Kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas ņemot kredītu?

gada pirmajā ceturksnī ir iezīmējusies jauna tendence - Honda un Toyota ir kļuvušas par Latvijā zagtākajām automašīnu markām. Pirms pavisam neilga laika apdrošināšanas sabiedrība Balta izziņoja trauksmi Range Rover īpašniekiem. Mazumtirdzniecības nozari, šķiet, pamatīgi satricinās pāreja uz eiro, kas notiks vienā laikā ar jaunā alkohola aprites likuma stāšanos spēkā.

Vai jūs zināt, kādas ir visbiežāk sastopamās seksuālās.

. Izrādās, Sanktpēterburgā sākusies teju vai Range Rover zādzību epidēmija. Viens no skaidrojumiem ir vispārējā atšķirība abu valstu autoparkos – Latvijā ir daudz vairāk luksusa klases auto, kas ir dārgāki un tādējādi interesantāki auto zagļiem. Lai gan KASKO polišu turētājiem vajadzētu justies mierīgi un gulēt saldi. Šos auto zog, jo pēc tiem ir pieprasījums, tos ir vieglāk realizēt tirgū. Priekš tā taču apdrošināšana ir domāta. Mēs esam pieņēmuši dzīvesveidu, kas nemudina taupīt un gandrīz slavē parādus.

Jēkabpilī piestāj Mobilais veselības aprūpes centrs

. Kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas ņemot kredītu. Iecienītākie automašīnu modeļi ir Honda Accord, Toyota Avensis, Toyota Corolla. Arī Latvijā saimnieku piespiedu kārtā nomainījuši četri Range Rover no kuriem divus atrada apdrošinātāja drošības dienests. MiniCredit AS – MiniCredit. Lielākās izmaksātās KASKO atlīdzības ir par nozagtām vai pilnībā bojātām automašīnām. Automašīnu zādzību risks ir iekļauts KASKO apdrošināšanā.

Attīrīšanās un slimību profilakse rudenī. Kur mīt imunitāte (Vineta Meduņecka un Rita Lukjanoviča)

. Tagad arī apdrošināšanas kompānija BTA sit bungas un pūš vara taures – zagļiem iepatikušās Honda un Toyota automašīnas. Kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas ņemot kredītu.

Dizaina kļūdas, kuras visbiežāk gadās pieļaut jaunajā.

. Ja agrāk zagļi vairāk bija iecienījuši ekskluzīvas automašīnas, tad nu jau pēdējos divus gadus zagtāko auto topā ir ekonomiskās klases, mazlitrāžas auto. Gan vieni, gan otri apdrošinātāji aicina apdraudēto auto marku īpašniekiem būt īpaši modriem un sargāt Range Rover, Toyota un Honda kā acu raugu. Ienāc un uzzini, kas piedāvā izdevīgāko kredītu!.

Komentāri