Kādam ir jābūt auto?

- B kategorijas braukšanas apmācība.

. Mājas pirkšana ir nozīmīgs un atbildīgs solis, kas nākotnē varētu radīt patīkamu drošības un komforta sajūtu. Mēs visas zinām , kādam jābūt ideālam vīrietim – akli kurlmēmam kapteinim– tālbraucējam. Bet kādām jābūt mums, lai vīrietim prātā neienāktu pacelt cepuri un aplaimot kādu citu.

Kādam, sieviešuprāt, ir jābūt ideālam vīrietim? |

. It kā būtu jābūt OK, jo RTP šos auto izmanto un neba nu saudzīgā režīmā, savukārt pilnpiedziņu šim aparātam izstrādājuši Steyr rūpnīcā Austrijā - tā ir tā pati kur liek kopā G klases Mercedes, tak co it kā jābūt OK. Komentāri un viedokļi welcomēti.

Labdien, vai šis kompresors būs pietiekami jaudīgs, lai no

. «Skolotājam ir labi jāzina tas, ko viņš māca, un jājūt, kā mācīt. Tās ir pamatlietas. Jābūt aicināju­mam. Katrs nevar strādāt par sko­lotāju, tāpat kā par ārstu ne. Sko­lotājs ir dvēseles ārsts. Viņš ir tavs draugs. Reizēm pat kā tēvs vai brālis. Viņam savs. Kādam ir jābūt auto. Kādam ir jābūt auto.. Katrā ziņā ar šito auto pārbūvi ir jābūt dikti uzmanīgiem. Plus vēl nāk klāt ekspertīze CSDD, jo daļām ir jābūt ariģinālām. Plus vēl nāk klāt ekspertīze CSDD, jo daļām ir jābūt ariģinālām.

Kādam inventāram jābūt automašīnā? - Cilvēks un auto.

.

Komentāri