Kā rīkoties, ja vairs nevarat nomaksāt kredītus?

Kā rīkoties, ja vairs nevarat nomaksāt kredītus.

Apdrošināšana būs spēkā, samaksājot apdrošināšanas prēmiju tūlīt pēc līguma apstiprināšanas vai līgumā norādītajā datumā, ja apdrošināšana nav nepieciešama uzreiz. Baņķieru drāma Februāra vidū Latviju satricināja divi skandāli finanšu sfērā, iegūstot ļoti plašu rezonansi visā pasaulē – ASV paziņojums par sankcijām pret "ABLV Bank" un Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšana aizdomās par kukuļņemšanu. Ja ar auto dodieties ārpus LatvijasPirms dodieties ar auto uz ārzemēm, pārliecinieties, vai jūsu OCTA apdrošināšana darbojas attiecīgajās valstīs vai arī ir jāiegādājas Zaļā karte. Dodoties uz ārzemēm, mēs iesakām izdrukāt OCTA apdrošināšanas polisi un paņemt to līdzi, lai nepieciešamības gadījumā apliecinātu OCTA apdrošināšanas esamību. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Atlaides kredītam līdz 100% arī maijā. Šajā sadaļā jūs varat pieteikt arī līguma izbeigšanu gadījumos, kad to atļauj likums. Zaļā karte ir obligāta, dodoties uz šādām valstīm.

DELFI TV ar Jāni Domburu -

. VID pārbaudi ir veicis, ir konstatēti pārkāpumi, taču šobrīd nav zināms kādi, jo tos publicēt iestādei liedz likums. “Delfi” saņēma pretēju informāciju no dažādiem avotiem – gan anonīmiem, gan pārbaudītiem, kuri nevēlējās atklāt savu vārdu publiski. Kā rīkoties, ja vairs nevarat nomaksāt kredītus.. OCTA apdrošināšanas gadījumā trešai personai zaudējumus atlīdzinās tas apdrošinātājs, kurš apdrošinājis vainīgo transportlīdzekļa īpašnieku. To ir iespējams izdarīt internetbankas sadaļā “Mani līgumi”. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Ja nepieciešams, OCTA polisi varat ērti izdrukāt internetbankas sadaļā “Mani līgumi”.

OCTA apdrošināšana - Swedbank

. OCTA apdrošināšanas polise vienmēr būs pieejama internetbankā. OCTA apdrošināšanas gadījumā tiks atlīdzināti zaudējumi, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā un radīti trešās personas veselībai vai mantai, ka arī videi nodarītos zaudējumus. Aprēķiniet OCTA apdrošināšanas prēmiju un noslēdziet līgumu internetbankā. Tam sekoja "ABLV Bank" darbības apturēšana un lēmums par pašlikvidāciju. Februārī, pēc Petravičas apstiprināšanas ministres amatā, “Delfi TV” arī bijušais Petraviču uzņēmuma darbinieks Dainis Prātiņš apliecināja, ka saņēmis “aplokšņu algu”

Komentāri