbilsti visiem iepriekš minētajiem punktiem, uz slaidera norādi vēlamo summu un aizpildi pieteikuma veidlapu, norādot personīgo informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, personas kodu un citus datus. Kavēti maksājumi un neatmaksāti kredīti liecina par bezatbildīgu attieksmi pret naudu un par neatbilstošu maksātspēju. Maksimālā kredīta summa ir pietuvināta patēriņa kredīta parametriem. Vivus strādā atbilstoši Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas kvalitātes standartiem. Ņem vērā, ka, neatkarīgi no piešķirtā kredītlimita apjoma, Tu vari aizņemties bez papildu maksas arī atkārtoti arī gadījumā, ja kredītlīnijas pirmo summu jau esi izņēmis. Vivus pozicionē sevi kā draudzīgu un atbildīgu aizdevēju. Atmaksājot aizdevumu ātrāk, Tu ietaupīsi naudu par procentu maksājumiem, jo procentu likme tiks aprēķināta tikai par tām dienām, kurās kredīts izmantots. Ferratum speciālisti izskatīs Tavu pieteikumu un sniegs atbildi par to, vai un kāda apjoma kredītlīnija Tev būs pieejams.

: kredītlimits

. Rēķins tik un tā būs jāapmaksā norādītajā termiņā. Piesakoties aizdevumam, veic šādus soļus: Reģistrējies Vivus mājaslapā. Labās prakses standarts un Klientu harta garantē aizņēmēju informēšanu, godīgus kredīta nosacījumus un aizņēmēju tiesību ievērošanu. Tajā pašā laikā Tu zināsi, ka ārkārtas gadījumos nauda būs klikšķa attālumā. Elastīgs atmaksas termiņš ļauj aizņēmējam izvēlēties sev piemērotāko ikmēneša kredīta maksājuma apjomu. Tāpat veikt kredīta iemaksas vari “Latvijas Pasts” nodaļās un “Narvesen” kioskos. Savukārt, ja izvēlies atmaksāt kredītlīniju ilgākā laika posmā, to iespējams darīt saskaņā ar maksājumu grafiku. Tev būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis, bankas konts un dažas minūtes brīvā laika. Bezprocentu kredīts no 20 gadiem. Par kredīta pagarināšanu jāmaksā komisija, tās summa ir atkarīga no aizdevuma apjoma. Lai noskaidrotu precīzu atlikušo summu, Tev būs jāsazinās ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu. Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai. To varēsi redzēt savā klienta profilā, kas tiks izveidots pieteikšanās procesā. Kredītlīnijas elastīgums sniedz iespēju saņemt finanšu līdzekļus ātri un bez liekas gaidīšanas, tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Vivus piešķir aizdevumus saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra rekomendācijām, tāpēc kredīta summa būs tāda, kas neapdraud Tavu materiālo situāciju. Piešķirto kredītlimita summu Tu vari izvēlēties arī neizņemt, un tādā gadījumā Tev nebūs jāveic nekādi papildu maksājumi. Tomēr atceries, ka veicot apmaksu pirms rēķinā noteiktā datuma, šī summa tiks novirzīta nevis rēķina apmaksai, bet gan izsniegtās kapitāla pamatsummas dzēšanai. Neatkarīgi no tā, cik liels kredītlimits Tev tiek piešķirts, Tu jebkurā brīdī vari izņemt un izmantot visu summu vai tikai daļu no tā, kad vien nepieciešams, maksājot procentus tikai par dienām, kad nauda izmantota.

Kāpēc izvēlēties ātros kredītus? -

. Paslēpt ērts aizdevums Vivus ir viens no pazīstamākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā. Zibenīgs ātrais kredīts ir pieejams Swedbank, DNB banka, Citadele, Norvik vai Nordea klientiem. Un viena no šādām iespējām ir kredītlīnija, kad Tu aizpildi pieteikumu un saņem informāciju par sev pieejamo kredītlimitu, kuru vari izmantot uzreiz vai tikai tad, kad tas nepieciešams. Pēc tam ar Tevi sazināsies Ferratum operators un, ja atbilde būs pozitīva, kredīta summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Kredītlīnija ir elastīgs kredīta veids, jo procenta maksājumi jāveic tikai par tām dienām, kad nauda ir izmantota. Šajā rakstā apskatīsim internetā pieejamos kredīta veidus. Sev pieejamo kredītlīnijas summu uzzināsi pēc tam, kad būsi aizpildījis pieteikumu un veicis ID maksājumu. Pirmkārt, tie ir aizdevēja individuālie nosacījumi, otrkārt, svarīga ir kredītņēmēja maksātspēja un arī reize, kuru pēc kārtas klients aizņemas. Izvēloties aizdevēju, kas ievēro Labās prakses standartu, piemēram, Vivus, izvairīsies no nepatīkamiem pārsteigumiem un negodprātīgas kreditēšanas. Labās prakses standarts nozīmē, ka aizdevējs godīgi izturas pret aizņēmējiem, informē viņus par visiem kredīta nosacījumiem, neslēpj informāciju un ievēro likumā noteiktās aizņēmēju tiesības. Ar kredītlīgumu var iepazīties vēl pirms pieteikšanās aizdevumam, tā teksts ir izvietots Vivus mājaslapā. Tev būs jāveic regulāri maksājumi ar internetbankas vai bankas pārskaitījumu starpniecību.

Kredītlīnija - nauda plānu īstenošanai |

Komentāri