Kā un kur lustīgi pavadīt Līgo 2015

Kā un kur lustīgi pavadīt Līgo 2015. Trokšņošana, kas traucē apkārtējo mieru, arī svētku dienās ir pārkāpums.

Aicinām lustīgi pavadīt Lieldienas Kārsavas novadā.

. Kā un kur lustīgi pavadīt Līgo 2015. SIA Finanza. Plūcot un izvēloties Jāņu zāles, saudzējiet aizsargājamos augus. Pašu rīkotie Jāņu svinēšanas pasākumi dod brīvību pašiem izvēlēties gan ēdienu, kuru ēst visas nakts garumā, Jāņu dziesmas, kuras klausīties, alus šķirnes, kuras dzert, un izklaides, kuras veikt, lai līksmi nosvinētu Jāņus un neaizmigtu līdz rītausmai. Nelaimes un negadījumi visbiežāk notiek alkohola reibumā – alkohola lietošana sabiedriskā vietā, kur tas nav atļauts, nav pieļaujama. Par nepilngadīgu personu iesaistīšanu alkohola lietošanā, novešanu līdz reibumam, kā arī, ja pieaugušo nevērības dēļ alkoholiskie dzērieni ir brīvi pieejami bērniem, paredzēta administratīvā atbildība. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem.

SPA atpūta Lietuvā! Apmeklēsim lielāko dzintara saunu pasaulē

. Labākais risinājums – draudzīga savstarpēja vienošanās starp kaimiņiem par svētku svinēšanu. Iekuriniet ugunskuru, atkorķējiet alus pudeles un vienkārši labi pavadiet laku atpūšoties un izbaudot brīvdienas. Jāņu ugunskura vietā domājiet par savu un apkārtējo drošību un veselību. Aizņemoties naudu, ikviens rēķinās ar to, ka kas šis nav bezmaksas pakalpojums un par aizdevuma izsniegšanu un izmantošanu būs jāmaksā, taču, kā noskaidrot, cik.

Nekuriniet ugunskuru mežā, koku un ēku tuvumā. Ja tomēr Jāņus vēlies pavadīt savā draugu vai ģimenes lokā un nedoties uz masu pasākumu, tad labākais variant tev būs Jāņu svinēšana kādā lauku mājā vai mazdārziņā, pašiem iekurinot ugunskuru, uzklājot galdu un izbaudot svētkus tā, kā pašiem patīk. Vecāki! Parūpējieties par savu bērnu drošību. Saudzējiet pilsētas apstādījumus! Publiskajos apstādījumos aizliegts kurināt ugunskurus, lauzt un bojāt kokus, kā arī iebraukt ar mehānisko transporta līdzekli. Vēlreiz pārrunājiet drošības jautājumus un to, kā rīkoties apdraudējuma gadījumā. Šādi svinot Jāņus samērā nelielā cilvēku lokā, tu pat vari ieviests , lai visi viesi ierodas tautiskā apģērbā, kā rezultātā tavas Jāņu svinības iegūs īpaši tautisku noskaņu. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Ja Jāņu nakts ugunīm izmantojat pirotehniku, esiet uzmanīgi ar pirotehnikas izstrādājumiem un nepieļaujiet to nonākšanu bērnu rīcībā. Ja tev nerūp Jāņu svinēšanas tradīcijas, un Jāņus tu parasti atzīmē, vienkārši iedzerot un atpūšoties kopā ar draugiem, tad tev labākais variant būs vai nu vienkārša pasēdēšana kādā dārzā vai mājā. Lai kuru no Jāņu svinēšanas veidiem tu izvēlētos, domāju, ka ikviens tev ļaus vismaz nedaudz atzīmēt šos vasaras saulgriežus un īsāko vasaras nakti.

Komentāri