Kāda būtu pasaule bez kredītiem?

Rietumāfrikas valsts Benina ir viena no pasaules nabadzīgākajām valstīm. Pilsētas kļuvušas klusākas un arī aukstākas. Salīdzinot ar citām sugām, zemi visvairāk ietekmējuši cilvēki.

Kāda izskatītos pasaule bez interneta? - Tehnoloģijas.

. Jūs iedomājieties – uz septiņpadsmit tūkstošiem tikai viens! Problēmas apmēru nav iespējams iztēloties, kamēr to neredzi pats savām acīm, un, ja tev ir bijusi tā laime piedzimt valstī, kur nodrošināta veselības aprūpe ir pašsaprotama. Tur tiek ārstētas dažādas slimības, traumas un ievainojumi, piemēram, audzēju likvidēšana, kroplās pēdas, šķelto aukslēju un dažādu dzemdību traumu ārstēšana.

Ātri vien es sapratu, ka tas, ko dara Mercy Ships, ir nenovērtējams ieguldījums dzīvības nodrošināšanā. Piemēram, Stena Line tehniskās zināšanas, mēroga ekonomija un pieredze var palīdzēt Mercy Ships iegūt vairāk laika un kapitāla saviem pacientiem. Un tagad Niklass vēlas dalīties pārdomās par savu vizīti, par Mercy Ships paveikto darbu un mūsu sadarbību ar šo organizāciju. Beninā ir iedzīvotāji, kas nekad nav saņēmuši medicīnisko aprūpi vai apmeklējuši zobārstu. Mercy Ships kuģi-slimnīcas dodas uz dažādiem galamērķiem un uzturas tur ilgu laika posmu. Bezmaksas ātrie kredīti 2013. Kāda būtu pasaule bez kredītiem. Tomēr, dzīvība uz zemes turpinās. Kā liela uzņēmuma – Stena Line – izpilddirektors, es esmu lepns atbalstīt tik svarīgu un nesavtīgu darbu, ko dara Mercy Ships, un es redzu vairākas jomas, kurās arī mēs varam sniegt savu ieguldījumu. Tiklīdz esam pazuduši, pasaule sāk mainīties. Tikai neliels ieguldījums spēj palīdzēt mainīt cilvēku dzīves – palīdzēt kādam staigāt, runāt vai atkal redzēt.

- Kāda būtu pasaule bez vakcīnām?

. Tāpat mēs izstrādāsim kampaņu, kuras laikā visi klienti, kas ceļos ar Stena Line prāmjiem, varēs iegādāties kafiju un tēju, tādējādi ziedojot Mercy Ships organizācijai. Cilvēku nospiedumus var atrast pat augstu gaisā, un arī planētas dzīlēs.. Mēs esam apstādījuši, bruģējuši un postījuši katru kontinentu. Dažādas traumas, ievainojumi un slimības ir plaši izplatītas šeit, jo tikai daži no ārstiem spēj, piemēram, veikt ķeizargrieziena operāciju.

SkillsLatvia - Un kāda, Tavuprāt, būtu pasaule bez.

. Tādēļ mēs piedāvāsim arī saviem darbiniekiem iesaistīties brīvprātīgo programmā, un kļūt par brīvprātīgo darbinieku uz vairākiem mēnešiem uz Mercy Ships kuģiem. Istabās sāk augt koki, un istabās līst lietus.  Mājas sāk pūt un sagrūt. Tomēr, lai labāk izprastu mūsu apmērus, ir jāredz, kāda būtu pasaule bez mums. Lai gan mēs vairs neesaam, ierīces turpina strādāt. Jo, mājās iekļūst sēklas, un augsne.

Komentāri