Kāda ir situācija ātro kredītu tirgū?

Kāda ir situācija ātro kredītu tirgū. Cerams līdz brīdim, kad būšu veiksmīgi tam visam ticis cauri. Via SMS EUR Gelvora piedzen sekojošu. Protams ja nav īpašumu ko zaudēt. Uzņēmumiem uzlikti tiesu izpildītāju liegumi samazināt vai mainīt man piederošo daļu vērtību, tādēļ no uzņēmumiem atbrīvoties nekādi nevaru. Creditreform mēģina piedzīt sekojošus. Veikalos un internetā brīvi norēķinos ar bankas karti kas ir uz drauga vārda. Papildus tam, Valsts ieņēmumu dienests mani ir sodījis, par to, ka neesmu laicīgi iesniedzis uzņēmuma gada pārskatu un neesmu reaģējis uz brīdinājumu. Kāda ir situācija ātro kredītu tirgū. Kredīts no 20 bez darba vietas. Un dēļ šī baidījos uzsākt privāto maksātnespēju, jo maksātnespējas procesā būtu jāpārdod uzņēmumu daļas un droši vien pieslēgtos arī VID. Bankas konts, bankas kartes un internet banku manā lietošanā piešķīris draugs, auto ir uz draudzenes vārda, dzīvoklis un kredīts arī uz draudzenes vārda.

Ātro kredītu apvienošana bez ķīlas: gudrs risinājums.

. Kredītu inkasso mēģina piedzīt sekojošus.  Vienlaicīgi ar šo, tiesā tika iesnigti dokumenti par uzņēmuma, kura  parādu biju galvojis,  piedziņu – šīs divas lietas pielika punktu un kopš tā laika manā kontā nav parādījies neviens cents un ir bijis pilnīgi vienalga. GPL – gada procentu likme. mēģina piedzīt sekojošus Swedbank parādus.

Atbildīga aizņemšanās Latvijā un Pasaulē -

. Aktīvi lietoju Paypal un Bitcoin. Sods bija naudas sods un arī liegums ieņemt valdes locekļa u.tml. Dati no ērtā un pārskatāmā CrediWeb. EUR  EUR EUR Kopsumma aptuveni EUR un domāju ka maksāšanas gadījumā šī summa tikai pieaugtu. Būtībā mana nostāja ir tāda, ka parādi ir jāmaksā.

Kāda ir šī brīža situācija… – Maksātnespējas blogs

. Kādas lietas saistībā ar to ir notikušas, kādas vēstules, zvanus esmu saņēmis. Finanšu mīti..

Arī kad senāk parādi tika maksāti, piemēram Swedbank, lai gan ar nelieliem kavējumiem, bet tika regulāri maksāti, banka, redzot ka mana situācija pasliktinās, vien personīgi izlēma divkārtīgi palielināt manus kredītu procentus. Viens ir patēriņa kredīts un otrs ir kredītlīnija. Lateko līzings EUR , kas ir mistiski uzrēķināti procenti sen atdotam līzingam.  Un šobrīd vairs neredzu jēgu. Ienākumi nav tik lieli, lai ik mēnesi ievērojamu summu atlicinātu parādsaistību dzēšanai, kuras nepārtraukti pieaug un nekādas saprātīgas vienošanās ne ar vienu nav bijušas. Nākamajos rakstos aprakstīšu kā tas viss radās, no kurienes parādi. Manā gadījumā man jau vairākus gadus attiecībā uz šīm lietām bija nolaidušās rokas un bija pilnīgi vienalga kas notiek. Šajā kopsavilkumā īsumā un aptuveni parādu cipari un situācija uz šo brīdi. Kopš šī brīža arī katru reizi kad kaut kas notiks saistībā ar parādiem un maksātnespēju, rakstīšu blogā. Un pēc tam arī pieprasīja atgriezt parādu pilnībā. Maksātnespēja ir noteikti lētāks un arī ātrāks veids kā nostāties uz nulles punkta. Matemātika ir vienkārša. Maksātnespēja izmaksā lētāk. Otra lieta, kādēļ neesmu uzsācis maksātnespējas procesu ir fakts ka man nekas nepieder un esmu radījis vidi, kurā pilnā varu eksistēt un darboties bez sava konta, bankas kartēm utt.

Komentāri