Kādas riepas izvēlēties ?

Pateicoties gumijā ievietotajām metāla vai alumīnija radzēm, šīs riepas nodrošina saķeri arī uz grūti izbraucamiem, smagi piesnigušiem un apledojušiem ceļiem. Arī šīm riepām nav radžu, taču to gumija ir mīkstāka, tādēļ tās nodrošina lielisku veiktspēju arī uz sniegota un apledojuša ceļa seguma. decembra visām automašīnām ir jābūt aprīkotām ar ziemas riepām, tomēr ne visas ziemas riepas ir vienādas, kā tas daudziem varētu šķist. Pievērsiet uzmanību mazāk populāriem brendiem, kas būs ievērojami lētāki nekā premium segmenta riepas. marta jābūt aprīkotām ar vasaras, vissezonas, vai neradžotām ziemas riepām, taču drošāk ir vadīties pēc laika apstākļiem, nevis datuma kalendārā. Tās ir piemērotas zemām temperatūrām un grūtiem braukšanas apstākļiem, padarot tās iecienītas tieši Latvijas autobraucēju vidū. Radžotās riepas nodrošinās saķeri un vadāmību, arī braucot pa smagi sasnigušiem un apledojušiem ceļiem. It īpaši, ja Jūs daudz pārvietojaties pa šosejām, veicot garus braucienus. Foto-Shutterstock.com/Anna Grigorjeva Ziema braukšanas apstākļu ziņā, nenoliedzami, ir sarežģītākais un potenciāli bīstamākais gadalaiks autobraucējiem. Ņem vērā, ka tās būs vispiemērotākās, ja Tu dzīvo lauku apvidos vai vietās, kur ceļi tiek tīrīti retāk, jo, braucot pa tīrītu asfalta segumu, šīs ziemas riepas ir skaļākas par bezradžu riepām un samazinās braukšanas komforta līmeni. Tām būs apmierinoša veiktspēja sniegā, bet radžu trūkums būs jūtams braucot pa smagi apledojušu ceļu. Riepu trokšņa līmenis Trokšņa līmeņa faktors ir ļoti nozīmīgs, jo garantē autovadītājam komfortu. Šīm riepām, salīdzinot ar pārējām ziemas riepu kategorijā, ir vislielākais ātruma indekss, tāpēc tās būs piemērotas braukšanai pa Eiropas ātrgaitas maģistrālēm. Šo riepu sniegums uz stipri sniegota vai apledojuša ceļa būs vājāks kā pārējām ziemas riepām. Kādas riepas izvēlēties. Šīs riepas pieejamas arī bez radzēm, bet to īpašības, principā, ir tādas pašas kā radžotajām riepām. Skandināvijas tipa riepām raksturīgs zemāks trokšņu un augstāks komforta līmenis.

Kā alternatīvu minētajām riepām šādos apstākļos var izmantot arī radžojamās riepas.

JAUNĀKĀS UN POPULĀRĀKĀS VĪRIEŠU SMARŽAS |

. Šādos apstākļos vispiemērotākās būs skandināvu tipa ziemas riepas, jo tās nodrošinās labu saķeri uz piesniguša vai apledojuša seguma, kā arī lielisku sniegumu un zemu trokšņu līmeni, kad ceļi ir tīri.

Kas jāzina, izvēloties ziemas riepas? |

. Tāpat šīs riepas ir piemērotas, ja esi iecerējis braukt uz kādu siltāku Eiropas valsti, kur ziemas ir sausākas un siltākas, turklāt daudzās no tām iebraukšana ar radžotajām ziemas riepām ir aizliegta. Paredzētas pašiem ekstremālākajiem ziemas apstākļiem. Tās nedrīkst tikt pakļautas palielināta mitruma, kā arī eļļu un citu ķimikāliju ietekmei. Vislabāk riepas glabāšanai iepakot katru savā konteineru plastmasas maisā, lai tām pēc iespējas mazāk klāt tiktu gaiss un putekļi. Riepu rites pretestība Viens no apzīmējumiem uz marķējuma norāda riepu rites pretestību, kas ir skalā no A līdz G. Lai tās kalpotu pēc iespējas ilgāk, vēlams ievērot dažus speciālistu ieteikumus.Riepu sagatavošana uzglabāšanai Ziemas riepas un diskus pēc demontāžas ieteicams nomazgāt un notīrīt. Pēdējais, no kā mēs gribētu Jūs atrunāt, pirkt lietotas riepas. Kādas riepas izvēlēties. Bremzēšana uz slapja asfalta Šis ir ļoti svarīgs rādītājs, jo bieži vasarā mēdz būt mainīgi laika apstākļi, pats bīstamākais faktors ir lietus un slapja, slidena brauktuve, kas var likt zaudēt vadāmību. Kimbi - Kredītlīnija līdz 1500€ 10 minūtēs. Lai šajā gadalaikā Tu justos droši un Tavas automašīnas vadāmība būtu prognozējama, nepieciešams to aprīkot ar piemērotām ziemas riepām. Tuvojoties vasarai, automašīnu īpašniekiem jādomā par šai sezonai atbilstošu auto riepu nomaiņu. Ja pērkat riepas ar A, B vai C rites pretestību, tad varat būt droši, ka uz ceļa šīs riepas palīdzēs ietaupīt degvielu. Eiropas jeb vissezonas tipa ziemas riepas. maijam.  Riepas ir viena no automobiļa vissvarīgākajām drošības un uzticamības aprīkojuma komponentēm, tieši tāpēc tās attiecīgajā laikā jānomaina pret braukšanai vasarā paredzētām riepām. Šīs bezradžu riepas ir ražotāju mēģinājums radīt alternatīvu vasaras un ziemas riepu komplektiem. Mīkstā sastāva neradžotas riepas.. Pirmie divi cipari norāda uz ražošanas nedēļu, pēdējie divi – pēdējos divus ražošanas gada ciparus

Komentāri